Dieta sokowa Kraśnik

Pragniesz poczuć się lekko, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może błyskawicznie zrzucić nadprogramowe kilogramy? Detoks sokowy to najlepsza opcja.

Przetestuj detoks sokowy i zachwycaj się smakiem warzyw i owoców, które będą doskonałym wprowadzeniem Twojego organizmu do świata zdrowego odżywiania. W ramach kuracji sokowej codziennie dowozimy zestaw świeżych koktajli, które dostarczą Ci porządnego POWERA! Efekty tej diety odczujesz od razu — sprawdź sam!

Jesteś z Kraśnika? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy wprost pod wskazany adres w Kraśniku.

dieta sokowa Kraśnik
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega detox sokowy?

Kuracja sokowa to jedna z najlepszych metod oczyszczania organizmu z nagromadzonych substancji. Dieta oczyszczająca polega na regularnym piciu koktajli ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detox sokowy kierujemy do wszystkich osób, które pragną oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie kuracji sokowej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem czy też konsultantem ds. żywienia.

Pora na powrót swoich zdrowych przyzwyczajeń dot. odżywiania! Zdecyduj się na ogromny zastrzyk energii za sprawą składników odżywczych oraz witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i zadbają o odpowiednie funkcjonowanie układu immunologicznego. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Kraśnik

Detox sokowy — plusy stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, na czym polega dieta oczyszczająca? Dzięki odpowiedniej recepturze naszych koktajli możesz zdrowo oczyścić organizm i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Smoothie przyrządzone z najlepszej jakości warzyw i owoców zapewniają natychmiastowy detoks organizmu poprzez dostarczenie drogocennych wartości odżywczych. W przypadku detoksu sokowego pozytywne efekty picia soków zauważysz od razu. Oprócz dobrego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa dieta młodości. Sprawdź na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się korzyściami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — pozytywne skutki picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej poprawisz nawyki żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, gwarantując mu drogocenne składniki odżywcze, potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki odmładzające tłoczone na zimno

Nasze smoothie przygotowujemy z naturalnych produktów — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze napoje — oryginalne receptury o ciekawych walorach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najpyszniejsze soki z dostawą w Kraśniku! Zamów już dzisiaj i doceń to bogactwo witamin i niesamowity aromat.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta sokowa z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto zdrowe soki BIO najbardziej polecane przez naszych Klientów:

  • Zielona energia [jabłko, jarmuż, ananas, banan],
  • Oczyszczający mus [jabłko, banan, śliwka, kakao],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smakowite soki oraz jeden posiłek typu krem — zwykle na kolację (przykładowo krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twoje preferencje smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do detoksu sokowego należy się specjalnie przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem picia soków należy zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować ze spożywania niezdrowych produktów. Dobrze będzie, jeśli odstawisz też używki i alkohol.

Dieta sokowa może przynieść wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób żywienia omówić z lekarzem albo dietetykiem. W swojej codziennej diecie musisz pamiętać, że zdrowie jest przecież najważniejsze. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), zalecamy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowego stylu życia? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach stosowania diety sokowej zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich preferencji smakowych. Wybierz dopasowaną do Twoich potrzeb dietę, która pozwoli Ci poznać nowe smaki wielu kuchni z całego świata! Zobacz sam, że zdrowe jedzenie to ciekawa przygoda.

Catering dietetyczny Powermeal od wielu lat specjalizuje się w komponowaniu prawidłowo zbilansowanych diet i dań. Wybierając nas, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w dobrych rękach! Nie czekaj dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane rezultaty! Każdego dnia dowieziemy Ci zdrowe dania pod wskazany adres w Kraśniku. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Kraśnik