Dieta pudełkowa Kraków

Dieta pudełkowa to perfekcyjne rozwiązanie w współczesnych czasach. Trend zdrowego sposobu życia jest coraz bardziej zakorzeniony w naszej codzienności.

Pragniemy jeść zdrowiej i lepiej wyglądać – lecz, aby to wypracować naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do naszego stylu życia na stałe dostarczanie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zapoczątkować aktywność fizyczną. W teorii – nic prostszego. Z badań wynika, że niestety szybko nasz zapał gaśnie, jak tylko zderzy się z rzeczywistością.

dieta pudełkowa Kraków

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

dieta pudełkowa Kraków

dieta pudełkowa Kraków

Ile trzeba zapłacić za zdrowe odżywianie w Krakowie?

Pieniądze, które wydajesz w sklepie w Krakowie (często na niepotrzebne rzeczy lub za dużą ilość), koszty dojazdów do supermarketów, prąd wykorzystywany w czasie gotowania to wszystko możesz zamienić na zdrową dietę codziennie czekającą na Ciebie pod drzwiami. Policz ile tak naprawdę wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby przyrządzić sobie w ciągu tygodnia tak różnorodne posiłki, jakie dostaniesz w diecie pudełkowej.

Codzienne przygotowywanie sobie, chociaż 3 posiłków (śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do pracy to poświęcony czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa różnych pomysłów, aby nasze jedzenie nie było nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Pamiętajmy, że jeszcze musimy znaleźć czas na aktywność fizyczną i wypoczynek w okolicach Krakowa.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jak to wszystko połączyć z wiecznym brakiem czasu?

Na szczęście wymyślono złoty środek, jakim okazał się fit catering w mieście Kraków. Kiedyś korzystali z tego rozwiązania wyłącznie sportowcy lub celebryci, teraz ogromne firmy również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dostarczenie jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie porach oraz najważniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki skomponowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najlepszej jakości zestaw ze świeżych produktów, które uwielbiasz!

Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie skreślają Cię z korzystania z diety pudełkowej w okolicach Krakowa.

PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów. Masz do wyboru:
dieta Paleo

  • dieta Samuraja
  • dieta bezglutenową
  • dietę bez laktozy
  • dietę wegetariańską

Zatroszcz się o swoje zdrowie i sylwetkę, szanując to, co jest najcenniejsze – swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje posiłki, które dadzą Ci idealną porcję zapału każdego dnia, przyśpieszą Twój organizm do działania oraz poprawią wyniki treningowe.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0