Dieta pudełkowa Kraków

Dieta w pudełku to idealne rozwiązanie problemów z jedzeniem w obecnych zabieganych czasach. Moda zdrowego stylu bycia jest coraz bardziej zakorzeniona w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Kraków
dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 45,90zł / dzień!

dieta pudełkowa sokowy detoks

Detox - Sokowa

już od 46,75zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

Dieta Samuraja

już od 49,30zł / dzień!

dieta pudełkowa ketogeniczna

Dieta Ketogeniczna

już od 61,20zł / dzień!

dieta pudełkowa paleo

Dieta Paleo

już od 49,30zł / dzień!

Dieta pudełkowa Wege

Dieta Wege

już od 47,60zł / dzień!

Dieta pudełkowa wege fish

Dieta Wege + Fish

już od 46,75zł / dzień!

Dieta pudełkowa bez laktozy

Dieta Bez laktozy

już od 49,30zł / dzień!

Bezglutenowa dieta pudełkowa

Dieta Bezglutenowa

już od 49,30zł / dzień!

Dieta pudełkowa office

Dieta Office

już od 38,25zł / dzień!

Zamierzamy jadać zdrowiej i lepiej się prezentować – jednakże, aby to osiągnąć naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do naszego trybu życia na stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zapoczątkować aktywność fizyczną. W teorii – nic prostszego. W praktyce niestety prędko nasza pasja gaśnie, kiedy spotyka się z rzeczywistością. Jednak zmiana na lepszy tryb życia w celu mądrzejszego żywienia nie musi być absorbująca, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do mieszkania. Catering dietetyczny dostarczy Ci zbilansowane posiłki, które skutecznie zredukują Twoją ochotę na niewłaściwe odżywianie!

Dietetyczny Kraków – Dieta pudełkowa dla każdego smakosza!

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Krakowie

Czy do Krakowa dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Kraków także leży w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda nasza dieta pudełkowa w Krakowie jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Krakowa można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Krakowie i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Krakowie przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Krakowie?

Niestety w Krakowie nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania, aby zrzucić zbędne kilogramy.

Ile trzeba zapłacić za zdrowe posiłki?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Krakowie jest drogi?

Zamiast wydawać ogrom pieniędzy w sklepie, na koszt dojazdu do supermarketów w Krakowie, prąd potrzebny na gotowanie, powinieneś wykupić indywidualną dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Zastanów się ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musisz włożyć trudu, aby przyrządzić sobie w ciągu tygodnia tak smaczne dania, jakie zaoferują Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Krakowie w wskazanym przypadku zawsze będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu żywienia bez właściwej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Z tego powodu tak wiele osób decyduje się na wypróbowanie cateringu dietetycznego. Próbują na własną rękę gotować natomiast brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich zdrowa dieta trwa w najlepszym przypadku tydzień i wracają do starych nawyków. To standardowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce specjalistów.

Zanim rozpoczniesz wybór diety musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań np. co najbardziej Ci smakuje, czy masz tendencję do podjadania podczas pracy, jakich dań nie lubisz. Lubisz leżeć w łóżku? Znajdziesz czas lub ochotę zjadać 5 posiłków czy preferujesz 3? W prosty sposób możesz obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kalorii na dzień, które ułatwi Ci wybór jednakowej kaloryczności diety. Ostatnia kwestia to czas dostaw od pracownika, który dowozi jedzenie do Krakowa. Okej! Mamy już wszystkie informacje, które są potrzebne, aby uzyskać pełne zadowolenie z naszych usług.

Codzienne tworzenie sobie, chociaż 5 posiłków wysokiej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do pracy to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa różnych pomysłów, aby nasze jedzenie nie było nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Pamiętajmy, że jeszcze powinniśmy znaleźć czas na sport i odpoczynek w okolicach Krakowa. Wybierając opcję dieta w pudełkach z dostawą dostosowaną do Twoich potrzeb możesz zabrać już ugotowane 5 dań zawsze ze sobą, a nawyki zdrowego odżywiania będą dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko ujrzysz ich efekty. Z pomocą cateringu dietetycznego zaoszczędzisz dużo czasu, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób chcących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Krakowie dostosowany do osoby to będzie świetne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki dietetyczny kraków dieta pudełkowa

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia catering dietetyczny kraków dieta

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej kraków catering dietetyczny

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja Kraków catering dietetyczny

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa w Krakowie dietetyczny Kraków catering

Co zrobić z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Kraków!

Na szczęście jest na to złoty środek, którym jest dieta pudełkowa w mieście Kraków. Niegdyś korzystali z tego rozwiązania tylko sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz dania skomponowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw świeżych produktów, które lubisz!

Piosenkarze, biznesmeni i olimpijczycy. Wszyscy oni wiedzą, że aby dojść do maksimum swoich możliwości, muszą dbać o swój organizm. Chcesz również dbać o swój organizm? Pomożemy Ci w tym! Z pewnością chcesz jeść smacznie. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Krakowa. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów. Catering dietetyczny Kraków pomoże Ci we właściwym wyborze! Zacznij zdrowo się odżywiać bez wyrzeczeń 🙂

 Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Kraków

Kraków to malownicze miejsce na mapie naszych dostaw! Przed zamówieniem zestawu możesz skonsultować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – doradzi, który zestaw będzie najlepsza. Zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę, oszczędzając to, co jest najcenniejsze – swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje jedzenie, które dadzą Ci perfekcyjną dozę zapału każdego dnia, przyśpieszą Twoją przemianę materii oraz ulepszą wyniki treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power? Nasi dietetycy chętnie pomogą Tobie wybrać właściwą wersję diety menu i zacząć zdrowo się odżywiać. Podstaw na catering dietetyczny Kraków!

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

8 + 8 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.