PowerMeal

PowerMeal to jeden z najszybciej rozwijających się dostawców cateringu dietetycznego w Polsce.

Właścicielem firmy jest Kamil Warzecha, którego osobiste zainteresowanie dietą, treningami i zdrowym trybem życia wynika z jego problemów z nadwagą w wieku dziecięcym. Jako nastolatek postanowił zmienić styl życia, postawił na sport i właściwe odżywianie. W 2016 roku zaprosił do współpracy doświadczonych dietetyków, kucharzy i trenerów personalnych. Stworzył zespół profesjonalistów, którzy z pasją układają i realizują diety dla klientów.

Jako pierwsi z usług PowerMeal.pl mieli okazję skorzystać mieszkańcy Małopolski. Z czasem zasięg objął również Aglomerację Śląską. Od początku roku firma dostarcza posiłki w Warszawie i Łodzi, a jeszcze w tym roku z jej usług skorzystają mieszkańcy kilku kolejnych miast w Polsce.

Oferta PowerMeal.pl obejmuje kompletny zestaw diet przeznaczonych dla osób aktywnych jak i chcących zrzucić zbędne kilogramy. Odpowiednią dietę dla siebie znajdą również m.in. wegetarianie, a także osoby z ograniczoną tolerancją na gluten i laktozę. Dostawa posiłków jest bezpłatna, klienci płacą wyłącznie za jedzenie. Ceny diet rozpoczynają się od 51 złotych za dzień.

Kim są nasi Klienci?

Wśród klientów firmy są zarówno chcący zrzucić zbędne kilogramy, jak i osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych. Szybko rośnie również liczba tych klientów, którzy chcą zdrowo się odżywiać, ale zwyczajnie nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków.

Dlaczego PowerMeal.pl?

Do naszych największych atutów należy m.in. różnorodność oferty, sprawność dostaw oraz przystępność cenowa naszych diet. Posiłki sporządzane przez naszych kucharzy są zdrowe, smaczne i profesjonalnie przygotowywane. Wszystkie diety powstają pod nadzorem dietetyka, który dba o to, aby każdy klient otrzymał dietę dostosowaną do swoich potrzeb.

Mamy bogate doświadczenie w żywieniu sportowców, którzy ze względy na duże zapotrzebowanie na energię często sięgają po najbardziej kaloryczne diety jak np. ‘Samuraj’ z 3000 kcal dziennie. Wśród naszych klientów nie brakuje jednak osób, którym dostarczamy posiłki o maksymalnej wartości 1000 kcal.

Filozofia PowerMeal.pl

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych. Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na których bazie powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

Ostatnia aktualizacja

Codziennie masz 25 dań do wyboru. Wybieraj i jedz to, na co masz ochotę!