Dieta sokowa Chrzanów

Pragniesz oczyścić organizm, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może w szybkim tempie stracić trochę zbędnych kilogramów? Kuracja sokowa to doskonała opcja.

Zamów detox sokowy i ciesz się bogactwem witamin, które będą najlepszym wprowadzeniem Twojego organizmu do dziedziny zdrowego jedzenia. Każdy dzień kuracji oczyszczającej to zestaw smakowitych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Skutki tej diety poczujesz od razu — sprawdź sam!

Jesteś z Chrzanowa? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy wprost pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Chrzanów
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega dieta sokowa?

Dieta oczyszczająca to jedna z najlepszych sposobów oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Kuracja oczyszczająca polega na regularnym spożywaniu soków ze świeżych owoców i warzyw. Program detox sokowy kierujemy do wszystkich osób, które pragną oczyścić swój organizm i zadbać o swoje zdrowie. Rekomendujemy stosowanie diety oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem albo dietetykiem.

Pora na wznowienie swoich zdrowych nawyków dot. żywienia! Zdecyduj się na ogromny zastrzyk energii z pomocą składników odżywczych oraz witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i wzmocnią układ immunologiczny. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Chrzanów

Dieta sokowa — plusy stosowania kuracji detoksykującej

Zastanawiasz się, na czym polega dieta sokowa? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych soków możesz naturalnie oczyścić organizm i zrzucić zbędne kilogramy. Koktajle przyrządzone z najlepszej jakości warzyw i owoców zapewniają błyskawiczny detoks organizmu poprzez dostarczenie niezbędnych składników odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne skutki spożywania soków zauważysz od razu. Oprócz dobrego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Sprawdź na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się korzyściami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — korzyści picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

LEKKOŚĆ NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

BŁYSKAWICZNA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej polepszysz nawyki żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, zapewniając mu cenne składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Zamów dietę sokową już dziś!

Soki odmładzające przygotowywane metodą cold press

Nasze soki przyrządzamy z naturalnych produktów — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze napoje — niepowtarzalne kompozycje o ciekawych walorach smakowych. Soki tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najlepsze soki z dostawą na terenie Chrzanowa! Zamów już dzisiaj i ciesz się bogactwem minerałów i zachwycającym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta oczyszczająca z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto naturalne soki BIO najbardziej polecane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Oczyszczający mus [jabłko, banan, śliwka, kakao],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasz detoks sokowy to nie tylko soki warzywno-owocowe! Każdy zestaw detoksu sokowego zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — zwykle na kolację (może to być na przykład krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze programy dietetyczne tak, aby jeszcze bardziej zachwycić Twoje kubki smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do kuracji sokowej

Do detoksu sokowego należy się odpowiednio przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety powinno się zwiększyć spożycie wody i zrezygnować ze spożywania słodyczy. Dobrze będzie, jeśli odstawisz też używki i alkohol.

Dieta sokowa może generować wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób odżywiania przedyskutować z lekarzem bądź dietetykiem. W swoim odżywianiu musisz pamiętać, że zdrowie jest przecież najważniejsze. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), zalecamy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Detoks — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia

Dietę sokową traktujesz jako początek zdrowego odżywiania? Jesteśmy dumni z Twojego postanowienia! Po kilku dniach detoksu sokowego zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która wpisuje się w Twoje upodobania smakowe. Zdecyduj się na różnorodną dietę, która pozwoli Ci odkryć ciekawe smaki wielu kuchni z całego świata! Przekonaj się, że zdrowe jedzenie to ciekawa przygoda.

Catering dietetyczny Powermeal od długiego czasu specjalizuje się w komponowaniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz dań. Wybierając nas, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane rezultaty! Każdego dnia dostarczymy Ci zdrowe dania do Twojego domu w Chrzanowie. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Chrzanów