Dieta sokowa Zator

Chcesz poczuć się lekko, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może ekspresowo stracić trochę niechcianych kilogramów? Kuracja sokowa to doskonała opcja.

Wybierz detox sokowy i ciesz się bogactwem witamin, które będą doskonałym wstępem Twojego organizmu do tematyki zdrowego stylu życia. W ramach diety oczyszczającej codziennie dowozimy zestaw świeżych koktajli, które dostarczą Ci porządnego POWERA! Efekty tej diety poczujesz od razu — przekonaj się sam!

Jesteś z Zatora? Nasze świeżo wyciśnięte soki dostarczymy prosto pod wskazany adres w Zatorze.

dieta sokowa Zator
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Czym jest detox sokowy?

Dieta oczyszczająca to jedna z najskuteczniejszych form odtrucia organizmu z nagromadzonych toksyn. Kuracja oczyszczająca polega na systematycznym spożywaniu soków ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detox sokowy kierujemy do wszystkich osób, które pragną oczyścić swój organizm i poczuć się lekko. Rekomendujemy stosowanie kuracji oczyszczającej przez minimum 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każdy nowy sposób odżywiania powinieneś omówić z lekarzem lub dietetykiem.

Czas na restart swoich zdrowych przyzwyczajeń dot. żywienia! Zdecyduj się na niesamowity zastrzyk energii z pomocą składników mineralnych i witamin, które usuną z Twojego organizmu toksyny i wzmocnią układ immunologiczny. Wybierz kurację sokową z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Zator

Dieta sokowa — zalety stosowania kuracji oczyszczającej

Zastanawiasz się, jak działa dieta sokowa? Dzięki odpowiedniej kompozycji naszych koktajli możesz zdrowo odtruć organizm i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Smoothie wyciśnięte z najlepszej jakości warzyw i owoców gwarantują ekspresowy detoks organizmu poprzez dostarczenie niezbędnych produktów odżywczych. W przypadku detoksu sokowego pozytywne skutki picia soków zauważysz od razu. Oprócz lepszego nastroju dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa dieta anti-aging. Wypróbuj na sobie moc witamin i ciesz się korzyściami diety sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety sokowe — korzyści picia świeżych koktajli

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU TRAWIENNEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

SZYBKA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej poprawisz przyzwyczajenia żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, zapewniając mu drogocenne składniki odżywcze, niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania.

Zamów dietę sokową już dziś!

Soki 100% przygotowywane metodą cold press

Nasze soki przyrządzamy z naturalnych składników — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia opracowują najlepsze napoje — niepowtarzalne kompozycje o ciekawych walorach smakowych. Soki tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najlepsze napoje z dostawą na terenie Zatora! Zamów już dzisiaj i doceń to bogactwo witamin i wspaniały smak.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta oczyszczająca z Powerem — odkryj nasze koktajle pełne witamin

Oto pyszne soki BIO najbardziej polecane przez naszych Klientów:

  • Śniadaniowa moc [jabłko, ogórek, szpinak, banan, spirulina],
  • Idealny duet [kiwi, jabłko, gruszka, pomarańcza, szpinak],
  • Marchewkowy dynamit [marchew, cytryna pomarańcza, jabłko],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasza dieta sokowa to nie tylko soki warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — zwykle na kolację (może to być na przykład krem z buraka czy kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze programy dietetyczne tak, aby jeszcze bardziej zachwycić Twoje kubki smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do detoksu sokowego należy się szczególnie przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem stosowania tak restrykcyjnej diety należy zwiększyć spożycie wody i zrezygnować z jedzenia niezdrowych produktów. Dobrze będzie, jeśli odstawisz również używki i alkohol.

Dieta sokowa może generować wiele pozytywnych korzyści. Warto jednak taki sposób odżywiania omówić z lekarzem albo dietetykiem. W swojej codziennej diecie musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowego odżywiania? Trzymamy za Ciebie kciuki! Po kilku dniach stosowania diety sokowej wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która wpisuje się w Twoje upodobania smakowe. Wybierz dopasowaną do Twoich wymagań dietę, która pozwoli Ci odkryć nowe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Zobacz sam, że zdrowe jedzenie to niesamowite przeżycie.

Catering dietetyczny Powermeal od wielu lat specjalizuje się w przygotowywaniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz potraw. Zamawiając naszą dietę, możesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie czekaj dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a dopilnujemy, by dieta pudełkowa przyniosła zaplanowane efekty! Każdego dnia dowieziemy Ci zdrowe posiłki pod wskazany adres w Zatorze. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Zator