Catering dietetyczny Żywiec

Dieta pudełkowa jest najwygodniejszym rozwiązaniem gdy chcesz poprawić nie tylko zdrowie, ale również swoje zdrowie i samopoczucie.

Poprawa swoich nawyków żywieniowych nie jest prosta, zwłaszcza gdy pracujesz cały dzień. Wiemy, że znalezienie dodatkowego czasu, by gotować zbilansowane dania jest czasem niemożliwe.

catering dietetyczny Żywiec

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

catering dietetyczny Żywiec

catering dietetyczny Żywiec

Jak przejść na zdrowy tryb odżywiania?

Najlepiej oddać się w ręce doświadczonych specjalistów z #PowerMeal, którzy zadbają, by dieta była zróżnicowana Posiłki przygotowują najlepsi kucharze z wielką dbałością o każdy szczegół byś cieszył się świeżą i pyszną dietą pudełkową

Każdego dnia dowozimy w Żywcu kilkadziesiąt posiłków!

Catering dietetyczny z darmową dostawą do domu zaoszczędzi Twój cenny czas. Przekonaj się jak dużo się zmienia, gdy dieta dostarcza nam potrzebnej energii.
Zbilansowana dieta, która jest dostarczana każdego dnia dzięki kurierom z cateringu dietetycznego to idealne rozwiązanie gdy Twój tryb życia jest zawsze na najwyższych obrotach.
Jedzenie 5 posiłków i gromadzenie w nich wszystkich niezbędnych składników odżywczych sprawi, że obudzisz w sobie #power
Zamów dietę z dostawą do domu a ciągłe uczucie głodu już nie będzie Cię dotyczyć!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jaką dietę dobrać ?

Kto nie chce dobrze wyglądać i mieć świetną sylwetkę?
Wszyscy potrzebują do tego celu innego planu. Aby znów nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić wagę, a inni przybrać na masie. Gdy nie wiesz, jaka dieta pozwoli Ci czuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie kaloryczność i rodzaj diety. Może nie jesteś pewny czy catering, to dobre rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw próbny. Oczywiście na terenie Żywca obowiązuje darmowa dostawa.

Każdy, kto interesuje się tematem zdrowego odżywiania i chce zmienić swoje nawyki żywieniowe, zdaje sobie sprawę z tego czym jest odpowiednio zbilansowana dieta.
Dieta jest wówczas dużo łatwiejsza! Posiłki najwyższej jakości to podstawa zdrowego odżywiania, oraz walki z pragnieniem idealnej figury.

Zaproponujemy właściwy do Twojego trybu życia plan żywieniowy,
dzięki czemu smaczna paczka zostanie dostarczona do Twojego domu każdego dnia.

Oferujemy catering, który spełnia oczekiwania naszych Klientów. Różnorodny wybór diet umożliwia skomponowanie idealnego zestawu dla każdego. Poza posiłkami dietetycznymi zasmakuj się w Naszych fit ciastach.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0