Uwolnij energię!
#wiosnazpowerem

Wpisz kod rabatowy: „wiosnazpowerem”
i odbierz 10% rabatu na pierwsze zamówienie o wartości min. 250 zł

Czy wiesz, że zimą słońce świeci nawet 20 razy słabiej niż latem? Możemy to odczuć na własnej skórze w postaci deficytu witaminy D oraz gorszego samopoczucia.

W ostatnich miesiącach nasza dieta również mogła pozostawiać sporo do życzenia. Zimowa dieta z reguły jest uboższa w witaminy i mikroelementy, ponieważ w tym okresie na rynku brakuje świeżych owoców i warzyw. Wreszcie, gdy na zewnątrz jest zimno nie zawsze mamy wystarczająco dużo siły i motywacji, aby utrzymać wysoki poziom aktywności fizycznej. To z kolei może przełożyć się na kilka dodatkowych kilogramów. Organizm wyczerpany zimą, brakiem ruchu oraz ciągłymi zmianami pogody trudniej radzi sobie z atakami wirusów i bakterii.

Czy to wszystko brzmi znajomo?

W powietrzu już coraz mocniej czuć nadchodzącą wiosnę, ale zanim skorzystamy z jej uroków powinniśmy napełnić nasz organizm całkiem nową energią!

Zamów catering dietetyczny i zyskaj pewność, że Twój organizm otrzyma wszystko, co najlepsze, aby naładować akumulatory do pełna!

Prosto pod Twoje drzwi dostarczymy posiłki skomponowane z naturalnych, starannie wybranych produktów. Znajdziesz wśród nich produkty, które dodadzą Ci masę wiosennej energii: gotowane, pełnowartościowe zboża, kasza jaglana, gryczana, kukurydziana, ryż, a także wiele warzyw oraz ryby i drób. Twój codzienny talerz będzie zdrowy i…bardzo smaczny.

Zaczynamy?

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

0