Dieta pudełkowa Śrem

Dieta w pudełku to super rozwiązanie w dzisiejszych czasach. Tendencja zdrowego sposobu życia jest coraz bardziej zakorzeniona w naszej codzienności. Z pomocą przychodzi nam catering dietetyczny!

Dieta pudełkowa Śrem
dieta pudełkowa standard

Dieta Standard

już od 55,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa - dieta ketogeniczna keto

Dieta Keto

już od 60,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa samuraja

już od 57,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa - dieta sokowa - detoks sokowy

Dieta detox

już od 65,00 zł / dzień!

dieta pudełkowa - dieta paleo
Dieta pudełkowa - Dieta wegetariańska

już od 55,00 zł / dzień!

Dieta pudełkowa - Dieta wegetariańska i ryby

Dieta Vege + Fish

już od 55,00 zł / dzień!

Dieta pudełkowa - dieta bez glutenu i laktozy

Dieta bez glutenu i laktozy

już od 57,00 zł / dzień!

Dieta Sirtfood

Dieta Sirtfood

już od 54,00 zł / dzień!

Dieta dla dzieci - dieta junior

Dieta Junior

już od 51,00 zł / dzień!

Marzymy jadać zdrowiej i lepiej wyglądać – jednakże, aby to osiągnąć musimy wprowadzić do swojego trybu życia na stałe zapewnienie organizmowi posiłków wyliczonych według zapotrzebowania kalorycznego oraz zapoczątkować ćwiczenia. Dobrze to wygląda. W praktyce niestety w okamgnieniu nasza pasja gaśnie, podczas,gdy spotyka się ze współczesnością. Natomiast zmiana na nowy tryb życia w celu zdrowszego żywienia nie powinna być trudna, jeżeli wybierzesz dietę pudełkową z dostawą do mieszkania. Catering dietetyczny dostarczy Ci zdrowe posiłki, które skutecznie zredukują Twoją ochotę na niewłaściwe produkty!

Pytania i odpowiedzi o diecie pudełkowej w Śremie

Czy do Śremu dieta pudełkowa jest dostarczana każdego dnia?

Nasze diety pudełkowe dostarczamy każdego dnia do praktycznie wszystkich miast w Polsce, Śrem również leży w naszym zasięgu!

Czy na terenie Śremu można zmieniać czas dostawy oraz miejsce?

W Śremie i we wszystkich innych miastach istnieje możliwość zmiany godziny dostawy oraz jej miejsca, należy jednak pamiętać o przynajmniej dwudniowym wyprzedzeniu, żebyśmy mogli wszystko poprawnie dostarczyć.

Wyskoczył mi nieplanowany wyjazd, nie będzie mnie w Śremie przez tydzień, czy moja dieta przepadnie?

W takich sytuacjach zwykle wstrzymujemy dostawy diety do momentu powrotu, wystarczy telefon do naszego działu obsługi Klienta, żeby wszystko załatwić w kilka minut.

Potrzebuję porady dietetyka, czy można spotkać się z nim w Śremie?

Niestety w Śremie nie mamy naszego oddziału, zalecamy w takiej sytuacji kontakt telefoniczny lub mailowy, w dobie Internetu praktycznie wszystko można już załatwić zdalnie, również przygotować odpowiedni plan odżywiania z pomocą naszej diety pudełkowej.

Ile trzeba zapłacić za zdrowe odżywianie?

Czy zdrowe odżywianie i catering dietetyczny w Śremie jest drogi?

Kwoty, które wydajesz w sklepie w Śremie (często na niepotrzebne rzeczy lub za dużą ilość), koszty dojazdów do supermarketów, prąd wykorzystywany w czasie przygotowania potraw to wszystko możesz zamienić na zdrową dietę codziennie czekającą na Ciebie pod drzwiami. Zastanów się ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musisz włożyć trudu, aby przyrządzić sobie w ciągu tygodnia tak smaczne dania, jakie zaoferują Ci diety pudełkowe.. Catering dietetyczny w Śremie w wymienionym przypadku zawsze będzie lepszym rozwiązaniem, ponieważ zmiana stylu życia bez odpowiedniej i specjalistycznej wiedzy może trwać w nieskończoność. Właśnie dlatego tak spora część osób decyduje się na wypróbowanie diety pudełkowej. Starają się sami dla siebie piec jednak brak odpowiedniej wiedzy sprawia, że ich nowa dieta trwa w najlepszym przypadku jeden tydzień i wracają do starych nawyków. To standardowy schemat, który możemy przerwać oddając się w ręce trenerów żywienia.

Przed rozpoczęciem wyboru zestawu musisz sobie odpowiedzieć na kilka pytań np. co lubisz, czy masz tendencję do podjadania podczas oglądania filmu, jakich dań nie tolerujesz. Lubisz leżeć w łóżku? Masz czas lub sposobność jeść pięć dań czy wolisz trzy? W łatwy sposób możesz obliczyć ilość kalorii, które musisz spożyć. Ostatnia kwestia to pora dostawy od pracownika, który dowozi jedzenie do Śremu. Jesteś na dobrej drodze! Mamy już wszystkie informacje, które są niezbędne, aby osiągnąć pełną satysfakcję z naszych usług.

Każdego dnia przygotowywanie sobie, chociaż 4 dań najwyższej jakości i wartości odżywczej (np. śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do siedziby to zmarnowany czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa najróżniejszych pomysłów, aby nasze posiłki były różnorodne i smaczne, zakładając oczywiście, że potrafimy gotować. Pamiętajmy, że w dodatku powinniśmy znaleźć czas na aktywność fizyczną i odpoczynek w okolicach Śremu. Wybierając dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb możesz zabrać już ugotowane 5 posiłków zawsze ze sobą, a nawyki zbilansowanego odżywiania staną się dla Ciebie oczywiste, ponieważ szybko ujrzysz ich efekty. Z pomocą cateringu dietetycznego nie zmarnujesz sporo czasu, a efekty pojawią się szybciej niż myślisz.

Dla osób pragnących trwałych efektów każdy rodzaj diety w Śremie dostosowany do osoby to będzie świetne rozwiązanie!

Dieta pudełkowa z dostawą

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Dieta pudełkowa

Co zrobić z wiecznym brakiem czasu? – dieta pudełkowa Śrem!

Na szczęście wymyślono złoty środek, jakim okazał się fit catering w mieście Śrem. Niegdyś z tego rozwiązania korzystali tylko sportowcy lub celebryci, teraz ogromne firmy również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego główną zaletą jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najistotniejszy fakt, że otrzymujesz posiłki skomponowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najlepszej jakości zestaw ze świeżych produktów, które uwielbiasz!

Gwiazdy, właściciele firm i olimpijczycy. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby dojść do maksimum swoich możliwości, muszą dbać o swój organizm. Chcesz również dbać o swój organizm? Z nami to możliwe! Na pewno chcesz jeść pyszne posiłki. Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z zamawiania diety pudełkowej w okolicach Śremu. PowerMeal ma do wyboru kilka różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną grupę produktów.

Uwaga – Najlepszy catering dietetyczny Śrem

Śrem to malownicze miasto na mapie naszych dostaw! Przed zamówieniem zestawu możesz skonsultować się z naszym dietetykiem lub osobą z biura obsługi – doradzi, która dieta będzie najlepsza.Zatroszcz się o swoje zdrowie i figurę, szanując to, co jest najcenniejsze – swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje jedzenie, które dadzą Ci perfekcyjną dozę energii każdego dnia, przyśpieszą Twój metabolizm oraz udoskonalą rezultaty treningowe – wyrażasz zgodę na taki #power?Dietetycy z naszego cateringu dietetycznego z przyjemnością pomogą Ci dobrać właściwą wersję diety menu.

Masz pytania? Wypełnij formularz, napisz luba zadzwoń!

Nowe pole

10 + 12 =

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Kod na 5% znajomym dajesz, 5% z ich zamówienia do skarbonki dostajesz! Szczegóły w panelu.