Dieta sokowa Straszyn

Pragniesz poczuć się lekko, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może ekspresowo stracić trochę niechcianych kilogramów? Kuracja sokowa to doskonały pomysł.

Wybierz detox sokowy i zachwycaj się bogactwem witamin, które będą świetnym wstępem Twojego organizmu do tematyki zdrowego stylu życia. Każdy dzień kuracji oczyszczającej to zestaw smacznych smoothie, które dadzą Ci porządnego POWERA! Skutki tej diety poczujesz błyskawicznie — sprawdź sam!

Mieszkasz w Straszynie? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy prosto pod wskazany adres w Straszynie.

dieta sokowa Straszyn
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega detoks sokowy?

Kuracja oczyszczająca to jedna z najskuteczniejszych opcji oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Kuracja oczyszczająca polega na systematycznym piciu koktajli ze świeżych owoców i warzyw. Program detoks sokowy polecamy osobom, które chcą oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie diety sokowej przez co najmniej 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem albo dietetykiem.

Czas na powrót swoich dobrych przyzwyczajeń żywieniowych! Zdecyduj się na ogromny zastrzyk energii za sprawą składników mineralnych oraz witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i wzmocnią układ odpornościowy. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Straszyn

Detox sokowy — korzyści stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, jak działa detox sokowy? Za sprawą odpowiedniej receptury naszych soków możesz zdrowo odtruć organizm i zgubić niechciane kilogramy. Smoothie wyciśnięte ze świeżych warzyw i owoców gwarantują natychmiastowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie potrzebnych składników odżywczych. W przypadku detoksu sokowego zadowalające skutki spożywania soków zauważysz od razu. Oprócz lepszego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej cery, włosów i paznokci! To prawdziwa dieta anti-aging. Przetestuj na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami detoxu sokami.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — zalety picia świeżych soków

Detoksykacja organizmu

LEKKOŚĆ NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej poprawisz przyzwyczajenia żywieniowe i pozwolisz swojemu organizmowi odpocząć, gwarantując mu drogocenne wartości odżywcze, niezbędne do prawidłowej pracy.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki 100% przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przygotowujemy z naturalnych składników — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia opracowują najlepsze napoje — niepowtarzalne kompozycje o ciekawych walorach smakowych. Soki tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najpyszniejsze napoje z dostawą w Straszynie! Zamów już dzisiaj i doceń to bogactwo witamin i niesamowity aromat.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta oczyszczająca z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto naturalne soki 100% najbardziej zachwalane przez naszych Klientów:

  • Zielona energia [jabłko, jarmuż, ananas, banan],
  • Różowa impresja [truskawki, banan, maliny, pomarańcza],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasza dieta sokowa to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 smakowite soki oraz jeden posiłek typu krem — przeważnie na kolację (może to być na przykład krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twoje preferencje smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do detoksu sokowego należy się prawidłowo przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem picia soków powinno się zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować ze spożywania wysoko przetworzonej żywności. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz również używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może przynieść wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób żywienia przedyskutować z lekarzem lub dietetykiem. W swoim odżywianiu musisz pamiętać, że zdrowie jest przecież najważniejsze. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowej diety? Jesteśmy dumni z Twojego postanowienia! Po kilku dniach stosowania diety sokowej zdecyduj się na ten wariant diety pudełkowej od Powermeal’a, która pasuje do Twoich preferencji smakowych. Zdecyduj się na różnorodną dietę, która pozwoli Ci odkryć ciekawe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Zobacz sam, że zdrowe jedzenie to ciekawe przeżycie.

Powermeal od wielu lat specjalizuje się w przygotowywaniu odpowiednio zbilansowanych diet oraz dań. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane efekty! Codziennie dowieziemy Ci pyszne posiłki pod wskazany adres w Straszynie. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Straszyn