Catering dietetyczny Kokotów

Dieta pudełkowa to jedno z najwygodniejszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko zdrowie, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Zmiana sposobu żywienia nie jest prosta, szczególnie gdy praca zajmuje cały Twój dzień. Mamy tego świadomość, że wygospodarowanie wolnego czasu, by przyrządzić zbilansowane posiłki wydaje się czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Kokotów

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Kokotów

catering dietetyczny Kokotów

Jak przejść na zdrowy tryb odżywiania?

Najlepsi odpowiadają – doświadczeni specjaliści z #PowerMeal, którzy zadbają, by zdrowe odżywianie było zróżnicowane. Posiłki przygotowywane są przez najlepszych kucharzy z ogromną dbałością byś mógł cieszyć się świeżymi i pysznymi daniami.

Każdego dnia dowozimy w Kokotowie kilkadziesiąt posiłków!

Catering dietetyczny z darmową dostawą do domu zaoszczędzi Twój czas. Dowiedz się jak wiele się zmieni, gdy dopasowana dieta dostarcza nam energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie zmęczenia już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaka dieta będzie odpowiednia dla mnie?

Każdy chce dobrze wyglądać i mieć świetną sylwetkę!
Natomiast wszyscy potrzebują do tego celu innego planu. By znów móc nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić kilka kilogramów, a inni przybrać masy mięśniowej. Gdy nie wiesz, jaka dieta pomoże Ci poczuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie kaloryczność oraz rodzaj diety. Może musisz się upewnić czy catering, to idealne rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw próbny. Oczywiście na terenie Kokotowa obowiązuje dostawa bez opłat.

Każdy, kogo interesuje temat zdrowego odżywiania oraz chce naprawić swoje nawyki żywieniowe, zdaje sobie sprawę z tego co to jest dietetyczny catering.
Dieta jest wtedy o wiele łatwiejsza! Zbilansowane posiłki są podstawą zdrowego odżywiania, a także walki z pragnieniem wymarzonej figury.

Zaproponujemy właściwy do Twoich potrzeb plan żywieniowy,
dzięki czemu smaczna paczka zostanie dostarczona pod wybrany przez Ciebie adres każdego dnia.

Oferujemy catering, który spełnia oczekiwania naszych Klientów. Szeroki wybór diet umożliwia skomponowanie idealnego zestawu dla każdego. Oprócz posiłków dietetycznych wypróbuj również Nasze pyszne fit ciasta.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0