Catering dietetyczny Rawa Mazowiecka

Super! Rawa Mazowiecka jest w zasięgu naszej bezpłatnej dostawy! Nie pozostaje nic innego niż wybrać dietę i złożyć zamówienie! 🙂

Catering dietetyczny jest najwygodniejszym rozwiązaniem gdy chcesz poprawić nie tylko swoje wyniki sportowe, ale również samopoczucie.

Power Meal – catering dietetyczny Rawa Mazowiecka i okolice!
Dieta pudełkowa z dostawą do Rawy Mazowieckiej zawsze bez dodatkowych opłat!

Catering dietetyczny Rawa Mazowiecka
Zmiana sposobu żywienia nie jest łatwa, zwłaszcza gdy pracujesz cały dzień. Wiemy, że wygospodarowanie wolnego czasu, by przyrządzić zbilansowane dania wysokiej jakości wydaje się czasem niemożliwe.
Catering dietetyczny PowerMeal  zadba o właściwy bilans kaloryczny, jakość dań i ich różnorodny smak, a przede wszystkim dostarczy wszystko na terenie Rawy Mazowieckiej.

Wybierz dietę, a my dostarczymy ją do Rawy Mazowieckiej

dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

już od 65,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 57,00zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Keto

już od 60,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Vege + Fish

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Sport

już od 66,00 zł / dzień!

Catering z dostawą

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego odżywiania. Zainwestuj w zdrowe posiłki każdego dnia, zamów dietę od Power Meala!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – Catering Dietetyczny Rawa Mazowiecka

Jaka jest bestsellerowa dieta w Rawie Mazowieckiej?

Najpopularniejsza dieta w Rawie Mazowieckiej to dieta Standard 2500 kalorii. Oferta jaką posiada nasz catering dietetyczny w Rawie Mazowieckiej to różnorodne menu i niejedna dieta pudełkowa. Tylko dzięki dopasowanej diecie pudełkowej do Twoich indywidualnych potrzeb, osiągniesz stawiany przed sobą cel.

Czy mogę kupić dietę w prezencie??

Tak, można zamówić dietę pudełkową Power Meal dla innej osoby w postaci prezentu. Fit catering Rawa Mazowiecka proponuje odpowiednio zbilansowane posiłki dla każdego. Dieta pudełkowa Rawa Mazowiecka to idealna opcja dla każdego kto ceni sobie zbilansowaną dietę. Gotowe posiłki świetnie sprawdzą się jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia gdy nie masz czasu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy Vouchery upominkowe, które w Twoim imieniu możemy wysłać pod podany adres. Aby kupić Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez email. Najlepszy catering dietetyczny sprawdza się dla osób aktywnych – chcących zgubić zbędne kilogramy i postawić na zdrowe nawyki żywieniowe.

W którym miejscu są zostawiane paczki z dietą?

Najodpowiedniejszym sposobem dostawy jest dostarczenie do rąk własnych zamawiającego dietę. Zestawy, które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych, są zostawiane pod danym adresem pod drzwiami.

Jak Państwo dbają o świeżość posiłków Power Meal?

Naszym priorytetem jest dostarczanie smacznych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy mogli spełniać te wymagania, przez cały okres transportu, korzystamy z tzw. łańcucha chłodniczego. Nasze diety od wytworzenia aż do etapu dostarczenia pod wskazany adres są transportowane i przechowywane w niskiej temperaturze. Również produkty, które zamawiamy do produkcji naszych diet, zamawiamy od lokalnych dostawców. Wybierając diety z naszego cateringu dietetycznego masz pewność sprawdzonych produktów.

Ze względów zdrowotnych nie wolno mi spożywać niektórych produktów. Jak zamówić dietę pudełkową Power Meal?

Jeżeli masz alergię pokarmową lub nietolerancję na konkretne produkty, przed przystąpieniem do zamówienia prosimy o skontaktowanie się z naszym dietetykiem poprzez email: [email protected] Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi konwersację, która pozwoli ocenić, jaką dietę potrzebujesz.

Na gorąco czy na zimno? Jak przygotować posiłek na ciepło i czy trzeba wszystkie posiłki podgrzewać?

Posiłki przygotowane przez nas należy podgrzać – jednakże niektóre potrawy można zjeść również na zimno w zależności od osobistych preferencji smakowych. Poszczególne dodatki do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny pozostać zimne. Aby podgrzać posiłek można użyć mikrofali, co usprawnia przygotowanie posiłku na gorąco (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeśli nie masz mikrofali, bez problemu możesz podgrzać danie na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając zawartość pudełka do odpowiedniego naczynia.

Dieta pudełkowa Rawa Mazowiecka – z jakiego powodu mam wybrać właśnie Power Meal?

Wciąć masz wątpliwości czy skorzystać z oferty naszego cateringu w Rawie Mazowieckiej. Wybierz jedną z diet i sprawdź jak smakuje. Dzięki temu we własnym zakresie możesz wypróbować, czy dania, sposób dostawy i obsługa Klienta Ci odpowiada.

Czy Power Meal używa każdego dnia ze świeżych składników?

Oczywiście, nie zamawiamy produktów na zaś.

Dieta pudełkowa Rawa Mazowiecka

Dieta pudełkowa to przepis na walkę nie tylko ze zbędnymi kilogramami, ale oszczędność czasu! Jeżeli przygotowanie posiłków każdego dnia to dla Ciebie obowiązek, a nie przyjemność skorzystaj ze wsparcia naszego cateringu dietetycznego.
Zdrowe odżywianie nigdy nie było tak proste!
Zapewniamy urozmaicone posiłki każdego dnia.

Kod rabatowy dla mieszkańców Rawy Mazowieckiej

Chcesz pierwszy raz wypróbować naszą dietę pudełkową? W Rawie Mazowieckiej uruchomiliśmy specjalny rabat, przy składaniu zamówienia użyj kodu: POWER5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.