Zestaw Junior

Na czym polega zestaw Junior?

Jak pokazują badania, niepokojąco wiele dzieci spożywa za małe ilości ważnych dla nich witamin oraz niezbędnych minerałów. Uboga dieta w pożyteczne składniki wpływa na niską odporność, zmniejsza poziom energii oraz przekłada się na problemy z koncentracją.

Nigdy nie jest za wcześnie aby zadbać o zdrowie Twoich dzieci! Dieta Junior jest bogata w produkty zbożowe, warzywa, owoce, białe mięso, rośliny strączkowe, orzechy i ryby.

Dieta Junior to specjalnie skomponowane trzy posiłki (do wyboru): śniadanie, II śniadanie i obiad lub II śniadanie, obiad i podwieczorek. To zestaw posiłków, który codziennie przygotowujemy specjalnie z myślą o dzieciach.  Powstają wyłącznie ze zdrowych i naturalnych produktów, które gwarantują najwyższą jakość  potraw i dostarczają komplet wartości odżywczych. Posiłki są smaczne i łagodnie przyprawione, dzięki czemu trafią w gust nawet najbardziej wybrednych podniebień małych smakoszy.

Zachęcamy do konsultacji z naszym dietetykiem. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i pomoże dobrać odpowiedni zestaw dostosowany do potrzeb Twoich dzieci.

JUNIOR

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

0