Dieta sokowa Zduńska Wola

Pragniesz oczyścić organizm, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe, a może ekspresowo stracić trochę nadprogramowych kilogramów? Detoks sokowy to idealne wyjście.

Wybierz dietę sokową i zachwycaj się bogactwem witamin, które będą doskonałym wprowadzeniem Twojego organizmu do tematyki zdrowego jedzenia. W ramach detoksu sokowego każdego dnia dowozimy zestaw świeżych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Efekty tej diety poczujesz od razu — sprawdź sam!

Jesteś z Zduńskiej Woli? Nasze świeżo wyciskane soki dowieziemy wprost pod wskazany adres w Zduńskiej Woli.

dieta sokowa Zduńska Wola
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Jak działa kuracja oczyszczająca?

Detoks sokowy to jedna z najlepszych metod oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta sokowa polega na systematycznym piciu soków ze zdrowych owoców i warzyw. Program detoks sokowy kierujemy do wszystkich osób, które chcą oczyścić swój organizm i zadbać o swoje dobre samopoczucie. Rekomendujemy stosowanie diety oczyszczającej przez co najmniej 3 do 7 dni. Zwróć uwagę na to, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem albo dietetykiem.

Pora na powrót swoich zdrowych nawyków dot. żywienia! Zdecyduj się na ogromny zastrzyk energii z pomocą składników mineralnych oraz witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i wzmocnią układ immunologiczny. Przetestuj kurację oczyszczającą z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Zduńska Wola

Detoks sokowy — zalety stosowania kuracji oczyszczającej

Nie wiesz, na czym polega dieta sokowa? Za sprawą odpowiedniej receptury naszych soków możesz zdrowo oczyścić organizm i zgubić nadprogramowe kilogramy. Przeciery wyciśnięte z najlepszej jakości warzyw i owoców gwarantują natychmiastowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie potrzebnych wartości odżywczych. W przypadku diety sokowej zadowalające skutki spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz dobrego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów oraz paznokci! To prawdziwa odmładzająca dieta. Przetestuj na sobie moc witamin i ciesz się pozytywnymi skutkami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — korzyści picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

UCZUCIE LEKKOŚCI NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

PRZYPŁYW ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

NIEWIELKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA NIECHCIANYCH KILOGRAMÓW

Z pomocą diety sokowej polepszysz przyzwyczajenia żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, gwarantując mu drogocenne wartości odżywcze, niezbędne do odpowiedniego funkcjonowania.

Zamów zestaw zdrowych soków już dziś!

Soki detoksykujące przygotowywane metodą cold press

Nasze koktajle przygotowujemy z naturalnych produktów — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Nasi specjaliści ds. żywienia planują najlepsze soki — niepowtarzalne receptury o ciekawych połączeniach smakowych. Koktajle tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najpyszniejsze soki z dostawą w Zduńskiej Woli! Zamów już dzisiaj i doceń to bogactwo witamin i obłędny smak.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Dieta oczyszczająca z Powerem — odkryj nasze koktajle witaminowe

Oto zdrowe soki BIO najbardziej polecane przez naszych Klientów:

  • Zielona energia [jabłko, jarmuż, ananas, banan],
  • Różowa impresja [truskawki, banan, maliny, pomarańcza],
  • Eksplozja młodości [marchew, imbir, jabłko, pomarańcza, siemię lniane],
  • Smak tropików [ananas, jabłko, daktyle, wiórki kokosowe].


Nasza dieta sokowa to nie tylko koktajle warzywno-owocowe! Każdy zestaw diety sokowej zawiera 4 zdrowe soki oraz jeden posiłek typu krem — zazwyczaj na kolację (może to być na przykład krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Uatrakcyjniamy nasze diety tak, aby jak najlepiej wpisać się w Twoje preferencje smakowe.

Prawidłowe przygotowanie organizmu do detoksu sokowego

Do detoksu sokowego należy się prawidłowo przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem picia soków należy zadbać o odpowiednie nawodnienie i zrezygnować ze spożywania niezdrowych produktów. Dobrze będzie, jeśli wykluczysz także używki i napoje wyskokowe.

Kuracja sokowa może przynieść wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób żywienia przedyskutować z lekarzem lub specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz mieć na uwadze przede wszystkim własne zdrowie. Ze względu na niską kaloryczność diety (dostępna jedna wersja: 1000 kcal), rekomendujemy stosowanie jej przez kilka dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Detoks sokowy traktujesz jako wstęp do zdrowego stylu życia? Bardzo nas to cieszy! Po kilku dniach stosowania diety sokowej wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która wpisuje się w Twoje preferencje smakowe. Zdecyduj się na dopasowaną do Twoich oczekiwań dietę, która pozwoli Ci poznać ciekawe smaki wielu kuchni z różnych zakątków świata! Przekonaj się, że zdrowe jedzenie to niesamowite przeżycie.

Nasza firma od długiego czasu specjalizuje się w komponowaniu odpowiednio zbilansowanych diet i dań. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz gwarancję, że jesteś w najlepszych rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wprowadź zdrowe nawyki żywieniowe. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła zaplanowane efekty! Każdego dnia dostarczymy Ci pyszne potrawy do Twojego domu w Zduńskiej Woli. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było łatwiejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Zduńska Wola