Dieta pudełkowa Andrychów

Dieta w pudełku to super rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Trend zdrowego stylu bycia jest coraz bardziej zadomowiony w naszej codzienności.. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Andrychów

Nasze diety

catering diety powermeal

Standard

już od 45,90zł / dzień!

Detox - Sokowa

już od 46,75zł / dzień!

kalisz catering

Samuraja

już od 49,30zł / dzień!

catering diety powermeal

Ketogeniczna

już od 61,20zł / dzień!

catering dietetyczny

Paleo

już od 49,30zł / dzień!

kalisz catering

Wege

już od 47,60zł / dzień!

zielony koktajl

Wege + Fish

już od 46,75zł / dzień!

Bez laktozy

już od 49,30zł / dzień!

gdynia catering dietetyczny

Bezglutenowa

już od 49,30zł / dzień!

Office

już od 38,25zł / dzień!

Zamierzamy jeść zdrowiej i wyglądać lepiej – niestety, aby to osiągnąć naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do naszego trybu życia na stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zapoczątkować wysiłek. Dobrze to wygląda. W życiu niestety szybko nasz entuzjazm stygnie, podczas,gdy spotyka się ze współczesnością. Natomiast zmiana na nowy tryb życia w celu zdrowszego odżywiania nie jest wymagająca, jeżeli zdecydujesz się na dietę pudełkową z dostawą do domu. Catering dietetyczny każdego dnia dostarczy Ci pyszne posiłki, które z dużą skutecznością zredukują Twoją ochotę na niezdrowe żywienie!
Dieta z dostawą

Catering dietetyczny PowerMeal z Andrychowa zadba o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość dań i ich smakowitość.

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Andrychowie

Czy do Andrychowa dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Andrychów także leży w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Andrychowa można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Andrychowie i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Andrychowie przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Andrychowie?

Niestety w Andrychowie nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile trzeba zapłacić za zdrowe odżywianie?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Andrychowie jest drogi?

Zamiast wydawać ogrom pieniędzy w sklepach, na koszt dojazdu do marketów w Andrychowie, prąd potrzebny na gotowanie, możesz wykupić indywidualną dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Zastanów się ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musisz włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak smaczne posiłki, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Andrychowie w takim przypadku zawsze będzie wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu życia bez właściwej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Z tego powodu tak wiele osób decyduje się na zamówienie diety pudełkowej. Próbują sami dla siebie gotować jednak brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich zdrowa dieta trwa w najlepszym przypadku tydzień i wracają do starych przyzwyczajeń. To standardowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce specjalistów.

Przed rozpoczęciem wyboru diety musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań np. co najbardziej Ci smakuje, czy często podjadasz między posiłkami, jakich dań nie lubisz. Lubisz leżeć w łóżku? Znajdziesz czas lub sposobność zjadać pięć dań czy preferujesz 3? W łatwy sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to czas dostaw od pracownika, który dowozi jedzenie do Andrychowa. Okej! Masz już wszystkie informacje, które są potrzebne, aby osiągnąć pełne zadowolenie z naszych usług.

Codzienne gotowanie sobie, chociaż 4 dań wysokiej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do siedziby to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa ciekawych pomysłów, aby nasze jedzenie nie było nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Nie zapominajmy, że w dodatku musimy znaleźć czas na sport i wypoczynek w okolicach Andrychowa. Wybierając dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb możesz zabrać juz ugotowane 5 dań zawsze ze sobą, a nawyki zdrowego odżywiania staną się dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko zobaczysz ich efekty. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz sporo czasu, a rezulataty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób chcących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Andrychowie dostosowany do osoby to będzie doskonałe rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Jak pogodzić to z dobą, która ma tylko 24 godziny? – dieta pudełkowa Andrychów!

Na szczęście jest na to złoty środek, jakim okazał się catering dietetyczny w mieście Andrychów. Kiedyś z tego rozwiązania korzystali tylko sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego główną zaletą jest wygoda, jaką daje nam dostarczenie jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najistotniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki skomponowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw ze świeżych produktów, które uwielbiasz!

Aktorzy, przedsiębiorcy i sportowcy. Każdy z nich wie, że aby dojść do max swoich możliwości, muszą dbać o swój organizm. Chcesz również dbać o swój organizm? Z nami to możliwe! Na pewno chciałbyś jeść smacznie. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie skreślają Cię z korzystania z diety pudełkowej w okolicach Andrychowa. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną gamę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Andrychów

Andrychów to ciekawe miasto na mapie naszych dostaw! Przed zamówieniem zestawu możesz skontaktować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – doradzi, która dieta będzie najlepsza.Zatroszcz się o swoje zdrowie i sylwetkę, szanując to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje jedzenie, które zapewnią Ci perfekcyjną dozę zapału każdego dnia, pobudzą Twoją przemianę materii oraz poprawią wyniki treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego chętnie pomogą Tobie wybrać idealną wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

8 + 13 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
dietetyk@powermeal.pl

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.