Dieta Sirt

Na czym polega jej fenomen?

Kim jest Adele, nie trzeba tłumaczyć. Nawet jeśli nie jesteś jej wielkim fanem, to z pewnością obił Ci się o uszy fakt, że artystka schudła aż 50 kg! Co więcej, korzystanie z tej diety nie wymaga żadnych cudownych suplementów, ani nie musisz kupować najdroższych produktów w sklepie ze zdrową żywnością. Dieta SIRT składa się z faz oraz etapów, które dają wymarzony efekt oraz przywracają witalność Twojemu organizmowi. Nazwa SIRT jest skrótem od sirtuin, czyli białek sirtuinowych, które są niezbędne naszemu organizmowi do prawidłowego przeprowadzania pewnych procesów. Dieta sirtuinowa wprowadza do naszego organizmu te białka dzięki odżywczym koktajlom.

zielony koktajl

Na czym polegają etapy oraz ich fazy w diecie SIRT?

  • Faza 1

Pierwszy etap trwa 3 dni, w trakcie których spożywa się 1000 kcal dziennie oraz wypija 3 koktajle sirtuinowe. W tym etapie znajduje się jeden posiłek stały, obiadowy. Posiłek ten należy zjeść nie później niż do godziny 19.

Nie oszukujemy z wypijaniem koktajlów 😉

  • Faza 2

Kolejne cztery dni spożywamy 1450 kcal i wypijamy dwa koktajle sirtuinowe. W tych dniach przysługują nam dwa posiłki stałe. Już na tym etapie można spodziewać się spadku masy ciała do 3 kilogramów.

  • Faza 3

Ten etap trwa 14 dni i każdy dzień składa się z 3 posiłków stałych i jednego koktajlu sirtuinowego. Nie ma tutaj konkretnych wytycznych dotyczących zapotrzebowania kalorycznego, w razie potrzeby można go zwiększyć. Nie należy przyjmować zbyt małej ilości kalorii, ponieważ może to skutkować efektem jojo. Na naszej stronie można skorzystać z kalkulatora, który zapewni odpowiedni dobór kaloryczności diety.

  • Faza 4

Ostatni wyczekiwany etap przynosi dużą swobodę. Ilość posiłków wynosi 4 plus dodatkowo 1 koktajl sirtuinowy. W tej fazie możemy pozostać tyle, ile mamy na to ochotę.

zielony koktajl

Sirtuiny – w jakich produktach można je znaleźć ?

Na szczęście wszystkie potrzebne produkty do sporządzenia koktajlów możesz znaleźć w pobliskim warzywniaku lub sklepie spożywczym. Rozglądaj się za jarmużem, selerem naciowym, pietruszką, rukolą, lubczykiem oraz cebulą czerwoną. Owoce, które powinny Cię interesować to jagody, owoce leśne i truskawki. Używaj oliwy z oliwek, a czasem powinieneś napić się lampki czerwonego wina. Nie należy jednak przesadzać z wielkością i ilością tych lampek ;).

Jak przygotować koktajl sirtuinowy?

Koktajl, który nie tylko powinien się znaleźć w Twoim menu podczas diety, ale także każdego dnia niezależnie od diety. Oto przykładowy koktajl:

– jarmuż 85 gram, rukola 15 gram, pietruszka szczypta, seler naciowy 160 gram, malutka kostka świeżego imbiru, zielone jabłko, sok z cytryny wedle własnego smaku.

Koktajl przygotowuje się w sokowirówce lub wyciskarce. Nie posiadasz takiego sprzętu? Nic nie szkodzi. Z pomocą przychodzi Powermeal, który dostarczy świeże i wartościowe koktajle sirtuinowe wprost pod Twoje drzwi każdego dnia!

zielony-koktalj-dieta-sirt

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

POWER FOODS COMPANY Spółka z o.o.
Kolonia Stella 22A, 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Śledź nas na:

Ostatnia aktualizacja

Codziennie masz 25 dań do wyboru. Wybieraj i jedz to, na co masz ochotę!