Dieta IF

Na czym polega dieta IF?

Dieta IF – Intermittent Fasting – to inaczej post przerywany. W rzeczywistości chodzi o wydzielenie dwóch okresów – okna żywieniowego, kiedy jemy to, na co mamy ochotę oraz postu, kiedy zaprzestajemy spożywania posiłków. Spożycie pierwszego posiłku w ciągu dnia rozpoczyna okno żywieniowe. Najczęściej stosuje się opcję, gdzie na 16 godzin postu przypada 8 godzin jedzenia. Brzmi Ci to na głodówkę? Nic z tych rzeczy! Dieta IF od Powermeala to zestaw pysznych, zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby żywieniowe. Zasada jest prosta – ma być smacznie i zdrowo.

Jest to jedna z nielicznych diet, na której nie jest ważne, co i ile jesz, tylko kiedy jesz. Jednak wcale nie oznacza to, że Twoje menu może składać się z samych fastfoodów i pustych kalorii. Podstawą jest jadłospis oparty na zasadach zdrowego odżywiania. Twoje posiłki powinny więc być zdrowe, zbilansowane i pełnowartościowe.

Dieta IF
dieta if kalorie

Dla kogo jest dieta IF?

Dieta IF zalecana jest osobom, którym brak czasu na liczenie kalorii i przestrzeganie spożywania posiłków o stałych regularnych porach, cały czas są w trasie albo mają problem z podjadaniem między posiłkami. Jest to również doskonała propozycja dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i nie przeraża je perspektywa 12-godzinnego postu. Ważne jest, aby przed zastosowaniem diety IF, skonsultować swoją decyzję z lekarzem.

Dieta IF

Zalety stosowania diety IF

Zastosowanie diety IF to doskonały sposób na pobudzenie metabolizmu oraz redukcję tkanki tłuszczowej, co przekłada się na spadek masy ciała oraz poprawę samopoczucia. Do zalet możemy zaliczyć także ograniczenie ryzyka rozwoju cukrzycy i chorób układu krążenia, wyrównanie poziomu cholesterolu oraz redukcję stanów zapalnych w organizmie. Dieta IF to również doskonały sposób na to, żeby zapobiec otyłości!

Zacznij zdrowe odżywianie już teraz

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe, ale brak Ci motywacji? Nie chcesz rezygnować ze swoich ulubionych dań? U nas, dzięki możliwości wyboru menu, to Ty komponujesz swoją idealną dietę! Z Powermealem możesz jeść smacznie i zdrowo, a jednocześnie osiągać wymarzone efekty!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

POWER FOODS COMPANY Spółka z o.o.
Kolonia Stella 22A, 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Śledź nas na:

Ostatnia aktualizacja

Codziennie masz 25 dań do wyboru. Wybieraj i jedz to, na co masz ochotę!