Dieta Testowa

Nie jesteś zdecydowany na konkretny typ diety ani kaloryczność?
Zamów zestaw próbny! 5 posiłków na cały dzień!

– – – – – – – – – – – – –

Tworząc nasze zestawy od samego początku postawiliśmy na jakość i najwyższy poziom przygotowanych koncepcji żywieniowych.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych dietetyków opracowaliśmy diety, które są doceniane nie tylko przez naszych klientów, ale również zawodowych sportowców.
Najczęściej wybieraną dietą jest dieta standard. Oprócz tego oferujemy diety bezglutenowe i bezlaktozowe (Samuraj i Paleo) ale również bezmięsne (Vege) i rybne (Vege + Fish).

Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości produktów z których korzystamy i staramy się wykorzystywać naturalne, ekologiczne i sezonowe produkty. Nie stosujemy konserwantów i ulepszaczy, ale wyłącznie naturalne i aromatyczne przyprawy i zioła.

ZESTAW PRÓBNY

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

catering dietetyczny dieta testowa

Jak zamówić dietę testową?

1. Przejdź na zamówienie
2. Wybierz obszar dowozu, a następnie dietę, ilość posiłków oraz kaloryczność
3. W następnym kroku kliknij „Zamówienie testowe”, a następnie wybierz interesujące Cię dni (filmik poniżej)

4. Wpisz swoje dane, opłać zamówienie i wyczekuj kuriera!