Dieta pudełkowa Kraków

Dieta w pudełku to super rozwiązanie w obecnych zabieganych czasach. Zwyczaj zdrowego sposobu życia jest coraz bardziej zakorzeniony w naszej codzienności.. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Kraków
Marzymy jadać zdrowiej i lepiej się prezentować – niestety, aby to osiągnąć naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do naszego trybu życia na stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zacząć wysiłek. Brzmi świetnie. Z badań wynika, że niestety w okamgnieniu nasz zapał niknie, podczas,gdy spotyka się z rzeczywistością. Jednak zmiana na lepszy tryb życia w celu zdrowszego odżywiania nie musi być wymagająca, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do mieszkania. Catering dietetyczny każdego dnia dostarczy Ci smaczne dania, które szybko zredukują Twoją ochotę na niewłaściwe żywienie!
Dieta z dostawą

Catering dietetyczny PowerMeal z Krakowa zadba o odpowiedni bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich różnorodny smak.

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Krakowie

Czy do Krakowa dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Kraków również leży w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Krakowa można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Krakowie i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Krakowie przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Krakowie?

Niestety w Krakowie nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile trzeba zapłacić za zdrowe posiłki?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Krakowie jest drogi?

Zamiast wydawać wiele pieniędzy w sklepie, na koszt dojazdu do supermarketów w Krakowie, prąd niezbędny do gotowanie, powinieneś kupić indywidualną dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Policz ile tak naprawdę wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak smaczne posiłki, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Krakowie w wskazanym przypadku zawsze będzie wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu życia bez odpowiedniej i specjalistycznej wiedzy może przeciągać się w nieskończoność. Z tego powodu tak dużo osób wybiera się na wypróbowanie diety pudełkowej. Próbują na własną rękę piec natomiast brak odpowiedniej wiedzy sprawia, że ich nowa dieta trwa w najlepszym wypadku tydzień i powracają do złych przyzwyczajeń. To standardowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce dietetyków.

Przed rozpoczęciem wyboru diety musisz znać odpowiedź na takie pytania, jak co lubisz, czy często podjadasz między posiłkami, których posiłków nie tolerujesz. Czy Twoje dni są aktywne? Masz czas lub ochotę zjadać pięć posiłków czy wolisz trzy? W prosty sposób możesz obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, które ułatwi Ci wybór odpowiedniej kaloryczności diety. Ostatnia kwestia to pora dostawy od kuriera do Krakowa. Okej! Masz już kompletne informacje, które są potrzebne, aby uzyskać pełne zadowolenie z naszych usług.

Każdego dnia przygotowywanie sobie, chociaż 4 dań najwyższej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które bierzemy ze sobą do pracy to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze posiłki nie były nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że umiemy gotować. Nie zapominajmy, że jeszcze musimy znaleźć czas na sport i wypoczynek w okolicach Krakowa. Wybierając dietę pudełkową stworzoną do Twoich potrzeb możesz zabrać juz ugotowane 5 posiłków zawsze ze sobą, a nawyki zbilansowanego odżywiania staną się dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko ujrzysz ich zalety. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz sporo czasu, a rezulataty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób pragnących stałych efektów każdy rodzaj diety w Krakowie dostosowany do osoby to będzie świetne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Jak pogodzić to z dobą, która ma tylko 24 godziny? – dieta pudełkowa Kraków!

Na szczęście jest na to złoty środek, którym jest dieta pudełkowa w mieście Kraków. Kiedyś korzystali z tego rozwiązania tylko sportowcy lub celebryci, teraz ogromne firmy również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego główną zaletą jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najistotniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki skomponowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najlepszej jakości zestaw świeżych produktów, które uwielbiasz!

Gwiazdy, biznesmeni i osoby aktywne. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby dojść do max swoich możliwości, muszą dbać o swój organizm. Chcesz do nich dołączyć? Pomożemy Ci w tym! Bez wyjątków chciałbyś jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie skreślają Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Krakowa. PowerMeal ma do wyboru aż 9 różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Kraków

Kraków to piękne miejsce na mapie naszych dostaw! Przed złożeniem zamówienia zestawu możesz skonsultować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – doradzi, która dieta będzie odpowiednia.Zatroszcz się o swoje zdrowie i figurę, chroniąc to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje jedzenie, które zapewnią Ci idealną dozę energii każdego dnia, przyśpieszą Twój organizm do działania oraz poprawią wyniki treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego z przyejmnością pomogą Ci dobrać właściwą wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

10 + 7 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
dietetyk@powermeal.pl

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.