Dieta pudełkowa Kęty

Dieta w pudełku to wspaniałe rozwiązanie problemów z jedzeniem w współczesnych czasach. Popularność zdrowego sposobu bycia jest coraz bardziej zadomowiona w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Kęty
dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa - dieta ketogeniczna keto

Dieta Keto

już od 60,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 57,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa - dieta sokowa - detoks sokowy

Dieta detox

już od 65,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa - dieta paleo
Dieta pudełkowa - Dieta wegetariańska

już od 55,00 zł / dzień!

Dieta pudełkowa - Dieta wegetariańska i ryby

Dieta Vege + Fish

już od 55,00 zł / dzień!

Dieta pudełkowa - dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00 zł / dzień!

Dieta Sirtfood

Dieta Sirtfood

już od 54,00 zł / dzień!

Dieta dla dzieci - dieta junior

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Pragniemy jadać zdrowiej i lepiej się prezentować – niestety, aby to wypracować musimy wprowadzić do naszego trybu życia stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zacząć aktywność fizyczną. Dobrze to wygląda. W praktyce niestety prędko nasz zapał stygnie, kiedy zderzy się z rzeczywistością. Jednak zmiana na nowy tryb życia w celu zdrowszego odżywiania nie powinna być trudna, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do domu. Catering dietetyczny dostarczy Ci smaczne dania, które skutecznie zredukują Twoją ochotę na niezdrowe produkty!

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Kętach

Czy do Kęt dieta pudełkowa jest dostarczana każdego dnia?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Kęty także leży w naszym zasięgu!

Czy na terenie Kęt można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Kętach i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Kętach przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Kętach?

Niestety w Kętach nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Kętach jest drogi?

Zamiast wydawać ogrom pieniędzy w sklepie, na koszt dojazdu do delikatesów w Kętach, prąd potrzebny na gotowanie, możesz wykupić zdrową dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Zastanów się ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby przyrządzić sobie w ciągu tygodnia tak różnorodne dania, jakie zaoferują Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Kętach w wymienionym przypadku zawsze będzie wskazanym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu odżywania bez właściwej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Z tego powodu tak spora część osób decyduje się na zamówienie diety pudełkowej. Starają się na własną rękę przyrządzać posiłki natomiast brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich zdrowa dieta trwa w najlepszym przypadku tydzień i wracają do złych przyzwyczajeń. To typowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce trenerów żywienia.

Zanim rozpoczniesz wybór zestawu musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań np. co najbardziej Ci smakuje, czy masz tendencję do podjadania między posiłkami, jakich składników nie lubisz. Lubisz leżeć w łóżku? Masz czas lub sposobność zjadać pięć dań czy wolisz 3? W łatwy sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to czas dostaw od pracownika, który dowozi jedzenie do Kęt. Okej! Masz już wszystkie informacje, które są niezbędne, aby osiągnąć pełną satysfakcję z naszych usług.

Codzienne gotowanie sobie, chociaż 4 dań wysokiej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do domu to poświęcony czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze jedzenie było różnorodne i smaczne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Nie zapominajmy, że jeszcze musimy znaleźć czas na aktywność fizyczną i wypoczynek w okolicach Kęt. Decydując się na dietę pudełkową dostosowaną do Twoich wymagań możesz zabrać już ugotowane 5 posiłków zawsze ze sobą, a nawyki zdrowego odżywiania staną się dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko ujrzysz ich efekty. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz dużo czasu, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób chcących stałych efektów każdy rodzaj diety w Kętach dostosowany do osoby to będzie świetne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Co zrobić z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Kęty!

Na szczęście wymyślono złoty środek, jakim okazał się fit catering w mieście Kęty. Niegdyś z tego rozwiązania korzystali wyłącznie sportowcy lub celebryci, teraz ogromne firmy również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw świeżych produktów, które uwielbiasz!

Gwiazdy, biznesmeni i osoby aktywne. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby osiągnąć maksimum swoich możliwości, muszą dbać o swoje ciało. Chcesz również dbać o swój organizm? Z nami to możliwe! Z pewnością chcesz jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Kęt. PowerMeal ma do wyboru pare różnych diet, które charakteryzują się różnym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Kęty

Kęty to ciekawe miejsce na mapie naszych dostaw! Przed zamówieniem diety możesz skontaktować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – pomoże dopasować dietę dla Ciebie.Zatroszcz się o swoje zdrowie i sylwetkę, szanując to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Powierz nam zadbanie o Twoje jedzenie, które zapewnią Ci wyśmienitą porcję zapału każdego dnia, pobudzą Twój metabolizm oraz poprawią wyniki treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego chętnie pomogą Tobie dobrać właściwą wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

13 + 15 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.