Dieta sokowa Rząska

Chcesz poczuć się lekko, odwrócić skutki niezdrowej diety, a może szybko zrzucić niechciane kilogramy? Detoks sokowy to najlepszy pomysł.

Przetestuj detoks sokowy i zachwycaj się smakiem warzyw i owoców, które będą świetnym wprowadzeniem Twojego organizmu do świata zdrowego jedzenia. W ramach detoksu sokowego każdego dnia dowozimy zestaw zdrowych koktajli, które dostarczą Ci prawdziwego POWERA! Skutki tej diety odczujesz od razu — sprawdź sam!

Mieszkasz w Rząsce? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy prosto pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Rząska
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Jak działa detox sokowy?

Detoks sokowy to jedna z najlepszych możliwości oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta oczyszczająca polega na systematycznym piciu koktajli ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które pragną oczyścić swój organizm i zadbać o swoje dobre samopoczucie. Zalecamy stosowanie diety oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem czy też specjalistą ds. żywienia.

Pora na wznowienie swoich dobrych przyzwyczajeń dot. odżywiania! Postaw na ogromny zastrzyk energii za sprawą składników mineralnych i witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i zadbają o prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Przetestuj dietę oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Rząska

Dieta sokowa — korzyści stosowania kuracji oczyszczającej

Nie wiesz, jak działa dieta oczyszczająca? Za sprawą odpowiedniej receptury naszych smoothie możesz zdrowo odtruć organizm i zgubić niechciane kilogramy. Koktajle przyrządzone ze świeżych warzyw i owoców zapewniają ekspresowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie drogocennych składników odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne efekty picia soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz lepszego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa dieta anti-aging. Przetestuj na sobie niesamowite działanie witamin i ciesz się korzyściami detoxu sokami.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — pozytywne skutki picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

LEKKOŚĆ NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej poprawisz nawyki żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, gwarantując mu drogocenne składniki odżywcze, potrzebne do prawidłowej pracy.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki oczyszczające tłoczone na zimno

Nasze koktajle przyrządzamy z naturalnych produktów — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia opracowują najlepsze soki — oryginalne receptury o ciekawych połączeniach smakowych. Koktajle tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najlepsze soki z dostawą na terenie Rząski! Zamów już teraz i ciesz się bogactwem minerałów i zachwycającym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta oczyszczająca z Powerem — odkryj nasze bomby pełne witamin

Oto zdrowe soki 100% najbardziej zachwalane przez naszych Klientów:

  • Pobudzający poranek [jabłko, pomarańcza, grejpfrut, burak, nasiona chia],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw detoksu sokowego zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — przeważnie na kolację (przykładowo krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jeszcze bardziej zachwycić Twoje kubki smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do diety oczyszczającej

Do diety sokowej należy się specjalnie przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem picia soków powinno się zwiększyć spożycie wody oraz zrezygnować z jedzenia niezdrowych produktów. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz również używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może przynieść wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób żywienia omówić z lekarzem albo dietetykiem. W swojej codziennej diecie musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), zalecamy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Dietę sokową traktujesz jako początek zdrowej diety? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach detoksu sokowego zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Postaw na różnorodną dietę, która pozwoli Ci odkryć nowe smaki wielu kuchni z całego świata! Przekonaj się, że zdrowe jedzenie to niesamowite przeżycie.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu prawidłowo zbilansowanych diet i dań. Zamawiając naszą dietę, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w dobrych rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła zaplanowane rezultaty! Codziennie dowieziemy Ci zdrowe posiłki do Twojego domu w Rząsce. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Rząska