Dieta sokowa Dąbrowa Górnicza

Chcesz oczyścić organizm, odwrócić skutki niezdrowej diety, a może ekspresowo stracić trochę zbędnych kilogramów? Kuracja sokowa to doskonałe wyjście.

Przetestuj detox sokowy i ciesz się bogactwem witamin, które będą doskonałym wprowadzeniem Twojego organizmu do tematyki zdrowego jedzenia. Każdy dzień detoksu sokowego to zestaw świeżych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Rezultaty tej diety odczujesz błyskawicznie — przekonaj się sam!

Jesteś z Dąbrowy Górniczej? Nasze świeżo wyciśnięte soki dowieziemy prosto pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Dąbrowa Górnicza
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega detox sokowy?

Detoks sokowy to jedna z najlepszych opcji oczyszczania organizmu z nagromadzonych substancji. Dieta sokowa polega na regularnym piciu koktajli ze świeżych owoców i warzyw. Program detox sokowy polecamy osobom, które pragną oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Zalecamy stosowanie kuracji oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem lub dietetykiem.

Pora na powrót swoich dobrych nawyków dot. żywienia! Zdecyduj się na ogromny zastrzyk energii z pomocą składników odżywczych i witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i wzmocnią układ odpornościowy. Wybierz detox sokowy z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Dąbrowa Górnicza

Detox sokowy — zalety stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, na czym polega dieta oczyszczająca? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych koktajli możesz naturalnie odtruć organizm i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Smoothie wyciśnięte z najlepszej jakości warzyw i owoców zapewniają natychmiastowy detoks organizmu poprzez dostarczenie cennych wartości odżywczych. W przypadku detoksu sokowego pozytywne rezultaty spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz dobrego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Wypróbuj na sobie moc witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — korzyści picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej polepszysz przyzwyczajenia żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, zapewniając mu cenne składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki detoksykujące tłoczone na zimno

Nasze soki przyrządzamy z naturalnych produktów — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze soki — niepowtarzalne kompozycje o ciekawych połączeniach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najpyszniejsze soki z dostawą na terenie Dąbrowy Górniczej! Zamów już dziś i doceń to bogactwo witamin i obłędny smak.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze koktajle pełne witamin

Oto pyszne soki 100% najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Śniadaniowa moc [jabłko, ogórek, szpinak, banan, spirulina],
  • Oczyszczający mus [jabłko, banan, śliwka, kakao],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasza dieta sokowa to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smakowite soki oraz jeden posiłek typu krem — zwykle na kolację (przykładowo krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jeszcze bardziej zadowolić Twoje kubki smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do detoksu sokowego należy się prawidłowo przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety powinno się zadbać o odpowiednie nawodnienie oraz zrezygnować z jedzenia słodyczy. Dobrze będzie, jeśli odstawisz również używki i alkohol.

Dieta sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób odżywiania przedyskutować z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia. W swojej codziennej diecie musisz pamiętać, że zdrowie jest przecież najważniejsze. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Dietę sokową traktujesz jako wstęp do zdrowego stylu życia? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach detoksu sokowego wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Postaw na dopasowaną do Twoich wymagań dietę, która pozwoli Ci odkryć nowe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Przekonaj się, że zdrowe odżywianie to ciekawe przeżycie.

Nasza firma od długiego czasu specjalizuje się w komponowaniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz dań. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w najlepszych rękach! Nie czekaj dłużej i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła zaplanowane efekty! Codziennie dowieziemy Ci pyszne potrawy do Twojego domu w Dąbrowie. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Dąbrowa Górnicza