Dieta sokowa Serock

Chcesz oczyścić organizm, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może błyskawicznie zgubić zbędne kilogramy? Detox sokowy to doskonałe wyjście.

Przetestuj detox sokowy i ciesz się bogactwem witamin, które będą doskonałym wstępem Twojego organizmu do świata zdrowego stylu życia. W ramach detoksu sokowego codziennie dostarczamy zestaw zdrowych smoothie, które dostarczą Ci prawdziwego POWERA! Skutki tej diety poczujesz błyskawicznie — sprawdź sam!

Jesteś z Serocka? Nasze świeżo wyciśnięte soki dostarczymy wprost pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Serock
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Jak działa kuracja oczyszczająca?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych opcji odtrucia organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta oczyszczająca polega na systematycznym piciu soków ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detox sokowy kierujemy do wszystkich osób, które chcą oczyścić swój organizm i zadbać o swoje dobre samopoczucie. Rekomendujemy stosowanie kuracji oczyszczającej przez co najmniej 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem albo konsultantem ds. żywienia.

Czas na restart swoich dobrych przyzwyczajeń dot. odżywiania! Zdecyduj się na niesamowity zastrzyk energii za sprawą składników mineralnych oraz witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i wzmocnią układ immunologiczny. Wybierz dietę sokową z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Serock

Detoks sokowy — zalety stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, na czym polega detox sokowy? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych soków możesz zdrowo oczyścić organizm i zgubić niechciane kilogramy. Smoothie przyrządzone ze świeżych warzyw i owoców zapewniają ekspresowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie cennych produktów odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne rezultaty spożywania soków zauważysz od razu. Oprócz lepszego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca dieta. Wypróbuj na sobie moc witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami diety sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — pozytywne skutki picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Dzięki diecie sokowej poprawisz przyzwyczajenia żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, gwarantując mu drogocenne składniki odżywcze, niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania.

Zamów dietę sokową już dziś!

Soki detoksykujące przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przygotowujemy z najlepszych jakościowo składników — ze świeżych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia opracowują najlepsze soki — niepowtarzalne kompozycje o ciekawych walorach smakowych. Napoje tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują swoje zdrowotne właściwości.

Najlepsze napoje z dostawą na terenie Serocka! Zamów już dziś i ciesz się bogactwem witamin oraz fantastycznym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto smaczne soki 100% najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zielona energia [jabłko, jarmuż, ananas, banan],
  • Różowa impresja [truskawki, banan, maliny, pomarańcza],
  • Eksplozja młodości [marchew, imbir, jabłko, pomarańcza, siemię lniane],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — zwykle na kolację (może to być na przykład krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze programy dietetyczne tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twoje preferencje smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do kuracji sokowej

Do detoksu sokowego należy się specjalnie przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety należy zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować ze spożywania tłustych produktów. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz też używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może przynieść wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób żywienia przedyskutować z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia. W swojej codziennej diecie musisz pamiętać przede wszystkim o swoim zdrowiu. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako początek zdrowego odżywiania? To wspaniale! Po kilku dniach stosowania diety sokowej zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która wpisuje się w Twoje upodobania smakowe. Wybierz idealnie dopasowaną dietę, która pozwoli Ci odkryć ciekawe smaki wielu kuchni z całego świata! Zobacz sam, że zdrowe odżywianie to niesamowite przeżycie.

Powermeal od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu prawidłowo zbilansowanych diet i dań. Zamawiając naszą dietę, możesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych przyzwyczajeń żywieniowych. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane efekty! Każdego dnia dowieziemy Ci pyszne posiłki pod wskazany adres w Serocku. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Serock