O nas

PowerMeal to jeden z najszybciej rozwijających się dostawców cateringu dietetycznego w Polsce.

Właścicielem firmy jest Kamil Warzecha, którego osobiste zainteresowanie dietą, treningami i zdrowym trybem życia wynika z jego problemów z nadwagą w wieku dziecięcym. Jako nastolatek postanowił zmienić styl życia, postawił na sport i właściwe odżywianie. W 2016 roku zaprosił do współpracy doświadczonych dietetyków, kucharzy i trenerów personalnych. Stworzył zespół profesjonalistów, którzy z pasją układają i realizują diety dla klientów.

Jako pierwsi z usług PowerMeal.pl mieli okazję skorzystać mieszkańcy Małopolski. Z czasem zasięg objął również Aglomerację Śląską. Od początku roku firma dostarcza posiłki w Warszawie i Łodzi, a jeszcze w tym roku z jej usług skorzystają mieszkańcy kilku kolejnych miast w Polsce.

Co oferujemy?

Oferta PowerMeal.pl obejmuje kompletny zestaw diet przeznaczonych dla osób aktywnych jak, i chcących zrzucić zbędne kilogramy. Odpowiednią dietę dla siebie znajdą również m.in. wegetarianie, a także osoby z ograniczoną tolerancją na gluten i laktozę. Dostawa posiłków jest bezpłatna, klienci płacą wyłącznie za jedzenie. Ceny diet rozpoczynają się od 39 złotych za dzień.

Kim są nasi Klienci?

Wśród klientów firmy są zarówno chcący zrzucić zbędne kilogramy, jak i osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych. Szybko rośnie również liczba tych klientów, którzy chcą zdrowo się odżywiać, ale zwyczajnie nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków.

Dlaczego PowerMeal.pl?

Do naszych największych atutów należy m.in. różnorodność oferty, sprawność dostaw oraz przystępność cenowa naszych diet. Posiłki przygotowywane przez naszych kucharzy są zdrowe, smaczne i profesjonalnie przygotowywane. Wszystkie diety powstają pod nadzorem dietetyka, który dba o to, aby każdy klient otrzymał dietę dostosowaną do swoich potrzeb.

Mamy bogate doświadczenie w żywieniu sportowców, którzy ze względy na duże zapotrzebowanie na energię często sięgają po najbardziej kaloryczne diety jak np. ‘Samuraj’ z 3000 kcal dziennie. Wśród naszych klientów nie brakuje jednak osób, którym dostarczamy posiłki o maksymalnej wartości 1000 kcal.

Filozofia PowerMeal.pl

W dobrym cateringu dietetycznym nie chodzi wyłącznie o zaspokojenie głodu, ale o dostarczenie organizmowi możliwie największej ilości składników odżywczych. Nasz pomysł na dietę to połączenie wiedzy i doświadczenia osób z różnych obszarów odpowiadających za rozwój człowieka z najlepszymi naturalnymi produktami, na których bazie powstają posiłki. Dzięki temu mamy pewność, że gotujemy smacznie i co najważniejsze – zdrowo.

W jakich godzinach odbywają się dostawy diet?

Nasze diety dostarczamy w różnych godzinach w zależności od rejonów dostaw. 

 • Dostawy w godzinach 2.00 – 9.00 (dzień realizacji zamówienia) 
  • Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Łódź
  • Śląsk (z wyłączeniem Bielsko-Białej, Cieszyna, Ustronia i okolic)
 • Dostawy w godzinach – 16.00 – 00.00 (dzień poprzedzający zamówienie) 
  • Małopolska (poza Krakowem) 16.00 – 00.00 (dzień poprzedzający zamówienie)
  • Śląsk (Bielsko-Biała, Cieszyn, Ustroń i okolice)  16.00 – 00.00 (dzień poprzedzający zamówienie)
 • Dostawy w godzinach 20.00 – 4.00 (dzień poprzedzający zamówienie)
  • Kraków
Czy mogę zmienić miejsce dostawy?

TAK, mogą Państwo zmienić miejsce gdzie mamy dostarczyć dietę.
Oczywiście miejsce docelowe powinno znaleźć się w naszym zasięgu dostaw – serdecznie z tego miejsca zapraszamy do zapoznania się z zakładką ZASIĘG.
Aby zmienić miejsce dostaw należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 najpóźniej w dniu poprzedzający dostawę.

Czy mogę kupić dietę w prezencie?

Tak, można kupić dietę PowerMeal dla innej osoby w formie prezentu. 🙂 Specjalne na tę okazję przygotowaliśmy Vouchery upominkowe, które w twoim imieniu możemy wysłać pod wskazany adres. Aby nabyć Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez eemail.

Czy można zawiesić dostawy, anulować lub zmienić kaloryczność w trakcie korzystania z diety Power Meal?

Tak. W trakcie korzystania z diety Power Meal mogą Państwo zmienić kaloryczność posiłków na inną. W takim przypadku należy się skontaktować z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poinformować drogę email kontakt@powereal.pl najpóźniej w dniu poprzedzający dostawę. Aby zawiesić lub anulować dietę prosimy także o kontakt z naszym BOK (przy rezygnacji zwracamy pieniądze za niewykorzystane zestawy cateringu).

W którym miejscu są zostawiane paczki z dietą.

Najbardziej preferowanym przez nas sposobem dostawy jest dostarczenie do rąk własnych zamawiającego dietę. Zestawy które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych są postawiane pod danym adresem pod drzwiami.

Jak Państwo dbają o świeżość posiłków Power Meal.

Naszym priorytetem jest dostarczanie smacznych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy mogli spełniać te wymagania przez cały okres transportu korzystamy z tzw łańcucha chłodniczego. Nasze diety od wytworzenia aż do momentu dostarczenia pod wskazany adres są transportowane i przechowywane w niskiej temperaturze. Także produkty które zamawiamy do produkcji naszych diet zamawiamy od lokalnych dostawców.

Czy macie zestawy testowe?

Tak, można jednorazowo zamówić każdy z zestawów posiłków (Samuraj, Standard, Paleo, Wege, Wege+Fish).

Są produkty których nie lubię, czy mogę wykluczyć je z diety?

Jak najbardziej! Rozumiemy, że nie każdemu smakuje wszystko. Dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o wypisać produkty które mamy wykluczyć z Państwa diecie.

Ze względów zdrowotnych nie mogę jeść niektórych produktów. Jak zamówić dietę Power Meal?

Jeżeli masz alergię pokarmową lub nie tolerancję na niektóre produkty, przed przystąpieniem zamówienia prosimy o kontakt z naszym dietetykiem Email: dietetyk@powermeal.pl Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi rozmowę która pozwoli ocenić jaką dietę potrzebujesz.

Chciałbym zamówić dietę Power Meal jednak nie mam pewności jaka kaloryczność będzie dla mnie odpowiednia.

Pamiętaj, przez cały okres diety jesteśmy z Tobą abyś mógł osiągnąć oczekiwany cel. Wybór odpowiedniej kaloryczności wiąże się właśnie z celem, jaki sobie postawimy (zrzucenie zbędnych kilogramów, przybranie masy mięśniowej lub po prostu zdrowe odżywanie).  Prosimy o kontakt z naszym dietetykiem Email: dietetyk@powermeal.pl Telefon: 600 176 279. Po wstępnej rozmowie z nasz dietetyk będzie wstanie pomóc w doborze odpowiedniej kaloryczności.

Zamawiając diety Power Meal co otrzymuje?

Zestawy Power Meal składają się z pięciu zbilansowanych posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja). Dieta detoks to 4 energetyczne soki + zupa krem. Dokładne informacje i przykładowe menu można znaleść na stronach każdej diety.

Czy można doprawić posiłki Power Meal?

W razie potrzeby można dodać swoich ulubionych ziół i przypraw. Jednak ze względów zdrowotnych nie zalecamy dosalania i słodzenia gotowych posiłków.

Jak przechowywać posiłki dostarczone przez Power Meal?

Nasze diety powinny być przechowowane w warunkach chłodniczych w celu przedłużenia świeżości dań.

Na ciepło czy na zimno? W jaki sposób przygotować posiłek na ciepło i czy należy wszystkie posiłki podgrzewać?

Posiłki przygotowane przez nas należy podgrzać – jednak niektóre potrawy można zjeść także na zimno w zależności od prywatnych preferencji. Niektóre dodatki do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny pozostać zimne. Aby przygotować posiłek można użyć mikrofali co ułatwia przygotowanie posiłku na ciepło (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeśli nie masz mikrofali bez problemu można podgrzać posiłek na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając posiłek do odpowiedniego naczynia.

Jakie napoje mogę pić podczas korzystania z diety Power Meal?

Najkorzystniej dla celów zdrowotnych preferujemy uzupełniać wodę w organizmie…. wodą. Możemy także rozkoszować się aromatem kawy lub herbaty unikając słodzenia naparów. Preferujemy aby podczas korzystania z naszych diet dla osiągnięcia lepszych efektów odstawić alkohol, piwo oraz słodzone napoje.

W jakich odstępach czasu należy spożywać poszczególne posiłki?

Posiłki powinno się spożywać systematycznie co 3 godziny. Dlaczego? Wpływa to pozytywnie na pracę układu pokarmowego oraz w odpowiednich porach dostarczamy organizmowi energię. Systematyczność to cel edukacyjny Power Meal, chcemy aby każdy z naszych klientów mógł osiągać cele dzięki prawidłowemu schematowi odżywiania.

Lubię słodkości! Czy mogę pomiędzy posiłkami coś podjeść?

My także lubimy „coś słodkiego”! Wiemy jak trudno jest utrzymać silną wolę i nie skusić się na słodką przekąskę. Dlatego specjalnie na tę okoliczność w naszych dietach znajdziesz legalne słodycze. Coś słodkiego i zarazem zdrowego abyś ty nie musiał sięgać po produkty pełne cukru.