Catering dietetyczny Słupsk

Super! Słupsk jest w zasięgu naszej bezpłatnej dostawy! Nie pozostaje nic innego niż wybrać dietę i złożyć zamówienie! 🙂

Catering dietetyczny to jedno z najwygodniejszych rozwiązań gdy chcesz poprawić nie tylko swoje wyniki sportowe, ale również samopoczucie.

Power Meal – fit catering Słupsk i okolice!
Dieta pudełkowa z dostawą do Słupska zawsze bez dodatkowych opłat!

Catering dietetyczny Słupsk
Zmiana swoich nawyków żywieniowych nie jest łatwa, zwłaszcza gdy praca zajmuje cały Twój dzień. Mamy tego pełną świadomość, że wygospodarowanie wolnego czasu, by przyrządzić zbilansowane posiłki wysokiej jakości wydaje się czasem niemożliwe.
Catering dietetyczny PowerMeal  zadba o właściwy bilans kaloryczny, jakość dań i ich smakowitość, a przede wszystkim dostarczy wszystko na terenie Słupska.

Wybierz dietę, a my dostarczymy ją do Słupska

dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

już od 65,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta Samuraj

już od 57,00zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Keto

już od 60,00zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta IF

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

Dieta Vege

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Vege + Fish

już od 55,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Sport

już od 66,00 zł / dzień!

Catering z dostawą

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego odżywiania. Zainwestuj w zdrowe posiłki każdego dnia, zamów dietę od Power Meala!

PYTANIA I ODPOWIEDZI – Catering Dietetyczny Słupsk

Jaka jest bestsellerowa dieta w Słupsku?

Najpopularniejsza dieta w Słupsku to dieta Standard 2500 kcal. W naszej ofercie znajduje się niejedna dieta pudełkowa – sprawdź nasze różnorodne menu i zamów odpowiednią dietę dla siebie w województwie pomorskim.

Czy można zamówić dietę na prezent??

Tak, można kupić dietę pudełkową Power Meal dla innej osoby w formie niespodzianki. Dieta pudełkowa, przygotowana przez doświadczonych kucharzy, to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów, czy przybrać masę mięśniową. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy Vouchery upominkowe, które możemy wysłać pod wskazany adres. Aby nabyć Voucher upominkowy należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 533 500 011 lub też poprzez email. Wybierz sprawdzony catering pudełkowy.

W którym miejscu są zostawiane paczki z dietą?

Najbardziej preferowanym przez nas sposobem dostawy jest doręczenie do zamawiającego dietę. Zestawy, które są dostarczane w godzinach nocnych-rannych, są postawiane pod danym adresem pod Twoimi drzwiami.

Jak Państwo dbają o świeżość posiłków Power Meal?

Naszym priorytetem jest dowożenie smacznych, zdrowych i świeżych posiłków. Abyśmy mogli spełniać te kryteria, przez cały okres transportu, korzystamy z tzw. łańcucha chłodniczego. Nasze diety od wytworzenia aż do momentu dostarczenia pod wskazany adres są przewożone i przechowywane w niskiej temperaturze. Również produkty, które zamawiamy do wytworzenia naszych pudełek, załatwiamy od lokalnych dostawców.

Z powodów zdrowotnych nie wolno mi spożywać niektórych Składników. Jak zamówić dietę pudełkową Power Meal?

Jeżeli masz alergię pokarmową lub nietolerancję na niektóre produkty, przed przystąpieniem do zamówienia prosimy o skontaktowanie się z naszym dietetykiem przez email: [email protected] Telefon: 600 176 279. Nasz dietetyk przeprowadzi rozmowę, która pozwoli ocenić, jaką dietę powinieneś wybrać. Oferujemy różne diety, w tym dia vege, keto, sokowa i wiele innych.

Na gorąco czy na chłodno? Jak przygotować posiłek na ciepło i czy trzeba wszystkie posiłki podgrzewać?

Posiłki przygotowane przez nas należy podgrzać – jednakże poszczególne potrawy można zjeść także na zimno w zależności od prywatnych preferencji. Niektóre dania poboczne do posiłku jak np. sałata, pomidory powinny pozostać chłodne. Aby przygotować posiłek można skorzystać z mikrofali, co ułatwia przygotowanie posiłku na gorąco (przed podgrzaniem posiłku należy usunąć folię z tacki). Jeśli nie masz mikrofali, bez problemu możesz podgrzać danie na kuchence gazowej lub elektrycznej, przekładając posiłek do dedykowanego naczynia.

Catering dietetyczny Słupsk – dlaczego mam wybrać właśnie Power Meal?

Nie namawiamy do wybrania akurat naszego cateringu w Słupsku. Jeżeli nie masz pewności, który wybrać, skorzystaj z diet testowych. Dzięki temu we własnym zakresie możesz sprawdzić, czy dania, sposób dostawy i obsługa Klienta Ci odpowiada. Przekonaj się czym jest dieta pudełkowa z wyborem menu.

Czy Power Meal używa codziennie ze świeżych produktów?

Oczywiście, nie kupujemy produktów do przodu. Do przygotowania posiłków wykorzystujemy jedynie świeże składniki.

Dieta pudełkowa Słupsk

Dieta pudełkowa to przepis na walkę nie tylko ze zbędnymi kilogramami, ale oszczędność czasu! Jeżeli przygotowanie posiłków każdego dnia to dla Ciebie obowiązek, a nie przyjemność skorzystaj ze wsparcia naszego cateringu dietetycznego.
Zdrowe odżywianie nigdy nie było tak proste! Z pomocą diety pudełkowej zgubisz zbędne kilogramy.
Zapewniamy urozmaicone posiłki każdego dnia.

Kod rabatowy dla mieszkańców Słupska

Chcesz pierwszy raz wypróbować naszą dietę pudełkową? W Słupsku uruchomiliśmy specjalny rabat, przy składaniu zamówienia użyj kodu: POWER5

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.