Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza

Dieta w pudełku to idealne rozwiązanie problemów z jedzeniem w obecnych czasach. Trend zdrowego sposobu bycia jest coraz bardziej zakorzeniony w naszej codzienności.. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza

Nasze diety

catering diety powermeal

Standard

już od 45,90zł / dzień!

Detox - Sokowa

już od 46,75zł / dzień!

kalisz catering

Samuraja

już od 49,30zł / dzień!

catering diety powermeal

Ketogeniczna

już od 61,20zł / dzień!

catering dietetyczny

Paleo

już od 49,30zł / dzień!

kalisz catering

Wege

już od 47,60zł / dzień!

zielony koktajl

Wege + Fish

już od 46,75zł / dzień!

Bez laktozy

już od 49,30zł / dzień!

gdynia catering dietetyczny

Bezglutenowa

już od 49,30zł / dzień!

Office

już od 38,25zł / dzień!

Zamierzamy jeść zdrowiej i lepiej się prezentować – jednakże, aby to osiągnąć naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do naszego trybu życia stałe zapewnienie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zacząć treningi. W teorii – nic prostszego. W życiu niestety szybko nasz entuzjazm gaśnie, kiedy zderzy się z rzeczywistością. Natomiast zmiana na nowy tryb życia w celu zdrowszego odżywiania nie jest trudna, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do domu. Catering dietetyczny każdego dnia dostarczy Ci pyszne dania, które szybko zredukują Twoją ochotę na niezdrowe produkty!
Dieta z dostawą

Catering dietetyczny PowerMeal z Dąbrowy Górniczej zadba o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość dań i ich różnorodny smak.

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Dąbrowie Górniczej

Czy do Dąbrowy Górniczej dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Dąbrowa Górnicza także leży w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Dąbrowy Górniczej można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Dąbrowie Górniczej i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Dąbrowie Górniczej przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Dąbrowie Górniczej?

Niestety w Dąbrowie Górniczej nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Dąbrowie Górniczej jest drogi?

Kwoty, które wydajesz w sklepie w Dąbrowie Górniczej (często na niepotrzebne produkty lub za dużą ilość), koszty dojazdów do supermarketów, prąd wykorzystywany w czasie gotowania to wszystko możesz wymienić na zdrową dietę codziennie czekającą na Ciebie pod drzwiami. Policz ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak smaczne posiłki, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Dąbrowie Górniczej w wymienionym przypadku zawsze będzie wskaznym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu odżywania bez właściwej i specjalistycznej wiedzy może wydłużać się w nieskończoność. Z tego powodu tak dużo osób decyduje się na zamówienie diety pudełkowej. Próbują sami sobie przyrządzać posiłki jednak brak odpowiedniej wiedzy sprawia, że ich nowa dieta trwa w najlepszym wypadku tydzień i powracają do starych przyzwyczajeń. To standardowy schemat, który możemy przerwać oddając się w ręce specjalistów.

Zanim rozpoczniesz wybór diety musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań np. co najbardziej Ci smakuje, czy masz tendencję do podjadania podczas oglądania filmu, jakich posiłków nie tolerujesz. Lubisz leżeć w łóżku? Znajdziesz czas lub sposobność zjadać 5 posiłków czy preferujesz trzy? W łatwy sposób możesz obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kalorii na dzień, które ułatwi Ci wybór stałej kaloryczności diety. Ostatnia kwestia to pora dostawy od kuriera do Dąbrowy Górniczej. Jesteś na dobrej drodze! Masz już wszystkie informacje, które są potrzebne, aby osiągnąć pełne zadowolenie z naszych usług.

Codzienne gotowanie sobie, chociaż 4 dań wskaznej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które bierzemy ze sobą do domu to poświęcony czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze posiłki nie były nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że umiemy gotować. Nie zapominajmy, że jeszcze powinniśmy znaleźć czas na aktywność fizyczną i odpoczynek w okolicach Dąbrowy Górniczej. Decydując się na dietę pudełkową stworzoną do Twoich wymagań możesz zabrać gotowe 5 posiłków zawsze ze sobą, a nawyki zbilansowanego odżywiania będą dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko ujrzysz ich zalety. Z pomocą cateringu dietetycznego nie zmarnujesz sporo czasu, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób pragnących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Dąbrowie Górniczej dostosowany do osoby to będzie doskonałe rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Jak to wszystko połączyć z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Dąbrowa Górnicza!

Na szczęście wymyślono złoty środek, którym jest dieta pudełkowa w mieście Dąbrowa Górnicza. Niegdyś z tego rozwiązania korzystali tylko sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dostarczenie jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najlepszej jakości zestaw ze świeżych produktów, które lubisz!

Celebryci, biznesmeni i sportowcy. Każdy z nich wie, że aby dojść do maksimum swoich możliwości, muszą dbać o swoje ciało. Chcesz również dbać o swój organizm? Pomożemy Ci w tym! Bez wyjątków chciałbyś jeść smacznie. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie skreślają Cię z korzystania z diety pudełkowej w okolicach Dąbrowy Górniczej. PowerMeal ma do wyboru pare różnych diet, które charakteryzują się różnym systemem żywienia lub odrzucają daną gamę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza to turystyczne miejsce na mapie naszych dostaw! Przed zamówieniem diety możesz skontaktować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – pomoże wybrać dietę dla Ciebie.Zadbaj o swoje zdrowie i figurę, chroniąc to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Powierz nam zadbanie o posiłki, które dostarczą Ci perfekcyjną dozę energii każdego dnia, pobudzą Twoją przemianę materii oraz poprawią efekty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego z przyejmnością pomogą Ci wybrać idealną wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

2 + 5 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
dietetyk@powermeal.pl

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.