Dieta sokowa Łask

Chcesz poczuć się lekko, odwrócić skutki złej diety, a może szybko zrzucić zbędne kilogramy? Detoks sokowy to idealna opcja.

Wybierz dietę sokową i ciesz się smakiem warzyw i owoców, które będą doskonałym wprowadzeniem Twojego organizmu do dziedziny zdrowego jedzenia. W ramach diety oczyszczającej każdego dnia dostarczamy zestaw świeżych koktajli, które dostarczą Ci prawdziwego POWERA! Efekty tej diety odczujesz błyskawicznie — przekonaj się sam!

Mieszkasz w Łasku? Nasze świeżo wyciśnięte soki dostarczymy prosto pod wskazany adres w Łasku.

dieta sokowa Łask
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Jak działa dieta oczyszczająca?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych sposobów odtrucia organizmu z nagromadzonych substancji. Kuracja oczyszczająca polega na systematycznym spożywaniu soków ze zdrowych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które chcą oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie diety sokowej przez co najmniej 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem albo dietetykiem.

Czas na restart swoich dobrych nawyków dot. żywienia! Postaw na ogromny zastrzyk energii za sprawą składników mineralnych oraz witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i zadbają o prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Przetestuj kurację oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Łask

Dieta sokowa — korzyści stosowania kuracji detoksykującej

Zastanawiasz się, jak działa dieta oczyszczająca? Za sprawą odpowiedniej kompozycji naszych soków możesz zdrowo oczyścić organizm i zgubić niechciane kilogramy. Przeciery przyrządzone ze świeżych warzyw i owoców gwarantują ekspresowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie niezbędnych wartości odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne rezultaty spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz lepszego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawisz stan swojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa dieta anti-aging. Przetestuj na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — zalety picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej polepszysz przyzwyczajenia żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, gwarantując mu cenne wartości odżywcze, niezbędne do prawidłowej pracy.

Zamów zestaw zdrowych soków już dziś!

Soki 100% przygotowywane metodą cold press

Nasze smoothie przygotowujemy z najlepszych jakościowo składników — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze napoje — oryginalne receptury o ciekawych walorach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najlepsze soki z dostawą w Łasku! Zamów już teraz i doceń to bogactwo witamin i niesamowity aromat.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta sokowa z Powerem — odkryj nasze bomby witaminowe

Oto smaczne soki 100% najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Śniadaniowa moc [jabłko, ogórek, szpinak, banan, spirulina],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smakowite soki oraz jeden płynny posiłek — zwykle na kolację (może to być na przykład krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze diety tak, aby jeszcze bardziej zadowolić Twoje kubki smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do detoksu sokowego należy się odpowiednio przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety należy zadbać o odpowiednie nawodnienie oraz zrezygnować ze spożywania tłustych produktów. Dobrze będzie, jeśli odstawisz również używki i alkohol.

Dieta sokowa może generować wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób żywienia omówić z lekarzem bądź specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz pamiętać zwłaszcza o swoim zdrowiu. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), zalecamy stosowanie jej przez kilka dni.

Detox sokowy — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako początek zdrowej diety? Bardzo nas to cieszy! Po kilku dniach detoksu sokowego zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Postaw na dopasowaną do Twoich oczekiwań dietę, która pozwoli Ci odkryć ciekawe smaki wielu kuchni z całego świata! Przekonaj się, że zdrowe jedzenie to ciekawa przygoda.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu odpowiednio zbilansowanych diet i dań. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach! Nie czekaj dłużej i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane rezultaty! Codziennie dowieziemy Ci zdrowe posiłki pod wskazany adres w Łasku. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Łask