Dieta IF bez glutenu i laktozy

Na czym polega dieta IF bez glutenu i laktozy?

Dieta IF – Intermittent Fasting – to dieta, która polega na zastosowaniu postu przerywanego. Najprościej mówiąc, chodzi o wydzielenie dwóch okresów w ciągu dnia. Jednym z nich jest okno żywieniowe, podczas którego jemy to, na co mamy ochotę, z kolei drugim jest okres postu, kiedy nie spożywamy żadnych posiłków. Jedzenie pierwszego posiłku w ciągu stanowi początek okna żywieniowego. Najczęściej stosowaną opcją jest 16:8, czyli 16 godzin postu i 8 godzin jedzenia. 16 godzin bez jedzenia brzmi jak głodówka? Nic z tych rzeczy! Powermeal zapewnia zestaw pysznych, zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków, które teraz dostępne są także w wersji bez glutenu i laktozy! Dieta IF gluten & lactose free zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego organizmu. Zasada jest prosta – ma być smacznie i zdrowo.

Jest to jedna z nielicznych modeli żywienia, gdzie nie jest ważne, co i ile jesz, tylko kiedy jesz. Najważniejsze jest, aby menu opierało się na podstawowych zasadach zdrowego odżywiania! Co to oznacza? Twoje posiłki mają być zdrowe, zbilansowane i pełnowartościowe. I właśnie takie posiłki dostarcza Powermeal w ramach diety IF gluten & lactose free

Dieta IF gluten & lactose free
Dieta IF gluten & lactose free kalorie

Dla kogo jest dieta IF bez glutenu i laktozy?

Nasze propozycja skierowana jest do osób, które nie mają czasu na liczenie kalorii i jedzenie posiłków o stałych porach, cały czas są w biegu albo lubią podjadać między posiłkami. Jest to również świetna propozycja dla tych, którzy chcą pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i nie przeraża je perspektywa 12-godzinnego postu. Wreszcie dieta IF w wersji gluten & lactose free to propozycja dla osób, które chcą przejść na dietę IF, ale nie tolerują laktozy bądź glutenu!

Dieta IF gluten & lactose free

Zalety stosowania diety IF bez glutenu i latozy

Dieta IF to świetny sposób na pobudzenie metabolizmu do pracy oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zaobserwujesz u siebie spadek masy ciała oraz polepszenie samopoczucia. Przybędzie Ci też energii w ciągu dnia. Do zalet możemy zaliczyć również ograniczenie ryzyka rozwoju takich chorób jak cukrzyca czy nadciśnienie, wyrównanie poziomu cholesterolu oraz redukcję stanów zapalnych w organizmie. Dieta IF w wersji bez laktozy i glutenu to również najlepszy sposób na to, żeby zapobiec dolegliwościom ze strony układu pokarmowego w przypadku nietolerancji laktozy i glutenu.

Zacznij zdrowe odżywianie z Powerem już teraz

Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać, ale brakuje Ci motywacji? Nie chcesz rezygnować ze swoich ulubionych dań? Z pomocą Powermeala możesz jeść dokładnie tak, jak lubisz. Wybierz opcję z wyborem menu i sam skomponuj swoją idealną dietę, którą przygotuje dla Ciebie nasz profesjonalny kucharz. Z Powermealem możesz jeść smacznie i zdrowo, a jednocześnie osiągać wymarzone efekty!

Wspólnie osiągniemy wyznaczone cele!

Redukcja sylwetki

REDUKCJA SYLWETKI

Poprawa zdrowia i samopoczucia

POPRAWA ZDROWIA I SAMOPOCZUCIA

Wzrost masy mięśniowej

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Lepsza kondycja

LEPSZA KONDYCJA

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
08:00 – 16:00

Dane firmy

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów

Konsultacje dietetyczne

w godz. 10:00-16:00
533500011
[email protected]

Informację do przelewu bankowego

PowerFitDance Kamil Warzecha
Trzebińska 60 32-500 Chrzanów
Nr konta bankowego : 66 1160 2202 0000 0001 9972 7854
Podczas realizacji przelewu w tytule prosimy o wskazanie numeru zamówienia.

Śledź nas na:

Ostatnia aktualizacja

Codziennie masz 25 dań do wyboru. Wybieraj i jedz to, na co masz ochotę!