Dieta sokowa

Na czym polega detoks Sokowy?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych form oczyszczenia organizmu. Warto go przeprowadzić, aby poczuć się lepiej i uzyskać zgrabną sylwetkę. Dzięki naszym sokom pozbędziesz się z organizmu toksyn i jednocześnie wzmocnisz go witaminami i energią.  Efekty  detoksu zobaczysz od razu! Na pewno spodoba Ci się Twoja promienna, zdrowa cera, mocne włosy i paznokcie! Poza tym poczujesz całkiem nową energię oraz chęć do życia! Dość problemów z koncentracją! Dość uczucia zmęczenia!

Jak detoks sokowy wygląda w praktyce?

W PowerMeal detoks ma postać 3-dniowego oczyszczania sokami. Każdego dnia prosto pod Twoje drzwi dostarczymy zestaw 4 specjalnie skomponowanych koktajli + zupę warzywną, przygotowaną według wskazówek naszych dietetyków! Będą to różnego rodzaju smoothie oraz świeżo wytłoczone soki z owoców i warzyw. Zapewnią Ci pokaźną dawkę witamin i  minerałów, a przy okazji oczyszczą organizm z toksyn oraz złogów zalegających w jelitach.

Efektem detoksu będzie lepsza kondycja przewodu pokarmowego, co przełoży się na dużo lepsze samopoczucie oraz powrót energii.  Zapomnisz o zaparciach, biegunkach, wzdęciach i tych wszystkich nieprzyjemnych konsekwencjach nieprawidłowego funkcjonowania jelit, żołądka czy wątroby.

Warunki dostawy i zamówienia

Pierwsza dostawa detoksu sokowego jest realizowana zawsze na wtorek każdego tygodnia. Drugi i trzeci zestaw jest dostarczany kolejno we środę i czwartek.
Zamówienie dotyczy 3-dniowej dostawy z przeznaczeniem dla jednej osoby.

Dieta sokowa

Uwolnij energię!

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych.

Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na których bazie powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

0