Catering dietetyczny Ożarów Mazowiecki

Super! Ożarów Mazowiecki jest w zasięgu naszej bezpłatnej dostawy! Nie pozostaje nic innego niż wybrać dietę i złożyć zamówienie! 🙂

Catering dietetyczny to jedno z najwygodniejszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko swoje wyniki sportowe, ale również samopoczucie.

Power Meal – catering dietetyczny Ożarów Mazowiecki i okolice!
Dieta pudełkowa z dostawą do Ożarowa Mazowieckiego zawsze bez dodatkowych opłat!

Catering dietetyczny Ożarów Mazowiecki
Poprawa swoich nawyków żywieniowych nie jest prosta, szczególnie gdy trzeba iść do pracy. Wiemy, że wygospodarowanie dodatkowego czasu, by przyrządzić zbilansowane posiłki wysokiej jakości jest czasem niemożliwe.
Catering dietetyczny PowerMeal  zatroszczy się o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich różnorodny smak, a przede wszystkim dostarczy wszystko na terenie Ożarowa Mazowieckiego.

Wybierz dietę, a my dostarczymy ją do Ożarowa Mazowieckiego

dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

już od 65,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 57,00zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Keto

już od 60,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Vege + Fish

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Sport

już od 66,00 zł / dzień!

Catering z dostawą

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego odżywiania. Zainwestuj w zdrowe posiłki każdego dnia, zamów dietę od Power Meala!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – Catering Dietetyczny Ożarów Mazowiecki

Jaka jest najpopularniejsza dieta w Ożarowie Mazowieckim?

Najpopularniejsza dieta w Ożarowie Mazowieckim to dieta Standard 2500 kalorii. Oferta jaką posiada nasz catering dietetyczny w Ożarowie Mazowieckim to różnorodne menu i niejedna dieta pudełkowa. Wyłącznie dzięki dopasowanej diecie pudełkowej do Twoich indywidualnych potrzeb, osiągniesz wymarzony cel.

Czy można kupić dietę w prezencie??

Tak, można kupić dietę pudełkową Power Meal dla innej osoby w formie niespodzianki. Fit catering Ożarów Mazowiecki proponuje odpowiednio zbilansowane posiłki dla każdego. Dieta pudełkowa Ożarów Mazowiecki to rozwiązanie idealne dla każdego kto ceni sobie zbilansowaną dietę. Gotowe posiłki perfekcyjnie sprawdzą się jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia gdy nie masz czasu. Specjalnie na tę okazję mamy przygotowane Vouchery upominkowe, które możemy wysłać pod wskazany adres. Aby kupić Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez email. Najlepszy catering dietetyczny sprawdza się dla osób aktywnych – chcących zgubić zbędne kilogramy i wybrać zdrowe nawyki żywieniowe.

W którym miejscu zostawia się pudełka?

Najbardziej preferowanym przez nas sposobem dostawy jest dostarczenie do zamawiającego dietę. Diety pudełkowe, które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych, są zostawiane pod danym adresem pod Twoimi drzwiami.

Jak dbamy o świeżość posiłków Power Meal?

Nasz priorytet to dostarczanie smakowitych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy mogli spełniać te kryteria, przez cały czas trwania transportu, używamy tzw. łańcucha chłodniczego. Nasze diety pudełkowe od wytworzenia aż do momentu dostarczenia pod wskazany adres są przewożone i przechowywane w niskiej temperaturze. Również produkty, które zamawiamy do wytworzenia naszych diet, załatwiamy od lokalnych dostawców. Wybierając diety z naszego cateringu dietetycznego masz pewność wysokiej jakości produktów.

Ze względów zdrowotnych nie wolno mi spożywać poszczególnych Składników. Jak dobrać dietę pudełkową Power Meal?

Jeśli masz alergię pokarmową lub nietolerancję na konkretne produkty, przed przystąpieniem do zamówienia prosimy o kontakt z naszym dietetykiem poprzez email: [email protected] Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi rozmowę, która pozwoli ocenić, jaką dietę powinieneś wybrać.

Na ciepło lub na zimno? W jaki sposób przygotować posiłek na ciepło i czy należy wszystkie posiłki podgrzewać?

Pudełka przygotowane przez PowerMeal należy podgrzać – jednak niektóre potrawy można zjeść również na zimno w zależności od osobistych preferencji smakowych. Niektóre dania poboczne do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny zostać chłodne. Aby przygotować danie można skorzystać z mikrofali, co usprawnia przygotowanie posiłku na gorąco (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeżeli nie posiadasz mikrofali, bez problemu można podgrzać posiłek na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając zawartość pudełka do dedykowanego naczynia.

Dieta pudełkowa Ożarów Mazowiecki – z jakiego powodu mam zdecydować się na Power Meal?

Wciąć nie wiesz czy skorzystać z oferty naszego cateringu w Ożarowie Mazowieckim. Zamów jedną z diet i sprawdź jak smakuje. Dzięki temu we własnym zakresie możesz wypróbować, czy dania, sposób dostawy i obsługa Klienta Ci odpowiada.

Czy Power Meal używa każdego dnia ze świeżych produktów?

Oczywiście, nie kupujemy produktów na zaś.

Dieta pudełkowa Ożarów Mazowiecki

Dieta pudełkowa to przepis na walkę nie tylko ze zbędnymi kilogramami, ale oszczędność czasu! Jeżeli przygotowanie posiłków każdego dnia to dla Ciebie obowiązek, a nie przyjemność skorzystaj ze wsparcia naszego cateringu dietetycznego.
Zdrowe odżywianie nigdy nie było tak proste!
Zapewniamy urozmaicone posiłki każdego dnia.

Kod rabatowy dla mieszkańców Ożarowa Mazowieckiego

Chcesz pierwszy raz wypróbować naszą dietę pudełkową? W Ożarowie Mazowieckim uruchomiliśmy specjalny rabat, przy składaniu zamówienia użyj kodu: POWER5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.