Dieta pudełkowa Zabierzów

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie w obecnych zabieganych czasach. Zwyczaj zdrowego sposobu życia jest coraz bardziej zakorzeniony w naszej codzienności.

Pragniemy jadać zdrowiej i lepiej się prezentować – lecz, aby to wypracować naszym obowiązkiem jest wprowadzenie do swojego sposobu życia stałe zapewnienie organizmowi zbilansowanych posiłków oraz zapoczątkować aktywność fizyczną. W teorii – nic prostszego. W praktyce niestety w okamgnieniu nasza ochota niknie, jak tylko zderzy się ze współczesnością.

dieta pudełkowa Zabierzów

Zmiana nawyków żywieniowych to pierwszy krok do zdrowego stylu życia.

dieta pudełkowa Zabierzów

dieta pudełkowa Zabierzów

Ile kosztuje zdrowy tryb życia w Zabierzowie?

Pieniądze, które wydajesz w sklepie w Zabierzowie (często na niepotrzebne rzeczy lub za dużą ilość), koszty dojazdów do supermarketów, prąd wykorzystywany w czasie gotowania to wszystko możesz zamienić na zdrową dietę codziennie czekającą na Ciebie pod drzwiami. Policz ile wydajesz pieniędzy na wymienione wcześniej rzeczy i ile musiałbyś włożyć trudu, aby ugotować sobie w ciągu tygodnia tak różnorodne posiłki, jakie dostaniesz w diecie pudełkowej.

Codzienne przygotowywanie sobie, chociaż 3 posiłków (śniadanie, lunch i obiad), które zabierzemy ze sobą do pracy to poświęcony czas na zakupy, czas spędzony w kuchni również na sprzątaniu i głowa różnych pomysłów, aby nasze jedzenie nie było nudne i monotonne, zakładając oczywiście, że umiemy gotować. Pamiętajmy, że jeszcze musimy zagospodarować swój czas na aktywność fizyczną i odpoczynek w okolicach Zabierzowa.

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Wzrost masy mięśniowej

Wzrost masy mięśniowej

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Poprawa zdrowia i samopoczucia

Redukcja sylwetki

Redukcja sylwetki

Lepsza kondycja

Lepsza kondycja

Jak to wszystko połączyć z wiecznym brakiem czasu?

Na szczęście jest na to złoty środek, którym jest catering dietetyczny w mieście Zabierzów. Kiedyś z tego rozwiązania korzystali tylko sportowcy lub celebryci, teraz ogromne firmy również rozpoczęły współpracę z fit cateringami, ponieważ jego głównym plusem jest wygoda, jaką daje nam dowóz jedzenia do domu lub firmy o ustalonych przez Ciebie godzinach oraz najistotniejszy fakt, że otrzymujesz dania skomponowane przez dietetyka zgodne z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym, najlepszej jakości zestaw ze świeżych produktów, które lubisz!

Nawet największe restrykcje w Twojej diecie nie dyskwalifikują Cię z korzystania z diety pudełkowej w okolicach Zabierzowa.

PowerMeal ma do wyboru pare różnych diet, które charakteryzują się innym systemem żywienia lub odrzucają daną gamę produktów. Do wyboru:
dietę Paleo

  • dietę Samuraja
  • dieta bezglutenową
  • dietę bez laktozy
  • dieta wegetariańska

Zatroszcz się o swoje zdrowie i figurę, szanując to, co jest najcenniejsze – swój CZAS!
Pozwól nam zadbać o Twoje posiłki, które dostarczą Ci doskonałą dozę sił witalnych każdego dnia, pobudzą Twój organizm do działania oraz udoskonalą rezultaty treningowe.

Zobacz, jakie to proste!

Wybierz dietę

Wybierz dietę

…lub skonsultuj się z naszym dietetykiem w celu wybrania najlepszej dla siebie opcji.

Złóż zamówienie

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić telefonicznie lub korzystając z naszego sklepu online.

Oczekuj dostawy

Oczekuj dostawy

Kurier już niedługo zawita do Twoich drzwi, życzymy smacznego!

0