Dieta sokowa Zgierz

Pragniesz poczuć się lekko, odwrócić skutki złej diety, a może w szybkim tempie zgubić zbędne kilogramy? Detox sokowy to doskonały pomysł.

Zamów dietę sokową i zachwycaj się bogactwem witamin, które będą najlepszym wstępem Twojego organizmu do tematyki zdrowego odżywiania. Każdy dzień diety oczyszczającej to zestaw smakowitych koktajli, które dadzą Ci prawdziwego POWERA! Rezultaty tej diety poczujesz od razu — sprawdź sam!

Jesteś z Zgierza? Nasze świeżo wyciśnięte soki dostarczymy wprost pod Twoje drzwi.

dieta sokowa Zgierz
Sprawdź, co specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy!

sprawdź swój
rabat

POWER5

Zamów 5% taniej z kodem

Na czym polega dieta oczyszczająca?

Dieta sokowa to jedna z najlepszych metod oczyszczania organizmu z nagromadzonych toksyn. Dieta sokowa polega na systematycznym spożywaniu koktajli ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Program detox sokowy kierujemy do wszystkich osób, które chcą oczyścić swój organizm i zadbać o swoje zdrowie. Zalecamy stosowanie diety oczyszczającej przez co najmniej 3 do 7 dni. Pamiętaj jednak, że każda dieta powinna być skonsultowana z lekarzem albo dietetykiem.

Czas na wznowienie swoich dobrych przyzwyczajeń żywieniowych! Postaw na ogromny zastrzyk energii z pomocą składników odżywczych i witamin, które oczyszczą Twój organizm z toksyn i zadbają o prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego. Wybierz detox sokowy z Powerem!

zdrowy detoks sokowy Zgierz

Dieta sokowa — plusy stosowania kuracji detoksykującej

Nie wiesz, jak działa detox sokowy? Dzięki odpowiedniej recepturze naszych koktajli możesz szybko odtruć organizm i zgubić niechciane kilogramy. Smoothie wyciśnięte z najlepszej jakości warzyw i owoców gwarantują ekspresowe oczyszczenie organizmu poprzez dostarczenie potrzebnych produktów odżywczych. W przypadku detoksu sokowego pozytywne efekty spożywania soków zauważysz błyskawicznie. Oprócz lepszego samopoczucia dieta sokowa sprawi, że poprawi się kondycja Twojej skóry, włosów i paznokci! To prawdziwa odmładzająca kuracja. Przetestuj na sobie niesamowitą siłę witamin i ciesz się korzyściami kuracji sokowej.
przetestuj dietę sokową

Diety oczyszczające — pozytywne skutki picia soków warzywno-owocowych

Detoksykacja organizmu

LEKKOŚĆ NA ŻOŁĄDKU

Uczucie lekkości na żołądku

DETOKSYKACJA ORGANIZMU​

Wspieranie regeneracji narządów

WSPOMAGANIE REGENERACJI NARZĄDÓW

Większy poziom energii

WIĘKSZY POZIOM ENERGII

Lepszy trakt układu pokarmowego

USPRAWNIENIE PRACY UKŁADU POKARMOWEGO

Niewielka lista zakupów

KRÓTKA LISTA ZAKUPÓW

Spora oszczędność

SPORA OSZCZĘDNOŚĆ

Szybka utrata kilogramów

EKSPRESOWA UTRATA NADPROGRAMOWYCH KILOGRAMÓW

Za sprawą diety sokowej poprawisz nawyki żywieniowe i dasz odpocząć swojemu organizmowi, gwarantując mu drogocenne wartości odżywcze, potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.

Zamów detoks sokowy już dziś!

Soki 100% tłoczone na zimno

Nasze soki przygotowujemy z naturalnych składników — z sezonowych owoców i warzyw, dostarczanych przez lokalnych dostawców. Nasi dietetycy planują najlepsze napoje — oryginalne receptury o ciekawych walorach smakowych. Soki tłoczymy na zimno. Dzięki temu warzywno-owocowe koktajle zachowują aromat i wszystkie składniki odżywcze.

Najpyszniejsze napoje z dostawą w Zgierzu! Zamów już teraz i ciesz się bogactwem witamin i fantastycznym smakiem.

dieta sokowa Powermeal diety sokowe

Detoks sokowy z Powerem — odkryj nasze koktajle pełne witamin

Oto smaczne soki BIO najbardziej zachwalane przez naszych Klientów:

  • Zastrzyk energii [jabłko, mango, ananas, kiwi, pomarańcza],
  • Oczyszczający mus [jabłko, banan, śliwka, kakao],
  • Odmładzający mix [jabłko, gruszka, pomarańcza, mięta],
  • Zielony detox [ananas, pomarańcza, jabłko, natka pietruszki].


Nasza dieta sokowa to nie tylko soki warzywno-owocowe! Każdy zestaw detoksu sokowego zawiera 4 pyszne soki oraz jeden płynny posiłek — zazwyczaj na kolację (przykładowo krem z buraka lub kremowa zupa brokułowa). Urozmaicamy nasze diety tak, aby jeszcze bardziej zadowolić Twoje kubki smakowe.

Odpowiednie przygotowanie organizmu do diety oczyszczającej

Do diety sokowej należy się specjalnie przygotować. Na kilka dni przed rozpoczęciem picia soków należy zwiększyć spożycie wody oraz zrezygnować z jedzenia niezdrowych produktów. Dobrze będzie, jeśli odstawisz również używki i alkohol.

Kuracja sokowa może przynieść wiele pozytywnych rezultatów. Warto jednak taki sposób żywienia omówić z lekarzem bądź specjalistą ds. żywienia. W swoim odżywianiu musisz pamiętać, że zdrowie jest przecież najważniejsze. Ze względu na niską kaloryczność diety (możliwa do zamówienia jedna wersja: 1000 kcal), zalecamy stosowanie jej przez 3-7 dni.

Przetestuj dietę sokową i rozpocznij przygodę ze zdrowym odżywianiem

Dietę sokową traktujesz jako początek zdrowej diety? Bardzo nas to cieszy! Po kilku dniach stosowania diety sokowej wybierz wariant diety pudełkowej Powermeal, która pasuje do Twoich upodobań smakowych. Postaw na idealnie dostosowaną dietę, która pozwoli Ci poznać ciekawe smaki wielu kuchni z różnych części świata! Zobacz sam, że zdrowe odżywianie to niesamowita przygoda.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w tworzeniu prawidłowo zbilansowanych diet oraz dań. Wybierając nas, możesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednich rękach! Nie zastanawiaj się dłużej i wyucz się zdrowych nawyków żywieniowych. Zaufaj nam, a zadbamy o to, by dieta pudełkowa przyniosła oczekiwane efekty! Każdego dnia dowieziemy Ci pyszne potrawy pod wskazany adres w Zgierzu. Utrzymywanie zdrowych nawyków nigdy nie było przyjemniejsze.

Chcesz spróbować innej diety z naszego cateringu?
Kliknij tutaj: catering dietetyczny Zgierz