Dieta niski IG

Na czym polega z niskim IG?

Chcesz mieć cukier pod kontrolą? Postaw na dietę z niskim indeksem glikemicznym od Powermeala! Wspólnie zadbamy o Twoje zdrowie.

Dieta z niskim IG skomponowana jest w taki sposób, aby zapewnić odpowiedni poziom cukru we krwi. Najczęściej stosuje się w przypadku nietolerancji glukozy, insulinooporności i cukrzycy typu II.

Wskaźnik IG klasyfikuje produkty pod względem tego, jak wpływają one na stężenie glukozy kilka godzin po posiłku. Im więcej posiłków z niskim IG w diecie, tym lepiej. Dieta bogata w produkty o niskim IG jest pomocna w leczeniu cukrzycy, zrzuceniu zbędnych kilogramów, kontrolowaniu odpowiedniej masy ciała i w utrzymaniu stałego poziomu energii.

Dieta z niskim IG
Dieta z niskim IG kalorie

Dieta z niskim IG bez kompromisów

W trosce o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie zapewniamy odpowiednią ilość posiłków w ciągu dnia, którymi dbamy o utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Dostarczamy smaczne posiłki między innymi na bazie ryb i wołowiny, świeżych warzyw i owoców oraz zdrowych tłuszczów roślinnych, które dodatkowo dostarczą witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pyszne posiłki i różnorodne menu w połączeniu z wysoką jakością zapewnią Ci dietę, na którą zasługujesz!

Dieta z niskim IG

Jakie produkty znajdziemy w diecie z nikim IG?

Dieta o niskim IG bazuje na produktach o niskim i średnim indeksie glikemicznym. W swoich pudełkach znajdziesz więc posiłki przygotowane z kasz i makaronów z pełnego przemiału, pełnoziarnistego pieczywa, chudego mięsa oraz ryb, warzyw i owoców (wybranych) oraz zdrowych tłuszczów roślinnych tj. oleje roślinne, orzechy, nasiona i pestki. Na próżno szukać w naszej diecie cukrów i produktów wysoko przetworzonych, ponieważ zostały one całkowicie wykluczone.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

POWER FOODS COMPANY Spółka z o.o.
Kolonia Stella 22A, 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Śledź nas na:

Ostatnia aktualizacja

Codziennie masz 25 dań do wyboru. Wybieraj i jedz to, na co masz ochotę!