Dieta sokowa Tuszyn

Pragniesz poczuć się lekko, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może błyskawicznie stracić trochę nadprogramowych kilogramów? Kuracja sokowa to idealna opcja.

Zamów detoks sokowy i zachwycaj się smakiem warzyw i owoców, które będą świetnym wprowadzeniem Twojego organizmu do dziedziny zdrowego jedzenia. Każdy dzień detoksu sokowego to zestaw pysznych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Efekty tej diety odczujesz od razu — przekonaj się sam!

Jesteś z Tuszyna? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy wprost pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Tuszyn
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Jak działa kuracja oczyszczająca?

Detoks sokowy to jedna z najskuteczniejszych sposobów oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta sokowa polega na regularnym spożywaniu koktajli ze zdrowych owoców i warzyw. Program detox sokowy kierujemy do wszystkich osób, które pragną oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie kuracji oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem czy też dietetykiem.

Czas na restart swoich dobrych nawyków dot. odżywiania! Zdecyduj się na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników odżywczych oraz witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i zadbają o odpowiednie funkcjonowanie układu odpornościowego. Zasmakuj diety sokowej Powermeal!

zdrowy detoks sokowy Tuszyn

Detoks sokowy — korzyści stosowania kuracji oczyszczającej

Zastanawiasz się, jak działa dieta oczyszczająca? Za sprawą odpowiedniej receptury naszych soków możesz naturalnie oczyścić organizm i zgubić zbędne kilogramy. Smoothie przyrządzone z najlepszej jakości warzyw i owoców gwarantują ekspresowy detoks organizmu poprzez dostarczenie cennych składników odżywczych. W przypadku diety sokowej pozytywne rezultaty spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz dobrego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawisz stan swojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca dieta. Przetestuj na sobie niesamowite działanie witamin i ciesz się korzyściami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — zalety picia świeżych koktajli

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

BŁYSKAWICZNA UTRATA ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW

Dzięki diecie sokowej polepszysz nawyki żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, gwarantując mu cenne wartości odżywcze, potrzebne do prawidłowej pracy.

Zamów zestaw zdrowych soków już dziś!

Soki 100% przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przygotowujemy z najlepszych jakościowo składników — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze soki — niepowtarzalne receptury o ciekawych połączeniach smakowych. Soki tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najzdrowsze napoje z dostawą na terenie Tuszyna! Zamów już dzisiaj i doceń to bogactwo witamin i niesamowity aromat.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze bomby witaminowe

Oto smaczne soki 100% najlepiej oceniane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasz detoks sokowy to nie tylko napoje warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 pyszne soki oraz jeden posiłek typu krem — zwykle na kolację (przykładowo krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze programy dietetyczne tak, aby jeszcze bardziej zadowolić Twoje kubki smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do kuracji sokowej

Do diety sokowej należy się szczególnie przygotować. Najlepiej już tydzień przed rozpoczęciem picia soków powinno się zwiększyć spożycie wody oraz zrezygnować ze spożywania słodyczy. Dobrze będzie, jeśli odstawisz też używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób żywienia omówić z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia. W swojej codziennej diecie musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Dieta sokowa — rozpocznij swoją przygodę ze zdrowym stylem życia

Dietę sokową traktujesz jako wstęp do zdrowej diety? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach detoksu sokowego wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Zdecyduj się na idealnie dopasowaną dietę, która pozwoli Ci odkryć ciekawe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Przekonaj się, że zdrowe jedzenie to niesamowita przygoda.

Powermeal od długiego czasu specjalizuje się w komponowaniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz dań. Zamawiając naszą dietę, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w najlepszych rękach! Nie czekaj dłużej i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane rezultaty! Codziennie dowieziemy Ci pyszne posiłki do Twojego domu w Tuszynie. Utrzymywanie zdrowego stylu życia nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Tuszyn