Dieta sokowa Kłodawa

Pragniesz oczyścić organizm, odwrócić skutki złej diety, a może szybko zrzucić zbędne kilogramy? Kuracja sokowa to najlepsza opcja.

Przetestuj detoks sokowy i ciesz się smakiem warzyw i owoców, które będą najlepszym wprowadzeniem Twojego organizmu do tematyki zdrowego jedzenia. W ramach kuracji detoksykującej każdego dnia dowozimy zestaw świeżych koktajli, które dostarczą Ci prawdziwego POWERA! Rezultaty tej diety odczujesz błyskawicznie — przekonaj się sam!

Mieszkasz w Kłodawie? Nasze świeżo wyciśnięte soki dowieziemy wprost pod wskazany adres w Kłodawie.

dieta sokowa Kłodawa
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Czym jest dieta sokowa?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych form oczyszczania organizmu z nagromadzonych substancji. Kuracja sokowa polega na regularnym spożywaniu koktajli ze świeżych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które chcą oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie kuracji oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem albo dietetykiem.

Czas na powrót swoich zdrowych nawyków dot. żywienia! Zdecyduj się na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników odżywczych oraz witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i wzmocnią układ immunologiczny. Wybierz dietę oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Kłodawa

Detox sokowy — zalety stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, na czym polega dieta sokowa? Dzięki odpowiedniej recepturze naszych soków możesz zdrowo oczyścić organizm i zgubić niechciane kilogramy. Przeciery przyrządzone z najlepszej jakości warzyw i owoców zapewniają momentalny detoks organizmu poprzez dostarczenie drogocennych składników odżywczych. W przypadku detoksu sokowego zadowalające efekty picia soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz dobrego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawisz stan swojej cery, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Przetestuj na sobie moc witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — zalety picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej poprawisz przyzwyczajenia żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, gwarantując mu drogocenne składniki odżywcze, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.

Zamów dietę sokową już dziś!

Soki 100% przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przygotowujemy z naturalnych produktów — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia opracowują najlepsze soki — niepowtarzalne receptury o ciekawych walorach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najpyszniejsze napoje z dostawą na terenie Kłodawy! Zamów już teraz i ciesz się bogactwem minerałów i fantastycznym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze bomby pełne witamin

Oto pyszne soki 100% najbardziej polecane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasza dieta sokowa to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden płynny posiłek — zazwyczaj na kolację (może to być na przykład krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twoje preferencje smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do diety sokowej

Do detoksu sokowego należy się prawidłowo przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety powinno się zwiększyć spożycie wody oraz zrezygnować ze spożywania słodyczy. Dobrze będzie, jeśli odstawisz także używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób odżywiania omówić z lekarzem albo dietetykiem. W swoim odżywianiu musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Dietę sokową traktujesz jako początek zdrowego stylu życia? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach detoksu sokowego wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która wpisuje się w Twoje preferencje smakowe. Wybierz dopasowaną do Twoich oczekiwań dietę, która pozwoli Ci poznać nowe smaki wielu kuchni z całego świata! Zobacz sam, że zdrowe jedzenie to ciekawa przygoda.

Powermeal od długiego czasu specjalizuje się w komponowaniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz dań. Zamawiając naszą dietę, możesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane efekty! Codziennie dowieziemy Ci pyszne potrawy do Twojego domu w Kłodawie. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Kłodawa