Catering dietetyczny Libiąż

Dieta pudełkowa to jedno z najwygodniejszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko swoje zdrowie, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Poprawa sposobu żywienia nie jest prosta, szczególnie gdy pracujesz cały dzień. Wiemy, że wygospodarowanie dodatkowego czasu, by gotować zbilansowane posiłki wydaje się czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Libiąż

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Libiąż

catering dietetyczny Libiąż

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe i nie zwariować?

Najlepsi odpowiadają – doświadczeni specjaliści z #PowerMeal, którzy zadbają, by zdrowe odżywianie pozwoliło Ci cieszyć się życiem! Posiłki przygotowywane są przez kucharzy nagrodzonych gwiazdkami Michelin z ogromną dbałością byś cieszył się świeżą i pyszną dietą pudełkową.

Każdego dnia dowozimy w Libiążu kilkadziesiąt zestawów!

Catering dietetyczny z darmową dostawą zaoszczędzi Twój cenny czas. Zobacz jak dużo się zmienia, gdy dieta dostarcza nam potrzebnej energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power. Sekret to nasza dieta. Catering na najwyższym poziomie!
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie zmęczenia już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaką dietę dobrać ?

Kto nie chce dobrze wyglądać i mieć wymarzoną sylwetkę?
Wszyscy potrzebują do tego celu innego planu. Aby znów móc nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić wagę, a inni przybrać na masie. Gdy nie wiesz, jaka dieta pozwoli Ci czuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie kaloryczność i rodzaj diety. Może nie jesteś pewny czy catering, to idealne rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw testowy. Oczywiście, na terenie Libiąża, dostarczymy go bezpłatnie.


Każdy, kto interesuje się tematem zdrowego odżywiania, a także chciałby poprawić własne nawyki żywieniowe, rozumie czym jest odpowiednio zbilansowana dieta.
Dieta staje się wówczas o wiele przyjemniejsza! Posiłki najwyższej jakości to podstawa zdrowego odżywiania, a także walki z brakiem czasu na gotowanie.

Przygotujemy właściwy do Twoich potrzeb plan żywieniowy,
a wraz z nim smaczna paczka, która zostanie dostarczana pod wskazany przez Ciebie adres każdego dnia.

Oferujemy catering, który spełnia oczekiwania naszych Klientów. Szeroki wybór Naszych diet umożliwia skomponowanie idealnego zestawu dla każdego. Oprócz posiłków dietetycznych zasmakuj się w Naszych fit słodkościach.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0