Dieta sokowa Rembertów

Pragniesz oczyścić organizm, odwrócić skutki niezdrowej diety, a może w szybkim tempie stracić trochę nadprogramowych kilogramów? Detox sokowy to najlepszy pomysł.

Zamów dietę sokową i zachwycaj się bogactwem witamin, które będą świetnym wprowadzeniem Twojego organizmu do dziedziny zdrowego jedzenia. W ramach diety sokowej codziennie dostarczamy zestaw smacznych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Skutki tej diety odczujesz od razu — sprawdź sam!

Jesteś z Rembertowa? Nasze świeżo wyciśnięte soki dowieziemy wprost pod wskazany adres w Rembertowie.

dieta sokowa Rembertów
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega dieta oczyszczająca?

Dieta oczyszczająca to jedna z najskuteczniejszych możliwości oczyszczania organizmu z nagromadzonych substancji. Kuracja sokowa polega na regularnym piciu koktajli ze świeżych owoców i warzyw. Program detoks sokowy kierujemy do wszystkich osób, które pragną oczyścić swój organizm i zadbać o swoje dobry nastrój. Rekomendujemy stosowanie kuracji sokowej przez minimum 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem czy też specjalistą ds. żywienia.

Czas na wznowienie swoich dobrych nawyków żywieniowych! Postaw na ogromny zastrzyk energii za sprawą składników mineralnych oraz witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i zadbają o prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Rembertów

Detox sokowy — korzyści stosowania kuracji detoksykującej

Zastanawiasz się, jak działa detoks sokowy? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych koktajli możesz zdrowo odtruć organizm i zgubić zbędne kilogramy. Smoothie przyrządzone ze świeżych warzyw i owoców gwarantują natychmiastowy detoks organizmu poprzez dostarczenie drogocennych wartości odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne skutki picia soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz lepszego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa dieta młodości. Przetestuj na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się korzyściami detoxu sokami.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — korzyści picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

LEKKOŚĆ NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej poprawisz nawyki żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, zapewniając mu cenne wartości odżywcze, potrzebne do odpowiedniego funkcjonowania.

Zamów zestaw zdrowych soków już dziś!

Soki detoksykujące przygotowywane metodą cold press

Nasze soki przygotowujemy z najlepszych jakościowo składników — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze soki — oryginalne receptury o ciekawych walorach smakowych. Soki tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najzdrowsze soki z dostawą w Rembertowie! Zamów już dziś i doceń to bogactwo witamin i niesamowity aromat.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto naturalne soki BIO najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasz detoks sokowy to nie tylko smoothie warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — zazwyczaj na kolację (przykładowo krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze programy dietetyczne tak, aby jeszcze bardziej zachwycić Twoje kubki smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do kuracji sokowej

Do diety sokowej należy się prawidłowo przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem picia soków powinno się zwiększyć spożycie wody oraz zrezygnować ze spożywania niezdrowych produktów. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz też używki i napoje wyskokowe.

Dieta sokowa może przynieść wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób żywienia omówić z lekarzem bądź specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Dieta sokowa — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowego odżywiania? To wspaniale! Po kilku dniach detoksu sokowego zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich preferencji smakowych. Postaw na dopasowaną do Twoich oczekiwań dietę, która pozwoli Ci poznać ciekawe smaki wielu kuchni z różnych zakątków świata! Zobacz sam, że zdrowe odżywianie to niesamowite przeżycie.

Catering dietetyczny Powermeal od wielu lat specjalizuje się w komponowaniu odpowiednio zbilansowanych diet oraz posiłków. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w dobrych rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła wymarzone efekty! Każdego dnia dostarczymy Ci zdrowe potrawy pod wskazany adres w Rembertowie. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Rembertów