Dieta sokowa Przytkowice

Chcesz poczuć się lekko, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może w szybkim tempie zrzucić nadprogramowe kilogramy? Kuracja sokowa to idealny pomysł.

Zamów dietę sokową i zachwycaj się smakiem warzyw i owoców, które będą doskonałym wstępem Twojego organizmu do tematyki zdrowego odżywiania. W ramach detoksu sokowego codziennie dostarczamy zestaw pysznych koktajli, które dostarczą Ci prawdziwego POWERA! Skutki tej diety poczujesz od razu — przekonaj się sam!

Mieszkasz w Przytkowicach? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy wprost pod wskazany adres w Przytkowicach.

dieta sokowa Przytkowice
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega dieta oczyszczająca?

Kuracja sokowa to jedna z najlepszych sposobów oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta sokowa polega na systematycznym spożywaniu koktajli ze świeżych owoców i warzyw. Program detoks sokowy kierujemy do wszystkich osób, które pragną oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Zalecamy stosowanie kuracji sokowej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem czy też specjalistą ds. żywienia.

Czas na wznowienie swoich dobrych nawyków żywieniowych! Postaw na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników mineralnych i witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i zadbają o prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Przytkowice

Dieta sokowa — zalety stosowania kuracji detoksykującej

Zastanawiasz się, na czym polega detox sokowy? Za sprawą odpowiedniej kompozycji naszych koktajli możesz zdrowo odtruć organizm i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Koktajle wyciśnięte ze świeżych warzyw i owoców zapewniają ekspresowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie cennych składników odżywczych. W przypadku detoksu sokowego pozytywne skutki picia soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz lepszego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca dieta. Sprawdź na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się korzyściami diety sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — korzyści picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

OGROMNA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej polepszysz nawyki żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, zapewniając mu cenne wartości odżywcze, potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania.

Zamów dietę sokową już dziś!

Soki 100% tłoczone na zimno

Nasze smoothie przyrządzamy z naturalnych składników — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia planują najlepsze soki — oryginalne receptury o ciekawych połączeniach smakowych. Koktajle tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najpyszniejsze napoje z dostawą na terenie Przytkowic! Zamów już dzisiaj i ciesz się bogactwem witamin i fantastycznym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta sokowa z Powerem — odkryj nasze bomby pełne witamin

Oto smakowite soki 100% najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko soki warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden płynny posiłek — przeważnie na kolację (przykładowo krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twój gust smakowy.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do diety sokowej należy się odpowiednio przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety powinno się zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować ze spożywania słodyczy. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz także używki i napoje wyskokowe.

Dieta sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób odżywiania przedyskutować z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Dieta sokowa — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowej diety? To wspaniale! Po kilku dniach stosowania diety sokowej zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich preferencji smakowych. Postaw na różnorodną dietę, która pozwoli Ci odkryć ciekawe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Zobacz sam, że zdrowe odżywianie to ciekawa przygoda.

Powermeal od wielu lat specjalizuje się w komponowaniu prawidłowo zbilansowanych diet i potraw. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w dobrych rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła zaplanowane rezultaty! Codziennie dowieziemy Ci pyszne posiłki pod wskazany adres w Przytkowicach. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Przytkowice