Marcin Dulnik

Maratończyk

Blisko dekadę temu był zaokrąglonym pracownikiem w szwedzkiej korporacji.

Był październik 2009 roku, gdy kolega wyciągnął go jednak na lunch i opowiedział o zbliżającym się biegu w stolicy na dystansie 10 kilometrów. Niewiele się zastanawiając po pracy zakupił swoje pierwsze biegowe buty i dwa dni później stanął na jego starcie. Mimo, że nie odbył ani jednego treningu to cały dystans przebiegł chłonąc energię od tysięcy uczestników, którzy tak jak on wystartowali w tej edycji „Biegnij Warszawo”. W taki sposób zrodziła się pasja, której Marcin jest wierny do dzisiaj. Ma na koncie udział w ponad 120 biegach na różnych dystansach, w tym 14 na dystansie maratonu, który dla niego jest największym wyzwaniem. Od 2013 roku biega na królewskim dystansie wyłącznie za granicą – na jego maratońskim szlaku są takie miasta jak Berlin, Barcelona, Budapeszt, Paryż, Frankfurt, Praga, Chicago oraz Tokio.

Przez wiele lat jego głównym celem treningowym było złamanie 3 godzin w maratonie. Ostatecznie udało mu się to zrealizować 25 lutego 2018 w stolicy Japonii, gdzie osiągnął czas 2:59:16. Miesiąc wcześniej rozpoczął współpracę z PowerMeal. Przypadek?

W przypadku Marcina pasja do biegania ma wyraźny wpływ na życie zawodowe. Jako ekspert ds. Public Relations pracuje z markami sportowymi, m.in. od podstaw budował pozycję w mediach Runmageddonu, dzisiaj największego cyklu ekstremalnych biegów przeszkodowych w Polsce. Prowadzi biegowego bloga pod adresem www.dulnikbiega.pl oraz jest redaktorem naczelnym portalu www.biegowe.pl

Energia to dla mnie wolność, którą czuję, gdy podczas szybkiego biegu odrywam się od ziemi. To również wolność wyboru trasy biegowej oraz pory treningu. Niezależnie od tego czy rano, czy w południe, czy wieczorem – Power Meal dostarcza mi energię, aby każdy bieg był tak samo udany.

marcin_dulnik_1000x1000_3
marcin_dulnik_1000x1000_1
marcin_dulnik_1000x1000_2

Z czego składa się dieta standard?

Ta dieta trzyma naprawdę wysoki standard! To nasz hit sprzedaży – zbilansowana, zdrowa i smaczna dieta, która zawiera właściwe propoprcje składników odżywczych. Zanim kurier zacznie codziennie dostarczać prosto pod drzwi zestaw 5 posiłków najpierw staramy się możliwe najlepiej poznać ich odbiorcę. Nasz zespół dietetyków poznaje jego dotychczasowy sposób żywienia oraz tryb życia np.  jak często uprawia sport. Na końcu ustalamy, jakie jest zapotrzebowanie zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień i uzgadniamy, co jest celem diety.

W ramach diety Standard dostarczamy prosto pod drzwi zestaw 5 posiłków. To urozmaicona dieta, w której stawiamy na pomysłowość propozycji posiłków. Lubimy pozytywnie zaskakiwać naszych klientów i nasi kucharze wraz z dietetykami ciągle pracują nad nowymi niespodziankami w menu. Wszystko po to, aby dieta nie była nudnym doświadczeniem, lecz okazją do odkrywania nowych smaków oraz produktów.

Do przyrządzania posiłków w diecie Standard używamy produktów nieprzetworzonych  i naturalnych, które oferują pełnię smaku. Duży udział w tej diecie mają warzywa i owoce stanowiące bogate źródło witamin i minerałów.

MARCIN DULNIK

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

marcin dulnik catering dietetyczny

Z jakich rodzajów produktów powstaje dieta Standard?

Białka w diecie Standard zapewniają produkty pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego: drób, wołowina, wieprzowina, i wszystkie ich odmiany, ryby morskie i te z wód śródlądowych, wszelkiego rodzaju warzywa strączkowe (soczewica, ciecierzyca, fasola itp.), nabiał.

Z kolei węglowodanów dostarczają wszelkiego rodzaju ziarna: kasze (gryczana, kuskus, jęczmienna, bulgur itd.), ryże (biały, brązowy, jaśminowy, dziki, basmatti itp.) oraz wyroby mączne mało przetworzone: pełnoziarniste makarony, pełnoziarniste pieczywo

Głównymi źródłami tłuszczu są oliwy i oleje, nabiał, ziarna (słonecznik, pestki dyni, sezam, siemię lniane itp.), orzechy (nerkowca, włoskie, laskowe, migdały, kokos itp.), ryby morskie.

Dla kogo dieta Standard?

Dieta Standard to najczęściej wybierany plan żywieniowy przez klientów PowerMeal.pl Zamawiają ją w równym stopniu kobiety, jak i mężczyźni w różnym wieku, z odmiennymi celami dotyczącymi wyglądu sylwetki, zdrowia i sportowej strony życia. Dużą zaletą diety Standard jest jej elastyczność. Nasz zespół dietetyków potrafi dostosować jej kształt do potrzeb żywieniowych każdego człowieka. Dzięki temu codziennie na talerze naszych klientów trafiają starannie wyselekcjonowane podukty, które nie tylko świetnie smakują, ale również zapewniają pełną gamę wartości odżywczych.

Przekonaj się sam i zamów dietę dla siebie. Polecamy kontakt z naszym dietetykiem, który chętnie pomoże w dostosowaniu diety Standard  do Twoich potrzeb.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja