Catering dietetyczny Skarżysko-Kamienna

Super! Skarżysko-Kamienna jest w zasięgu naszej bezpłatnej dostawy! Nie pozostaje nic innego niż wybrać dietę i złożyć zamówienie! 🙂

Catering dietetyczny to jedno z najwygodniejszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko swoje wyniki sportowe, ale również samopoczucie.

Power Meal – catering dietetyczny Skarżysko-Kamienna i okolice!
Dieta pudełkowa z dostawą do Skarżyska-Kamiennej zawsze bez dodatkowych opłat!

Catering dietetyczny Skarżysko-Kamienna
Poprawa sposobu żywienia nie jest łatwa, zwłaszcza gdy trzeba iść do pracy. Mamy tego świadomość, że znalezienie dodatkowego czasu, by gotować zbilansowane dania wysokiej jakości jest czasem niemożliwe.
Catering dietetyczny PowerMeal  zatroszczy się o właściwy bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich różnorodny smak, a przede wszystkim dostarczy wszystko na terenie Skarżyska-Kamiennej.

Wybierz dietę, a my dostarczymy ją do Skarżyska-Kamiennej

dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

już od 65,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 57,00zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Keto

już od 60,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Vege + Fish

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Sport

już od 66,00 zł / dzień!

Catering z dostawą

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego odżywiania. Zainwestuj w zdrowe posiłki każdego dnia, zamów dietę od Power Meala!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA – Catering Dietetyczny Skarżysko-Kamienna

Jaka jest bestsellerowa dieta w Skarżysku-Kamiennej?

Najczęściej zamawiana dieta w Skarżysku-Kamiennej to dieta Standard 2500 kcal. Oferta jaką posiada nasz catering dietetyczny w Skarżysku-Kamiennej to różnorodne menu i niejedna dieta pudełkowa. Wyłącznie dzięki dopasowanej diecie pudełkowej do Twoich indywidualnych potrzeb, osiągniesz wymarzony cel.

Czy mogę zamówić dietę na prezent??

Tak, można zamówić dietę pudełkową Power Meal dla innej osoby w formie prezentu. Fit catering Skarżysko-Kamienna proponuje odpowiednio zbilansowane posiłki dla każdego. Dieta pudełkowa Skarżysko-Kamienna to rozwiązanie idealne dla każdego kto ceni sobie zbilansowaną dietę. Gotowe posiłki perfekcyjnie sprawdzą się jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia gdy nie masz czasu. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy Vouchery upominkowe, które w Twoim imieniu możemy wysłać pod podany adres. Aby nabyć Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez email. Najlepszy catering dietetyczny jest opcją dla osób aktywnych – chcących zgubić zbędne kilogramy i wybrać zdrowe nawyki żywieniowe.

Gdzie zostawia się paczki z dietą?

Najbardziej preferowanym przez nas sposobem dostawy jest dostarczenie do zamawiającego dietę. Zestawy, które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych, są zostawiane pod danym adresem pod Twoimi drzwiami.

Jak dbamy o świeżość pudełek Power Meal?

Nasz priorytet to dostarczanie smakowitych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy byli w stanie spełniać te kryteria, przez cały czas trwania transportu, korzystamy z tzw. łańcucha chłodniczego. Nasze pudełka od wytworzenia aż do momentu dostarczenia pod wskazany adres są przewożone i przechowywane w niskiej temperaturze. Również produkty, które zamawiamy do produkcji naszych pudełek, załatwiamy od lokalnych dostawców. Wybierając ofertę naszego cateringu dietetycznego masz pewność wysokiej jakości produktów.

Z powodów zdrowotnych nie mogę jeść poszczególnych produktów. Jak zamówić dietę pudełkową Power Meal?

Jeśli masz alergię pokarmową albo nietolerancję na niektóre produkty, przed przystąpieniem do zamówienia prosimy o kontakt z naszym dietetykiem przez email: [email protected] Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi rozmowę, która pozwoli sprawdzić, jaką dietę potrzebujesz.

Na ciepło lub na chłodno? Jak przygotować posiłek na ciepło i czy należy wszystkie posiłki podgrzewać?

Pudełka przygotowane przez nas należy podgrzać – jednak poszczególne dania można spożywać także na zimno w zależności od prywatnych preferencji. Poszczególne dania poboczne do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny zostać zimne. Aby przygotować danie można użyć mikrofalówki, co usprawnia przygotowanie posiłku na ciepło (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeżeli nie posiadasz mikrofali, bez problemu można podgrzać danie na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając posiłek do dedykowanego naczynia.

Dieta pudełkowa Skarżysko-Kamienna – z jakiego powodu mam zdecydować się na Power Meal?

Wciąć nie wiesz czy skorzystać z oferty naszego cateringu w Skarżysku-Kamiennej. Wybierz jedną z diet i sprawdź jak smakuje. Dzięki temu we własnym zakresie możesz wypróbować, czy dania, dostawa i obsługa Klienta Ci odpowiada.

Czy Power Meal używa codziennie ze świeżych produktów?

Oczywiście, nie zamawiamy produktów do przodu.

Dieta pudełkowa Skarżysko-Kamienna

Dieta pudełkowa to przepis na walkę nie tylko ze zbędnymi kilogramami, ale oszczędność czasu! Jeżeli przygotowanie posiłków każdego dnia to dla Ciebie obowiązek, a nie przyjemność skorzystaj ze wsparcia naszego cateringu dietetycznego.
Zdrowe odżywianie nigdy nie było tak proste!
Zapewniamy urozmaicone posiłki każdego dnia.

Kod rabatowy dla mieszkańców Skarżyska-Kamiennej

Chcesz pierwszy raz wypróbować naszą dietę pudełkową? W Skarżysku-Kamiennej uruchomiliśmy specjalny rabat, przy składaniu zamówienia użyj kodu: POWER5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.