Dieta sokowa Pleszew

Chcesz poczuć się lekko, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może błyskawicznie stracić trochę nadprogramowych kilogramów? Kuracja sokowa to najlepsze rozwiązanie.

Przetestuj dietę sokową i zachwycaj się bogactwem witamin, które będą doskonałym wstępem Twojego organizmu do tematyki zdrowego stylu życia. Każdy dzień diety oczyszczającej to zestaw świeżych koktajli, które dostarczą Ci prawdziwego POWERA! Efekty tej diety odczujesz od razu — przekonaj się sam!

Mieszkasz w Pleszewie? Nasze świeżo wyciskane soki dostarczymy prosto pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Pleszew
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Czym jest kuracja sokowa?

Kuracja sokowa to jedna z najskuteczniejszych form oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta sokowa polega na systematycznym spożywaniu koktajli ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które chcą oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Zalecamy stosowanie kuracji sokowej przez co najmniej 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem czy też dietetykiem.

Czas na powrót swoich dobrych przyzwyczajeń dot. odżywiania! Zdecyduj się na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników mineralnych i witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i zadbają o odpowiednią pracę układu odpornościowego. Zamów dietę oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Pleszew

Detoks sokowy — plusy stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, jak działa dieta oczyszczająca? Dzięki odpowiedniej recepturze naszych soków możesz szybko oczyścić organizm i zgubić niechciane kilogramy. Smoothie wyciśnięte ze świeżych warzyw i owoców gwarantują błyskawiczny detoks organizmu poprzez dostarczenie niezbędnych składników odżywczych. W przypadku diety sokowej zadowalające efekty spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz dobrego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Wypróbuj na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się korzyściami detoxu sokowego.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — korzyści picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

LEKKOŚĆ NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej poprawisz przyzwyczajenia żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, zapewniając mu cenne wartości odżywcze, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Zamów dietę sokową już dziś!

Soki oczyszczające przygotowywane metodą cold press

Nasze soki przyrządzamy z najlepszych jakościowo produktów — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze soki — oryginalne kompozycje o ciekawych walorach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najpyszniejsze soki z dostawą na terenie Pleszewa! Zamów już dziś i ciesz się bogactwem minerałów oraz zachwycającym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto naturalne soki BIO najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zielona energia [jabłko, jarmuż, ananas, banan],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smaczne soki oraz jeden płynny posiłek — zwykle na kolację (może to być na przykład krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twoje preferencje smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do diety oczyszczającej

Do detoksu sokowego należy się szczególnie przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem picia soków należy zwiększyć spożycie wody i zrezygnować ze spożywania wysoko przetworzonej żywności. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz także używki i alkohol.

Kuracja sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób odżywiania omówić z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Detoks — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowego stylu życia? Bardzo nas to cieszy! Po kilku dniach detoksu sokowego wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Postaw na dopasowaną do Twoich potrzeb dietę, która pozwoli Ci poznać nowe smaki wielu kuchni z całego świata! Przekonaj się, że zdrowe odżywianie to ciekawe przeżycie.

Catering dietetyczny Powermeal od długiego czasu specjalizuje się w tworzeniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz potraw. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane rezultaty! Codziennie dostarczymy Ci zdrowe dania do Twojego domu w Pleszewie. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Pleszew