Catering dietetyczny Kęty

Dieta pudełkowa to jedno z najlepszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko swoje zdrowie, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Poprawa sposobu żywienia nie jest prosta, szczególnie gdy praca zajmuje cały Twój dzień. Mamy tego świadomość, że wygospodarowanie dodatkowego czasu, by gotować zbilansowane dania wydaje się czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Kęty

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Kęty

catering dietetyczny Kęty

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i nie zwariować?

Najlepiej oddać się w ręce doświadczonych specjalistów z #PowerMeal, którzy zadbają, by dieta była zróżnicowana Posiłki przygotowywane są przez najlepszych kucharzy z ogromną dbałością o każdy szczegół byś cieszył się świeżymi daniami.

Codziennie mamy do dostarczenia kilkadziesiąt posiłków w Kętach!

Catering dietetyczny z darmową dostawą zaoszczędzi Twój cenny czas. Sprawdź jak dużo się zmienia, gdy dopasowana dieta dostarcza nam energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power. Sekret to nasza dieta. Catering na najwyższym poziomie!
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie znużenia już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaka dieta jest odpowiednia dla mnie?

Kto nie chce dobrze wyglądać i mieć wymarzoną sylwetkę?
Natomiast wszyscy powinni mieć plan szyty na swoją miarę. By znów móc nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić kilka kilogramów, a inni przybrać na masie. Gdy nie wiesz, jaka dieta pozwoli Ci czuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie zapotrzebowanie kaloryczne i rodzaj diety. Może nie jesteś pewny czy catering, to dobre rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw testowy. Oczywiście na terenie Kęt obowiązuje dostawa bez opłat.


Każdy, kogo interesuje temat zdrowego odżywiania i chciałby poprawić swoje nawyki żywieniowe, wie co to jest dieta pudełkowa.
Dieta jest wówczas dużo prostsza! Posiłki najwyższej jakości są podstawą zdrowego odżywiania, a także walki ze zbędnymi kilogramami.

Stworzymy idealny do Twoich potrzeb plan żywieniowy,
a wraz z nim smaczna paczka, która będzie dostarczona pod wybrany przez Ciebie adres każdego dnia.

Oferujemy catering, który spełnia oczekiwania naszych Klientów. Duży wybór Naszych diet umożliwia skomponowanie idealnego zestawu dla każdego. Oprócz posiłków dietetycznych spróbuj także Nasze smaczne fit ciasta.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0