Catering dietetyczny Chorzów

Dieta pudełkowa jest najwygodniejszym rozwiązaniem gdy chcesz poprawić nie tylko swoje zdrowie, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Zmiana swoich nawyków żywieniowych nie jest prosta, zwłaszcza gdy trzeba iść do pracy. Mamy tego świadomość, że wygospodarowanie wolnego czasu, by gotować zbilansowane posiłki jest czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Chorzów

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Chorzów

catering dietetyczny Chorzów

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i nie zwariować?

Najlepiej oddać się w ręce doświadczonych specjalistów z #PowerMeal, którzy zadbają, by dieta była zróżnicowana Posiłki przygotowywane są przez kucharzy nagrodzonych gwiazdkami Michelin z wielką dbałością o każdy szczegół byś mógł cieszyć się świeżymi daniami.

Każdego dnia mamy do rozwiezienia kilkadziesiąt zestawów w Chorzowie!

Catering dietetyczny z darmową dostawą do domu zaoszczędzi Twój cenny czas. Dowiedz się jak wiele się zmieni, gdy dieta dostarcza nam energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie zmęczenia już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaką dietę zamówić dla siebie?

Każdy chce dobrze wyglądać i mieć świetną sylwetkę!
Wszyscy potrzebują do tego celu innego planu. By znów móc nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić wagę, a inni przybrać na masie. Gdy nie wiesz, jaka dieta pozwoli Ci poczuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie kaloryczność oraz rodzaj diety. Może nie jesteś pewny czy catering, to dobre rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw próbny. Oczywiście, na terenie Chorzowa, dostarczymy go bezpłatnie.

Każdy, kogo interesuje temat zdrowego odżywiania i planuje odmienić własne nawyki żywieniowe, rozumie czym jest catering dietetyczny.
Dieta staje się wówczas o wiele prostsza! Posiłki najwyższej jakości to podstawa zdrowego odżywiania, oraz walki z brakiem czasu na gotowanie.

Dostosujemy właściwy do Twoich potrzeb plan żywieniowy,
dzięki czemu smaczna paczka będzie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres każdego dnia.

Oferujemy catering, który spełnia oczekiwania naszych Klientów. Szeroki wybór Naszych diet umożliwia skomponowanie idealnego zestawu dla każdego. Poza posiłkami dietetycznymi zasmakuj się w Naszych fit słodkościach.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0