Dieta Office

Co znajdziesz w zestawie Office?

To propozycja dla osób aktywnych zawodowo, które nie zawsze mają czas, aby przyrządzać  zdrowe i zbilansowane posiłki. W ramach pakietu Office zapewniamy trzy urozmaicone dania, które dostarczają energii na cały dzień! Niezależnie od tego czy po pracy uprawiasz sport, czy spędzasz czas w inny sposób nasze posiłki to doskonałe rozwiązanie. Skończysz z zamawianiem do biura przypadkowego jedzenia od Chińczyka, z pizzerii albo z wizytami w biurowej kantynie oferującej nudne jedzenie.

W ramach pakietu Office serwujemy 3 posiłki, które otrzymujesz wtedy, gdy znajdujesz się w pracy, w biurze. Taki system żywienia oznacza, że wieczorem to Ty decydujesz co zjesz na kolację. Możesz np. odwiedzić ulubioną restaurację lub przygotować samodzielnie dane, na które masz ochotę!

Pakiety Office to zawsze dobry wybór dla Ciebie i Twoich pracowników. Sprawdź ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy!

dieta do biura

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

catering dietetyczny dieta office

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja