Catering dietetyczny Gdańsk

Super! Gdańsk jest w zasięgu naszej bezpłatnej dostawy! Nie pozostaje nic innego niż wybrać dietę i złożyć zamówienie! 🙂

Catering dietetyczny jest najwygodniejszym rozwiązaniem gdy chcesz poprawić nie tylko wyniki sportowe, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Power Meal – dieta pudełkowa w dańsku i okolicach!
Dieta pudełkowa z dostawą do Gdańska zawsze bez dodatkowych opłat!

Catering dietetyczny Gdańsk
Poprawa sposobu żywienia nie jest łatwa, szczególnie gdy pracujesz cały dzień. Mamy tego pełną świadomość, że znalezienie wolnego czasu, by przyrządzić zbilansowane dania wysokiej jakości wydaje się czasem niemożliwe.
Catering dietetyczny PowerMeal  zadba o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich różnorodny smak, a przede wszystkim dostarczy wszystko na terenie Gdańska.

Wybierz dietę, a my dostarczymy ją do Gdańska

dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

już od 65,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta Samuraj

już od 57,00zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Keto

już od 60,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta IF

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

Dieta Vege

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Vege + Fish

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Sport

już od 66,00 zł / dzień!

Catering z dostawą

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego odżywiania. Zainwestuj w zdrowe posiłki każdego dnia, zamów dietę od Power Meala!

FAQ – Catering Dietetyczny Gdańsk

Jaka jest najpopularniejsza dieta w Gdańsku?

Najpopularniejsza dieta w Gdańsku to dieta Standard 2500 kalorii.

Czy można kupić dietę w prezencie??

Jasne, można zamówić dietę pudełkową Power Meal dla innej osoby w formie prezentu. 🙂 Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy Vouchery upominkowe, które w Twoim imieniu możemy wysłać pod wybrany adres. Aby kupić Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez email.

W którym miejscu zostawia się paczki z dietą?

Najrzetelniejszym sposobem dostawy jest doręczenie do zamawiającego dietę. Zestawy, które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych, są postawiane pod danym adresem pod drzwiami.

Jak dbamy o świeżość posiłków Power Meal?

Nasz priorytet to dowożenie smakowitych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy mogli spełniać te kryteria, przez cały czas trwania transportu, używamy tzw. łańcucha chłodniczego. Nasze pudełka od wytworzenia aż do etapu dostarczenia pod wskazany adres są transportowane i przechowywane w niskiej temperaturze. Także produkty, które zamawiamy do wytworzenia naszych pudełek, załatwiamy od lokalnych dostawców.

Jak wybrać odpowienią dietę?

To Ty będziesz wiedzieć jaka będzie dla Ciebie najlepsza dieta pudełkowa. Wybierając rodzaj diety, weź pod uwagę Twoje cele i indywidualne nawyki żywieniowe. Wybieraj wśród naszych różnych diet odchudzającyh, pomagających budować masę mięśniową, czy też dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Ze względów zdrowotnych nie wolno mi jeść poszczególnych produktów. Jak zamówić dietę pudełkową Power Meal?

Jeżeli masz alergię pokarmową lub nietolerancję na konkretne produkty, przed przystąpieniem do zamówienia prosimy o skontaktowanie się z naszym dietetykiem poprzez email: [email protected] Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi konwersację, która pozwoli ocenić, jaką dietę powinieneś wybrać.

Na ciepło lub na zimno? Jak przygotować posiłek na gorąco i czy trzeba wszystkie posiłki podgrzewać?

Posiłki przygotowane przez PowerMeal należy podgrzać – lecz poszczególne potrawy można zjeść również na zimno w zależności od prywatnych preferencji smakowych. Poszczególne dodatki do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny zostać chłodne. Aby podgrzać danie można użyć mikrofalówki, co ułatwia przygotowanie posiłku na gorąco (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeśli nie masz mikrofali, bez problemu można podgrzać danie na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając zawartość pudełka do dedykowanego naczynia.

Dieta pudełkowa Gdańsk – dlaczego mam zdecydować się na Power Meal?

Nie przekonujemy do wybrania akurat naszego cateringu w Gdańsku. Jeżeli, któraś z diet Cię zainteresowała to po prostu sprawdź, czy jest ona dla Ciebie. Dzięki temu na własnej skórze możesz wypróbować, czy dania, sposób dostawy i obsługa Klienta Ci odpowiada.

Czy Power Meal korzysta każdego dnia ze świeżych produktów?

Tylko i wyłącznie, nie zamawiamy produktów na zapas.

Dieta pudełkowa Gdańsk

Dieta pudełkowa to przepis na walkę nie tylko ze zbędnymi kilogramami, ale oszczędność czasu! Jeżeli codzienne przygotowanie posiłków to dla Ciebie obowiązek, a nie przyjemność skorzystaj ze wsparcia naszego cateringu dietetycznego.
Zdrowe odżywianie nigdy nie było tak proste!
Catering Gdańsk zapewnia zdrowy tryb życia i zbilansowane posiłki.

Kod rabatowy dla mieszkańców Gdańska

Najlepszy catering dietetyczny z rabatami! Chcesz pierwszy raz wypróbować naszą dietę pudełkową? W Gdańsku uruchomiliśmy specjalny rabat, przy składaniu zamówienia użyj kodu: POWER5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.