Dieta sokowa Chorzów

Chcesz oczyścić organizm, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może ekspresowo zgubić zbędne kilogramy? Detoks sokowy to najlepsze wyjście.

Przetestuj detox sokowy i ciesz się bogactwem witamin, które będą doskonałym wprowadzeniem Twojego organizmu do tematyki zdrowego jedzenia. W ramach kuracji detoksykującej codziennie dowozimy zestaw zdrowych smoothie, które dostarczą Ci porządnego POWERA! Rezultaty tej diety poczujesz od razu — przekonaj się sam!

Mieszkasz w Chorzowie? Nasze świeżo wyciśnięte soki dostarczymy prosto pod wskazany adres w Chorzowie.

dieta sokowa Chorzów
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Czym jest kuracja oczyszczająca?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Kuracja oczyszczająca polega na regularnym spożywaniu soków ze zdrowych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które chcą oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie kuracji oczyszczającej przez co najmniej 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem czy też konsultantem ds. żywienia.

Czas na restart swoich zdrowych nawyków żywieniowych! Zdecyduj się na ogromny zastrzyk energii z pomocą składników odżywczych i witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i wzmocnią układ immunologiczny. Przetestuj kurację oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Chorzów

Dieta sokowa — zalety stosowania kuracji oczyszczającej

Nie wiesz, jak działa detoks sokowy? Za sprawą odpowiedniej receptury naszych koktajli możesz naturalnie oczyścić organizm i zgubić niechciane kilogramy. Przeciery wyciśnięte z najlepszej jakości warzyw i owoców gwarantują szybkie oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie potrzebnych produktów odżywczych. W przypadku detoksu sokowego zadowalające skutki spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz dobrego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa odmładzająca dieta. Przetestuj na sobie moc witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami detoxu sokami.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — pozytywne skutki picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

BŁYSKAWICZNA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Dzięki diecie sokowej polepszysz nawyki żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, gwarantując mu cenne składniki odżywcze, potrzebne do prawidłowej pracy.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki odmładzające przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przyrządzamy z naturalnych produktów — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi dietetycy opracowują najlepsze napoje — oryginalne kompozycje o ciekawych połączeniach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najlepsze soki z dostawą w Chorzowie! Zamów już teraz i ciesz się bogactwem witamin i fantastycznym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto zdrowe soki BIO najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko soki warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smakowite soki oraz jeden posiłek typu krem — przeważnie na kolację (przykładowo krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twój gust smakowy.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do kuracji oczyszczającej

Do diety sokowej należy się odpowiednio przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem picia soków powinno się zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować z jedzenia wysoko przetworzonej żywności. Dobrze będzie, jeśli odstawisz także używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może generować wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób żywienia przedyskutować z lekarzem lub dietetykiem. W swojej codziennej diecie musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Dietę sokową traktujesz jako początek zdrowego stylu życia? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach stosowania diety sokowej wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Zdecyduj się na różnorodną dietę, która pozwoli Ci poznać ciekawe smaki wielu kuchni z różnych zakątków świata! Przekonaj się, że zdrowe jedzenie to niesamowita przygoda.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu odpowiednio zbilansowanych diet oraz dań. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach! Nie czekaj dłużej i wyucz się zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła zaplanowane rezultaty! Codziennie dowieziemy Ci zdrowe potrawy do Twojego domu w Chorzowie. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Chorzów