Dieta dla dzieci

Na czym polega dieta dla dzieci?

dieta dla dzieci

Jak pokazują badania, niepokojąco wiele dzieci spożywa za małe ilości ważnych dla nich witamin oraz niezbędnych minerałów. Uboga dieta w pożyteczne składniki wpływa na niską odporność, zmniejsza poziom energii oraz przekłada się na problemy z koncentracją.

Nigdy nie jest za wcześnie aby zadbać o zdrowie Twoich dzieci! Dieta Junior jest bogata w produkty zbożowe, warzywa, owoce, białe mięso, rośliny strączkowe, orzechy i ryby.

dieta dla dzieci

Dieta Junior to specjalnie skomponowane trzy posiłki (do wyboru): śniadanie, II śniadanie i obiad lub II śniadanie, obiad i podwieczorek. To zestaw posiłków, który codziennie przygotowujemy specjalnie z myślą o dzieciach.  Powstają wyłącznie ze zdrowych i naturalnych produktów, które gwarantują najwyższą jakość  potraw i dostarczają komplet wartości odżywczych. Posiłki są smaczne i łagodnie przyprawione, dzięki czemu trafią w gust nawet najbardziej wybrednych podniebień małych smakoszy.

Zachęcamy do konsultacji z naszym dietetykiem. Odpowie na wszystkie pytania dotyczące zdrowego odżywiania i pomoże dobrać odpowiedni zestaw dostosowany do potrzeb Twoich dzieci.

dieta dla dzieci

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na bazie których powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

catering dietetyczny dieta dla dzieci

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja