Detoks sokowy

Na czym polega detoks sokowy?

Niestety nawyki żywieniowe (brak zdrowego odżywiania) mogą powodować zanieczyszczenie organizmu. Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych form dla osób które chcą przeprowadzić oczyszczenie organizmu z toksyn bez utraty wody. Warto go przeprowadzić, aby poczuć się lepiej i uzyskać zgrabną sylwetkę – pozbyć się zbędnych kilogramów, tkanki tłuszczowej, dzięki czemu możesz pochwalić się jaki masz płaski brzuch. Dzięki naszym sokom pozbędziesz się z organizmu toksyn i jednocześnie wzmocnisz go witaminami i energią.  Efekt diety zobaczysz od razu! Na pewno spodoba Ci się Twoja promienna, zdrowa cera, poprawa kondycji skóry, mocne włosy i paznokcie! Poza tym poczujesz całkiem nową energię oraz chęć do życia! Dość problemów z koncentracją! Dość uczucia zmęczenia! To będzie zmiana Twojego stylu życia o 180 stopni!

Jak detoks sokowy wygląda w praktyce?

PowerMeal detoks to 3 dni stosowania diety sokowej. Detoks sokami trwa trzy dni trwania diety, które trafiają prosto pod Twoje drzwi  – dostarczymy zestaw 4 specjalnie skomponowanych koktajli + zupę warzywną, przygotowaną według wskazówek naszych dietetyków! Będą to różnego rodzaju smoothie oraz świeżo wytłoczone soki z owoców i warzyw np. selera naciowego ( z łodygi selera). Taka dieta oczyszczająca zapewnią Ci pokaźną dawkę witamin i  minerałów, przeprowadzą oczyszczanie organizmu z toksyn oraz złogów zalegających w jelitach, a co za tym idzie obniżysz duży procent masy ciała. Najwyższej jakości owoce i warzywa z których tworzymy dietę sokową posiadają dużą ilość wartości odżywczych potrzebnych Twojemu organizmowi, dzięki czemu stosowanie diety podczas oczyszczania organizmu będzie dla Ciebie łatwe.

Efektem detoksu będzie lepsza kondycja przewodu pokarmowego, co przełoży się na dużo lepsze samopoczucie oraz powrót energii.  Zapomnisz o zaparciach, biegunkach, wzdęciach i tych wszystkich nieprzyjemnych konsekwencjach nieprawidłowego funkcjonowania jelit, żołądka czy wątroby – pozwól sokom z warzyw i owoców oczyścić organizm. Dzięki diecie sokowej możesz także schudnąć i pochwalić się w pracy jak dużo pomogło Ci przejście kuracji sokowej.

Warunki dostawy i zamówienia

Pierwsza dostawa detoksu sokowego jest realizowana zawsze na wtorek każdego tygodnia. Drugi i trzeci zestaw soków jest dostarczany kolejno we środę i czwartek.
Zamówienie dotyczy 3-dniowej dostawy z przeznaczeniem dla jednej osoby.

Pytania?
Jeśli jeszcze masz do nas jakieś pytanie – najlepiej skontaktuj się z naszym dietetykiem, który zna się na naszych sokach jak nikt, rozwieje wszelkie wątpliwości!

Po zakończeniu diety sokowej, możesz wciąż kontynuować przygodę oderwania się od złych nawyków żywieniowych. Razem z Powermealem z łatwością odmówisz kilku znanym fastfoodom 😉

dieta sokowa

Oczyść organizm z nami!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na których bazie powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

Do przygotowania naszych diet wykorzystujemy produkty najwyższej jakości. Już jeden dzień pozwoli na zakochanie się w naszym cateringu!

sok z selera naciowego

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja