Catering dietetyczny Olsztyn

Super! Olsztyn jest w zasięgu naszej bezpłatnej dostawy! Nie pozostaje nic innego niż wybrać dietę i złożyć zamówienie! 🙂

Catering dietetyczny to jedno z najwygodniejszych rozwiązań, gdy chcesz poprawić nie tylko wyniki sportowe, ale również samopoczucie. Obalamy mit, że catering dietetyczny jest wyłącznie dla celebrytów!

Catering dietetyczny Olsztyn

Poprawa sposobu żywienia nie jest prosta, szczególnie gdy trzeba iść do pracy. Mamy tego pełną świadomość, że wygospodarowanie dodatkowego czasu, by gotować zbilansowane dania wysokiej jakości wydaje się czasem niemożliwe.
Catering dietetyczny PowerMeal  zatroszczy się o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość dań i ich smakowitość, a przede wszystkim dostarczy wszystko na terenie Olsztyna. Nasze jedzenie jest przewożone w specjalnych chłodniach, dlatego dociera do Ciebie tak świeże. Dbamy o każdy szczegół naszego cateringu dietetycznego – od wysokiej jakości półprodukty, przez przygotowanie i opakowania, aż do przewozu i dostarczenie posiłków pod Twój adres.

Dlaczego warto się zdecydować na catering dietetyczny w Olsztynie?

Tylko sobie wyobraź, że każdego dnia nie musisz gotować, a pyszny i świeży catering dietetyczny w formie 5 posiłków będzie czekał pod Twoimi drzwiami. Już nie musisz zmywać, stracić czasu na stanie w korkach i kolejki w supermarkecie. Zamiast tego codziennie otrzymasz różnorodne, aromatyczne dania, które możesz zabrać ze sobą absolutnie wszędzie! Dzięki temu zyskasz sporo czasu na własne potrzeby, pasje oraz dla przyjaciół i najbliższych.

Wcale nie musisz umieć gotować, aby zacząć zdrowo się odżywiać! Wybierz odpowiednią dietę i kaloryczność, a resztę zostaw nam!

Wybierz dietę, a my dostarczymy ją do Olsztyna

dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

już od 65,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta Samuraj

już od 57,00zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Keto

już od 60,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

Dieta Vege

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Vege + Fish

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Sport

już od 66,00 zł / dzień!

Catering z dostawą

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego odżywiania.

Dieta pudełkowa w Olsztynie – czym się wyróżnia?

catering dietetyczny w Olsztynie
dieta pudełkowa catering dietetyczny
catering dietetyczny w Olsztynie

Zależy nam na Twoim komforcie. Przekazując Twoje żywienie w nasze ręce, możesz być pewien, że możesz na nas liczyć. Wystarczy, że wytypujesz diętę, kaloryczność i voilà! W wybranym terminie 5 pysznych pudełek pojawi się pod wskazanym przez Ciebie adresem. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszym dietetykiem.

Nasi kucharze dokładają wszelkich starań, aby każdego dnia komponować smaczne i zbilansowane posiłki, dzięki którym osiągniesz swoje cele zdrowotne i sylwetkowe. Wszystkie dania są przygotowane ze świeżych i najlepszej jakości składników.

Chcesz schudnąć lub nabrać masy mięśniowej? Nasz catering dietetyczny Ci w tym pomoże! Zaszczytem będzie dla nas stanie się częścią Twojej drogi na szczyt. Gwarantujemy być rzetelnym dostawcą Twojej szamki!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jaka jest najlepsza dieta w Olsztynie?

Najczęściej zamawiana dieta w Olsztynie to dieta Standard 2500 kalorii. Każda dieta pudełkowa jest jednak inna i należy dopasować tą według indywidualnych potrzeb.

Czy można kupić dietę w prezencie??

Jasne, można zamówić dietę pudełkową Power Meal, na terenie Olsztyna, dla innej osoby w postaci niespodzianki. Skorzystanie z cateringu dietetycznego może być świetną formą prezentową. 🙂 Specjalnie na tę okazję mamy przygotowane Vouchery upominkowe, które możemy wysłać pod podany adres. Aby kupić Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez email.

Gdzie zostawia się paczki z dietą?

Nasza dieta pudełkowa zawsze jest dowożona pod wskazany adres. Najrzetelniejszym sposobem dostawy jest dostarczenie do zamawiającego dietę. Diety pudełkowe, które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych, są postawiane pod wskazanym adresem pod Twoimi drzwiami.

Jak Państwo dbają o świeżość posiłków Power Meal?

Naszym priorytetem jest dowożenie smacznych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy byli w stanie spełniać te kryteria, przez cały okres transportu, korzystamy z tzw. łańcucha chłodniczego. Nasze diety pudełkowe od wytworzenia aż do momentu dostarczenia pod wskazany adres są przewożone i przechowywane w niskiej temperaturze. Także produkty, które zamawiamy do produkcji naszych pudełek, załatwiamy od lokalnych dostawców. Każda dieta pudełkowa jest przygotowywana i dostarczana według najwyższych standardów.

Dieta pudełkowa Olsztyn – czy mogę liczyć na dopasownie diety?

Każdy z naszych zestawów może być dopasowny do osób z konkretnymi celami, z różnymi problemami zdrowotnymi – staramy się dotrzeć do wszystkich indywidualnych potrzeb. Z pewnością znajdzie się też i dieta pudełkowa dopasowana do Twoich preferencji!

Ze względów zdrowotnych nie mogę jeść niektórych produktów. Jak zamówić dietę pudełkową Power Meal?

Jeśli masz alergię pokarmową lub nietolerancję na poszczególne produkty, przed przystąpieniem do zamówienia prosimy o skontaktowanie się z naszym dietetykiem przez email: [email protected] Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi rozmowę, która pozwoli sprawdzić, jaką dietę potrzebujesz. Dbamy o to, aby każda nasza dieta pudełkowa była bezpieczna i gwarantowała idealne rozwiązanie na Twoje problemy zdrowotne.

Na ciepło lub na chłodno? W jaki sposób przygotować posiłek na ciepło i czy należy wszystkie posiłki podgrzewać?

Posiłki przygotowane przez nas należy podgrzać – jednakże poszczególne potrawy można zjeść również na zimno w zależności od osobistych preferencji smakowych. Poszczególne dodatki do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny zostać chłodne. Aby podgrzać posiłek możesz skorzystać z mikrofalówki, co ułatwia przygotowanie posiłku na ciepło (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeśli nie masz mikrofali, bez problemu możesz podgrzać posiłek na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając posiłek do dedykowanego naczynia. 

Catering dietetyczny Olsztyn – z jakiego powodu mam wybrać właśnie Power Meal?

Nie przekonujemy do wybrania akurat naszego cateringu w Olsztynie. Jeśli nie masz pewności, który wybrać, skorzystaj z diet testowych. Dzięki temu sprawdzisz jak wygląda nasza dieta pudełkowa, czy konkerne posiłki, sposób dostawy i obsługa Klienta Ci odpowiada.

Czy Power Meal korzysta każdego dnia ze świeżych produktów?

Tylko i wyłącznie, nie kupujemy produktów na zapas. Nasza dieta pudełkowa w Olsztynie to zawsze świeże posiłki.

Kod rabatowy dla mieszkańców Olsztyna

Chcesz pierwszy raz wypróbować naszą dietę pudełkową? W Cieszynie uruchomiliśmy specjalny rabat, przy składaniu zamówienia użyj kodu: POWER5 Dzięki temu uzyskasz 5% zniżki na dowolną z diet pudełkowych z naszego menu. Zapraszamy do przyjemnego odchudzania.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz lub zadzwoń!

Nowe pole

11 + 7 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.