Dieta pudełkowa Kłaj

Dieta w pudełku to super rozwiązanie problemów z jedzeniem w współczesnych zabieganych czasach. Tendencja zdrowego stylu życia jest coraz bardziej zadomowiona w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Kłaj
Chcemy jadać zdrowiej i lepiej wyglądać – lecz, aby to osiągnąć jesteśmy zmuszeni wprowadzić do naszego trybu życia na stałe zapewnienie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz rozpocząć treningi. Brzmi świetnie. Z badań wynika, że niestety prędko nasz zapał traci blask, podczas,gdy zetknie się z rzeczywistością. Jednak zmiana na nowy tryb życia w celu mądrzejszego żywienia nie musi być trudna, jeżeli zdecydujesz się na dietę pudełkową z dostawą do domu. Catering dietetyczny dostarczy Ci pyszne posiłki, które szybko zredukują Twoją ochotę na niewłaściwe żywienie!
Dieta z dostawą

Catering dietetyczny PowerMeal z Kłaja zadba o właściwy bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich smakowitość.

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Kłaju

Czy do Kłaja dieta pudełkowa jest dostarczana każdego dnia?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Kłaj także leży w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Kłaja można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Kłaju i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Kłaju przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Kłaju?

Niestety w Kłaju nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Kłaju jest drogi?

Zamiast wydawać wiele pieniędzy w sklepie, na koszt dojazdu do delikatesów w Kłaju, prąd potrzebny na gotowanie, możesz zamówić zdrową dietę oczekującą pod Twoimi drzwiami. Policz ile tak naprawdę wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musisz włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak smaczne posiłki, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Kłaju w takim przypadku zawsze będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu życia bez właściwej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Z tego powodu tak spora część osób wybiera się na zamówienie diety pudełkowej. Starają się na własną rękę piec jednak brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich nowa dieta trwa w najlepszym wypadku jeden tydzień i powracają do starych przyzwyczajeń. To typowy schemat, który możemy przerwać oddając się w ręce dietetyków.

Przed rozpoczęciem wyboru zestawu musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań np. co lubisz, czy często podjadasz między posiłkami, jakich składników nie lubisz. Lubisz leżeć w łóżku? Znajdziesz czas lub sposobność zjadać pięć dań czy preferujesz trzy? W łatwy sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to czas dostaw od kuriera do Kłaja. Okej! Mamy już kompletne informacje, które są niezbędne, aby uzyskać pełne zadowolenie z naszych usług.

Każdego dnia przygotowywanie sobie, chociaż 4 dań wysokiej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które bierzemy ze sobą do siedziby to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze posiłki nie były nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Pamiętajmy, że jeszcze powinniśmy zagospodarować swój czas na aktywność fizyczną i odpoczynek w okolicach Kłaja. Wybierając dietę pudełkową stworzoną do Twoich potrzeb możesz zabrać gotowe 5 dań zawsze ze sobą, a nawyki zdrowego odżywiania będą dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko zobaczysz ich korzyści. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz sporo czasu, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób chcących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Kłaju dostosowany do osoby to będzie świetne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Jak to wszystko połączyć z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Kłaj!

Na szczęście wymyślono złoty środek, jakim okazał się catering dietetyczny w mieście Kłaj. Niegdyś korzystali z tego rozwiązania wyłącznie sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego główną zaletą jest wygoda, jaką daje nam dostarczenie jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie porach oraz najistotniejszy fakt, że otrzymujesz dania przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw ze świeżych produktów, które lubisz!

Piosenkarze, właściciele firm i olimpijczycy. Wszyscy oni wiedzą, że aby dojść do max swoich możliwości, muszą dbać o swoje ciało. Chcesz do nich dołączyć? Z nami to możliwe! Z pewnością chciałbyś jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie skreślają Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Kłaja. PowerMeal ma do wyboru aż 9 różnych diet, które charakteryzują się różnym systemem żywienia lub odrzucają daną gamę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Kłaj

Kłaj to malownicze miejsce na mapie naszych dostaw! Przed zamówieniem diety możesz skontaktować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – pomoże dobrać zestaw dla Ciebie.Zatroszcz się o swoje zdrowie i figurę, szanując to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje jedzenie, które dadzą Ci wyśmienitą porcję zapału każdego dnia, przyśpieszą Twoją przemianę materii oraz ulepszą efekty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego chętnie pomogą Ci dobrać właściwą wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

10 + 11 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
dietetyk@powermeal.pl

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.