Dieta sokowa Orzesze

Chcesz oczyścić organizm, odwrócić skutki złej diety, a może szybko stracić trochę nadprogramowych kilogramów? Kuracja sokowa to idealne rozwiązanie.

Wybierz dietę sokową i ciesz się smakiem warzyw i owoców, które będą doskonałym wprowadzeniem Twojego organizmu do dziedziny zdrowego jedzenia. W ramach detoksu sokowego codziennie dowozimy zestaw pysznych smoothie, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Skutki tej diety poczujesz od razu — sprawdź sam!

Jesteś z Orzesza? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy prosto pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Orzesze
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Czym jest detoks sokowy?

Dieta sokowa to jedna z najlepszych możliwości odtrucia organizmu z nagromadzonych substancji. Kuracja sokowa polega na systematycznym spożywaniu soków ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detox sokowy polecamy osobom, które pragną oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Zalecamy stosowanie kuracji oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem czy też specjalistą ds. żywienia.

Czas na powrót swoich dobrych przyzwyczajeń żywieniowych! Postaw na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników mineralnych i witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i wzmocnią układ immunologiczny. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Orzesze

Dieta sokowa — plusy stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, na czym polega dieta sokowa? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych koktajli możesz szybko odtruć organizm i zgubić niechciane kilogramy. Koktajle wyciśnięte ze świeżych warzyw i owoców gwarantują natychmiastowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie cennych składników odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne efekty picia soków zauważysz od razu. Oprócz lepszego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej cery, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Wypróbuj na sobie niesamowite działanie witamin i ciesz się korzyściami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — zalety picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

BŁYSKAWICZNA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej poprawisz nawyki żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, gwarantując mu cenne składniki odżywcze, potrzebne do prawidłowej pracy.

Zamów zestaw zdrowych soków już dziś!

Soki oczyszczające tłoczone na zimno

Nasze koktajle przygotowujemy z naturalnych składników — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia opracowują najlepsze napoje — niepowtarzalne receptury o ciekawych połączeniach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najpyszniejsze soki z dostawą w Orzeszu! Zamów już teraz i ciesz się bogactwem minerałów i zachwycającym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta oczyszczająca z Powerem — odkryj nasze koktajle pełne witamin

Oto smakowite soki BIO najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zielona energia [jabłko, jarmuż, ananas, banan],
  • Oczyszczający mus [jabłko, banan, śliwka, kakao],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw detoksu sokowego zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — przeważnie na kolację (może to być na przykład krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze programy dietetyczne tak, aby jeszcze bardziej zachwycić Twoje kubki smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do kuracji oczyszczającej

Do detoksu sokowego należy się specjalnie przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety powinno się zwiększyć spożycie wody oraz zrezygnować z jedzenia wysoko przetworzonej żywności. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz także używki i alkohol.

Kuracja sokowa może generować wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób odżywiania omówić z lekarzem albo specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz pamiętać, że zdrowie jest przecież najważniejsze. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), zalecamy stosowanie jej przez kilka dni.

Detoks — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia

Dietę sokową traktujesz jako wstęp do zdrowej diety? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach detoksu sokowego zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Zdecyduj się na dopasowaną do Twoich oczekiwań dietę, która pozwoli Ci odkryć nowe smaki wielu kuchni z całego świata! Przekonaj się, że zdrowe odżywianie to ciekawa przygoda.

Nasza firma od długiego czasu specjalizuje się w przygotowywaniu odpowiednio zbilansowanych diet i potraw. Zamawiając naszą dietę, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w dobrych rękach! Nie czekaj dłużej i wyucz się zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane rezultaty! Każdego dnia dostarczymy Ci pyszne posiłki pod wskazany adres w Orzeszu. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Orzesze