Dieta pudełkowa Oświęcim

Dieta w pudełku to wspaniałe rozwiązanie problemów z jedzeniem w tych zabieganych czasach. Moda zdrowego sposobu bycia jest coraz bardziej zapuściła korzenie w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Oświęcim

Nasze diety

catering diety powermeal

Standard

już od 45,90zł / dzień!

Detox - Sokowa

już od 46,75zł / dzień!

kalisz catering

Samuraja

już od 49,30zł / dzień!

catering diety powermeal

Ketogeniczna

już od 61,20zł / dzień!

catering dietetyczny

Paleo

już od 49,30zł / dzień!

kalisz catering

Wege

już od 47,60zł / dzień!

zielony koktajl

Wege + Fish

już od 46,75zł / dzień!

Bez laktozy

już od 49,30zł / dzień!

gdynia catering dietetyczny

Bezglutenowa

już od 49,30zł / dzień!

Office

już od 38,25zł / dzień!

Chcemy jadać zdrowiej i wyglądać lepiej – lecz, aby to osiągnąć naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do swojego trybu życia stałe zapewnienie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz wdrożyć wysiłek. W teorii – nic prostszego. W życiu niestety w okamgnieniu nasz entuzjazm gaśnie, jak tylko spotyka się z rzeczywistością. Natomiast zmiana na nowy tryb życia w celu zdrowszego odżywiania nie jest trudna, jeżeli zdecydujesz się na dietę pudełkową z dostawą do domu. Catering dietetyczny dostarczy Ci zbilansowane dania, które skutecznie zredukują Twoją ochotę na niezdrowe odżywianie!
Dieta z dostawą

Catering dietetyczny PowerMeal z Oświęcimia zadba o właściwy bilans kaloryczny, jakość posiłków i ich smakowitość.

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Oświęcimiu

Czy do Oświęcimia dieta pudełkowa jest dostarczana codziennie?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Oświęcim także leży w naszym zasięgu!

Czy dieta testowa różni się od normalnej?

Nie, dieta testowa to po prostu ograniczona czasowo (do dwóch dni) promocyjna cena standardowych wersji. Każda dieta jest pełnowartościowa.

Czy na terenie Oświęcimia można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Oświęcimiu i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Czy jest możliwość wykupienia testowej diety pudełkowej?

Tak, każdy nowy Klient ma możliwość wypróbowania naszych diet zamawiając dwudniowy pakiet testowy.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Oświęcimiu przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Oświęcimiu?

Niestety w Oświęcimiu nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile kosztuje zdrowy tryb życia?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Oświęcimiu jest drogi?

Zamiast wydawać wiele pieniędzy w sklepie, na koszt dojazdu do supermarketów w Oświęcimiu, prąd niezbędny do gotowanie, powinieneś zamówić zbliansowaną dietę czekającą pod Twoimi drzwiami. Policz ile tak naprawdę wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby przyrządzić sobie w ciągu tygodnia tak smaczne dania, jakie dostarczą Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Oświęcimiu w wskazanym przypadku zawsze będzie wygodniejszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu odżywania bez odpowiedniej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Własnie dlatego tak spora część osób wybiera się na wypróbowanie diety pudełkowej. Próbują na własną rękę przygotowywać posiłki natomiast brak specjalistycznej wiedzy sprawia, że ich zdrowa dieta trwa w najlepszym przypadku jeden tydzień i powracają do złych nawyków. To typowy schemat, który musimy przerwać oddając się w ręce dietetyków.

Przed rozpoczęciem wyboru diety musisz znać odpowiedź na takie pytania, jak co lubisz, czy często podjadasz między posiłkami, jakich dań nie tolerujesz. Czy Twoje dni są aktywne? Znajdziesz czas lub sposobność zjadać pięć dań czy preferujesz 3? W prosty sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to czas dostaw od kuriera do Oświęcimia. Jesteś na dobrej drodze! Masz już wszystkie informacje, które są potrzebne, aby osiągnąć pełne zadowolenie z naszych usług.

Każdego dnia tworzenie sobie, chociaż 4 posiłków wysokiej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do domu to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa ciekawych pomysłów, aby nasze jedzenie nie było nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Pamiętajmy, że jeszcze powinniśmy zagospodarować swój czas na aktywność fizyczną i wypoczynek w okolicach Oświęcimia. Decydując się na dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb możesz zabrać gotowe 5 posiłków zawsze ze sobą, a nawyki różnorodnego odżywiania staną się dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko zobaczysz ich efekty. Z pomocą cateringu dietetycznego nie zmarnujesz sporo czasu, a rezulataty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób pragnących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Oświęcimiu dostosowany do osoby to będzie świetne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Co zrobić z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Oświęcim!

Na szczęście wymyślono złoty środek, jakim okazał się catering dietetyczny w mieście Oświęcim. Niegdyś z tego rozwiązania korzystali tylko sportowcy lub celebryci, teraz korporacje również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie porach oraz najistotniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki przygotowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najwyższej jakości zestaw świeżych produktów, które lubisz!

Aktorzy, przedsiębiorcy i osoby aktywne. Wszyscy oni wiedzą, że aby osiągnąć maksimum swoich możliwości, muszą dbać o swoje ciało. Chcesz również dbać o swój organizm? Pomożemy Ci w tym! Bez wyjątków chciałbyś jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z korzystania z diety pudełkowej w okolicach Oświęcimia. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się różnym systemem żywienia lub odrzucają daną gamę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Oświęcim

Oświęcim to malownicze miejsce na mapie naszych dostaw! Przed złożeniem zamówienia zestawu możesz skonsultować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – pomoże dobrać zestaw dla Ciebie.Zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę, szanując to, co masz najcenniejszego swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o posiłki, które dadzą Ci idealną dozę energii każdego dnia, przyśpieszą Twoją przemianę materii oraz udoskonalą rezultaty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Specjaliści z naszego cateringu dietetycznego z przyejmnością pomogą Tobie wybrać idealną wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

8 + 8 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
dietetyk@powermeal.pl

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.