Dieta sokowa Bydgoszcz

Pragniesz poczuć się lekko, odwrócić skutki niezdrowej diety, a może szybko zrzucić zbędne kilogramy? Dieta sokowa to najlepsze wyjście.

Zamów detoks sokowy i zachwycaj się smakiem warzyw i owoców, które będą świetnym wstępem Twojego organizmu do tematyki zdrowego odżywiania. W ramach detoksu sokowego każdego dnia dowozimy zestaw świeżych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Rezultaty tej diety poczujesz od razu — przekonaj się sam!

Jesteś z Bydgoszczy? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy wprost pod wskazany adres w Bydgoszczy.

dieta sokowa Bydgoszcz
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega detoks sokowy?

Detoks sokowy to jedna z najlepszych form oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Kuracja oczyszczająca polega na regularnym spożywaniu koktajli ze świeżych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które chcą oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie kuracji sokowej przez co najmniej 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia.

Pora na restart swoich dobrych nawyków żywieniowych! Zdecyduj się na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników mineralnych i witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i wzmocnią układ immunologiczny. Wybierz dietę oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Bydgoszcz

Detox sokowy — korzyści stosowania kuracji detoksykującej

Zastanawiasz się, na czym polega detoks sokowy? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych soków możesz szybko oczyścić organizm i zgubić niechciane kilogramy. Przeciery przyrządzone z najlepszej jakości warzyw i owoców zapewniają natychmiastowy detoks organizmu poprzez dostarczenie niezbędnych składników odżywczych. W przypadku diety sokowej zadowalające rezultaty spożywania soków zauważysz od razu. Oprócz lepszego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Sprawdź na sobie niesamowite działanie witamin i ciesz się korzyściami diety sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — korzyści picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej poprawisz nawyki żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, zapewniając mu cenne wartości odżywcze, potrzebne do prawidłowej pracy.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki 100% przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przyrządzamy z naturalnych składników — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Nasi dietetycy opracowują najlepsze napoje — oryginalne kompozycje o ciekawych połączeniach smakowych. Koktajle tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najlepsze soki z dostawą w Bydgoszczy! Zamów już teraz i ciesz się bogactwem witamin oraz fantastycznym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze bomby witaminowe

Oto naturalne soki 100% najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasz detoks sokowy to nie tylko smoothie warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smakowite soki oraz jeden płynny posiłek — zazwyczaj na kolację (może to być na przykład krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twój gust smakowy.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do diety sokowej należy się specjalnie przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem picia soków należy zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować ze spożywania tłustych produktów. Dobrze będzie, jeśli odstawisz również używki i napoje wyskokowe.

Dieta sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób żywienia przedyskutować z lekarzem albo specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Dietę sokową traktujesz jako początek zdrowej diety? Jesteśmy dumni z Twojego postanowienia! Po kilku dniach detoksu sokowego zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Zdecyduj się na dopasowaną do Twoich oczekiwań dietę, która pozwoli Ci odkryć nowe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Przekonaj się, że zdrowe odżywianie to niesamowite przeżycie.

Powermeal od długiego czasu specjalizuje się w przygotowywaniu prawidłowo zbilansowanych diet i potraw. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie czekaj dłużej i wyucz się zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane efekty! Codziennie dowieziemy Ci pyszne potrawy pod wskazany adres w Bydgoszczy. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Bydgoszcz