Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

  

Zestaw Samuraj

Na czym polega dieta Samuraja?

Dieta Samuraja to system żywieniowy, opisany w książce, którą wydał w 2011 roku Nate Miyaki. Ten doświadczony trener i dietetyk zauważył, że skoncentrowanie uwagi wyłącznie na budowie masy mięśniowej i utracie tłuszczu może mieć negatywne efekty dla zdrowia człowieka, dlatego opracował sposób odżywiania się, który łączy ze sobą najlepsze elementy diety paleo (jaja, mięso, ryby, owoce i warzywa) i bezglutenowe źródła węglowodanów (kasza gryczana, jaglana, komosa ryżowa, ryż). Ten rodzaj diety odrzuca gluten i nabiał oraz grupę pokarmów zawierających lektyny i kwas fitowy, jak np. rośliny strączkowe.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

  

Zestaw Paleo

O co chodzi w diecie Paleo?

System Paleo nazywany jest również dietą człowieka pierwotnego – istotnie filozofia tego systemu żywienia opiera się na domniemanej diecie naszych przodków z okresu paleolitu.
Założenie diety Paleo, polega na wyeliminowaniu z naszej diety pożywienia, którego nasi przodkowie nie mieli w swoim menu. Chodzi tutaj zwłaszcza o produkty przetworzone, do których nasze ciała naturalnie się nie dostosowały. Za Paleo stoją dziesiątki badań naukowych oraz cała masa ludzi, którzy doświadczyli jej pozytywnych efektów.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

Zestaw Standard

Co znajdziesz w diecie Standard?

Ta dieta trzyma naprawdę wysoki standard! To nasz hit – zbilansowana, zdrowa i smaczna dieta, która zawiera właściwe propoprcje składników odżywczych.
Do przyrządzania posiłków w diecie Standard używamy produktów nieprzetworzonych  i naturalnych, które oferują pełnię smaku. Duży udział w tej diecie mają warzywa i owoce stanowiące bogate źródło witamin i minerałów.

  

Zestaw Vege

O co chodzi w diecie vege?

Dieta Vege to całkiem nowe, ciekawe i przede wszystkim odżywcze propozycje posiłków. Potrafimy komponować potrawy, które pięknie wyglądają i jeszcze lepiej smakują.
Do ich przyrządzenia wykorzystujemy pełną gamę możliwości, jakie otwiera przed nami świat produktów pochodzenia roślinnego. W dostarczanych przez nas posiłkach w ramach diety Vege nie znajdziesz żadnych mięs oraz ryb.

Zestaw Vege + fish

O co chodzi w diecie vege+fish?

Specjalnie dla osób poszukujących kompromisu między filozofią vege, a tradycyjnym podejściem do żywienia przygotowaliśmy dietę vege + fish. W tym systemie odżywiania stawiamy na produkty zawarte w diecie vege, które uzupełniamy o ryby. W ten sposób sięgamy do zasobów świata, w którym możemy znaleźć wiele ciekawych propozycji urozmaicających i wzbogacająych potrawy.

Zestaw Junior

Nigdy nie jest za wcześnie aby zadbać o zdrowie Twoich dzieci!

Dieta Junior to specjalnie skomponowane trzy posiłki (do wyboru): śniadanie, II śniadanie i obiad lub II śniadanie, obiad i podwieczorek. To zestaw posiłków, który codziennie przygotowujemy specjalnie z myślą o dzieciach.  Powstają wyłącznie ze zdrowych i naturalnych produktów, które gwarantują najwyższą jakość  potraw i dostarczają komplet wartości odżywczych. Posiłki są smaczne i łagodnie przyprawione, dzięki czemu trafią w gust nawet najbardziej wybrednych podniebień małych smakoszy.

Zestaw Office Box

Na czym polega zestaw Office?

To propozycja dla osób aktywnych zawodowo, które nie zawsze mają czas, aby przyrządzać  zdrowe i zbilansowane posiłki. W ramach pakietu Office zapewniamy trzy urozmaicone dania, które dostarczają energii na cały dzień! Niezależnie od tego czy po pracy uprawiasz sport, czy spędzasz czas w inny sposób nasze posiłki to doskonałe rozwiązanie. Skończysz z zamawianiem do biura przypadkowego jedzenia od Chińczyka, z pizzerii albo z wizytami w biurowej kantynie oferującej nudne jedzenie.

Detoks sokowy

O co chodzi w detoksie sokowym?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych form oczyszczenia organizmu. Warto go przeprowadzić, aby poczuć się lepiej i uzyskać zgrabną sylwetkę. Dzięki naszym sokom pozbędziesz się z organizmu toksyn i jednocześnie wzmocnisz go witaminami i energią.  Efekty detoksu zobaczysz od razu! Na pewno spodoba Ci się Twoja promienna, zdrowa cera, mocne włosy i paznokcie! Poza tym poczujesz całkiem nową energię oraz chęć do życia! Dość problemów z koncentracją! Dość uczucia zmęczenia!

0