Dieta pudełkowa Kraków

Dieta w pudełku to super rozwiązanie problemów z jedzeniem w tych zabieganych czasach. Popularność zdrowego sposobu bycia jest coraz bardziej zakorzeniona w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Kraków
Chcemy jeść zdrowiej i lepiej się prezentować – niestety, aby to wypracować jesteśmy zmuszeni wprowadzić do swojego trybu życia na stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz wdrożyć aktywność fizyczną. Dobrze to wygląda. W życiu niestety szybko nasz entuzjazm niknie, gdy spotyka się z rzeczywistością. Jednak zmiana na nowy tryb życia w celu mądrzejszego żywienia nie jest wymagająca, jeżeli zdecydujesz się na dietę pudełkową z dostawą do mieszkania. Catering dietetyczny każdego dnia dostarczy Ci zdrowe dania, które skutecznie zredukują Twoją ochotę na niezdrowe odżywianie!
Dieta z dostawą

Catering dietetyczny PowerMeal z Krakowa zatroszczy się o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich różnorodny smak.

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Krakowie

Czy do Krakowa dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Kraków również znajduje się w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Krakowa można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Krakowie i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Krakowie przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Krakowie?

Niestety w Krakowie nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Krakowie jest drogi?

Zamiast wydawać ogrom pieniędzy w sklepach, na koszt dojazdu do delikatesów w Krakowie, prąd niezbędny do gotowanie, powinieneś zamówić zbliansowaną dietę oczekującą pod Twoimi drzwiami. Policz ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak smaczne posiłki, jakie zaoferują Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Krakowie w wymienionym przypadku zawsze będzie wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ zmiania stylu życia bez właściwej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Własnie dlatego tak wiele osób decyduje się na zamówienie diety pudełkowej. Starają się sami sobie przygotowywać posiłki natomiast brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich zdrowa dieta trwa w najlepszym wypadku tydzień i wracają do starych nawyków. To standardowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce specjalistów.

Przed rozpoczęciem wyboru zestawu musisz znać odpowiedź na takie pytania, jak co najbardziej Ci smakuje, czy masz tendencję do podjadania między posiłkami, jakich produktów nie tolerujesz. Jak wygląda Twój dzień? Masz czas lub sposobność jeść 5 dań czy preferujesz trzy? W prosty sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to czas dostaw od kuriera do Krakowa. Okej! Masz już wszystkie informacje, które są niezbędne, aby uzyskać pełne zadowolenie z naszych usług.

Każdego dnia tworzenie sobie, chociaż 3 posiłków najwyższej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do firmy to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze jedzenie nie było nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Nie zapominajmy, że w dodatku powinniśmy zagospodarować swój czas na aktywność fizyczną i wypoczynek w okolicach Krakowa. Wybierając dietę pudełkową stworzoną do Twoich potrzeb możesz zabrać juz ugotowane 5 dań zawsze ze sobą, a nawyki różnorodnego żywienia będą dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko zobaczysz ich korzyści. Z pomocą cateringu dietetycznego nie zmarnujesz sporo czasu, a rezulataty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób chcących stałych efektów każdy rodzaj diety w Krakowie dostosowany do osoby to będzie doskonałe rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Jak to wszystko połączyć z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Kraków!

Na szczęście wymyślono złoty środek, którym jest dieta pudełkowa w mieście Kraków. Niegdyś korzystali z tego rozwiązania wyłącznie sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz dania przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw świeżych produktów, które lubisz!

Gwiazdy, biznesmeni i olimpijczycy. Wszyscy oni wiedzą, że aby dojść do max swoich możliwości, muszą dbać o swój organizm. Chcesz do nich dołączyć? Z nami to możliwe! Z pewnością chcesz jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Krakowa. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się różnym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Kraków

Kraków to ciekawe miasto na mapie naszych dostaw! Przed złożeniem zamówienia zestawu możesz skontaktować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – pomoże wybrać zestaw dla Ciebie.Zatroszcz się o swoje zdrowie i figurę, oszczędzając to, co jest najcenniejsze – swój CZAS!
Powierz nam zadbanie o Twoje jedzenie, które dadzą Ci doskonałą dozę sił witalnych każdego dnia, pobudzą Twój organizm do działania oraz ulepszą efekty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego chętnie pomogą Ci wybrać idealną wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

4 + 6 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
dietetyk@powermeal.pl

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.